Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 25 минути, nikssi написа:

Защо да не те цитирам? Така да пиша както ти алабализми ли? Всеки дал различно от твоето мнение е смешен и пише глупости така ли? Хубаво фен си, няма лошо , всеки влак си има пътници. Защо обаче се опитваш да налагаш твоето мнение като меродавно? Не са коректни и когато имат проблем с мрежата се правят на ударени. Аз толкова години съм нямал проблем в мрежата с Близо въпреки,че има доста хора , които твърдят обратното не съм тръгнал да споря с тях ,че са не знам какви си и да ги пращам къде ли. Не се ли усещаш,че не аз ставам смешен? Явно не.

Tи не си обективен пишеш пълни глупости. За пореден път ти го казвам.

Едно си баба знае едно си баба бае:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Дали? Какво ти е обективното на тебе например? Твои приятели и роднини нямали тези проблеми и всички останали си измислят...мдааа .

Пишете си ваша воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nikssi написа:

Дали? Какво ти е обективното на тебе например? Твои приятели и роднини нямали тези проблеми и всички останали си измислят...мдааа .

Пишете си ваша воля.

Мнозинството няма проблеми, мойто момче.

Ти му мисли какви глупости пишеш Кълвач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

ами какво ти е чудно и ти като дрънкаш в политиката мислиш че си прав - ами ако не си

Ехо ... що ми се струва,че пишете един през друг? Аверчета ли сте ! Да не си се клонирал/а пак  :D

Тъжно и същевремено смешно е.

преди 1 минута, PigManu написа:

Кълвач.

Пак ли? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Ехо ... що ми се струва,че пишете един през друг? Аверчета ли сте ! Да не си се клонирал/а пак  :D

Тъжно и същевремено смешно е.

Пак ли? :D

Кълвач пак ли не си си пил хаповете.:D Както обикновено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, PigManu написа:

преди 11 минути, nikssi написа:

Какво ти е обективното на тебе например?

Ама Вие сериозно ли?! :no-no:

Нищо лично, ма Вие двамата защо не си отворите една тема?! Мога да Ви дам следните предложения: Две гърмящи дула! или Омбудсман! или Търсим секундант! 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Meri Meri написа:

Ама Вие сериозно ли?! :no-no:

Нищо лично, ма Вие двамата защо не си отворите една тема?! Мога да Ви дам следните предложения: Две гърмящи дула! или Омбудсман! или Търсим секундант! 

А ти защо ни се мешаш в сладките приказки :strangle:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

А ти защо ни се мешаш в сладките приказки 

За да ви станат по-сладки! ;)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Meri Meri написа:

За да ви станат по-сладки! ;)

Е тогава искам истински сладки :cookies:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, PigManu написа:

Е тогава искам истински сладки :cookies:

Давай адреса! С кой спедитор ще ти удобно? :D  Или може да ползвам А1 за доставака?!

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Rewivo написа:

Бях с нея в началото на януари когато подаде предизвестие в офис. Средата на февруари й казаха, че договора вече е прекратен. Обаче март й идва сметката и се оказва, че пак си е начислено всичко на 6. Правят проверка в системата и нейното заявление го няма. Тя го има на хартия, но в системата на А1 го няма.

Този номер са го правили на страшно много хора. Включително и на мен преди доста време, но така е, когато човек бърза и не съобразява навреме ситуацията. А не знам този Пиги какво мнозинство има предвид, но явно не умее да борави с търсачки за да прочете за какво иде реч. Ако си при тях като физическо лице е крайно наложително да се откажеш от услугите им при положение, че държиш да си спестиш опъването на нерви, както и загубата на парични средства. За юридически лица се държат все още, но и там преди години се бяха опитали да надписват сметки, когато ползвах корпоративна карта. Обаче при сериозни фирми като тази, към която бях нямаше как да мине номерът. Скандалът тогава беше огромен и много фирми бяха спрели плащанията към тях до изясняване на ситуацията. За обхвата на мобилната мрежа също може да се спори и то много. Но не е по темата. Което ме подсеща, че индивиди като Прасето и Блондинката нямат място тук. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Jorge написа:

За обхвата на мобилната мрежа също може да се спори и то много.

Така е! И за това имам документи (факти) от преди доста години, като техен "лоялен" клиент с няколко корпоративни карти, едва се отървах от "преференциите" им, още като Мтел! 

Темата за мен е много тегава! :( 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Jorge написа:

А не знам този Пиги какво мнозинство има предвид, но явно не умее да борави с търсачки за да прочете за какво иде реч

Четете, аз ползвам перфектни услуги, дано някога научите нещо.

Тия които са доволни не пишат.

преди 59 минути, Meri Meri написа:

от преди доста години,

Легендите така се създават твойта история 

преди 1 час, Jorge написа:

Което ме подсеща, че индивиди като Прасето и Блондинката нямат място тук. 

Каква дума си научил от нета Индивиди мале мале ти да видиш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие какво искате? И трите оператора са в ЯКА конкуренция. Вътре във всеки  оператор също. В крайна сметка ВСИЧКО Е ОК за потребителите като цяло. Вижте как паднаха цените във времето и причината е ТОЧНО тази конкуренция ! Кам навсякъде  да е така! Но не е, за съжаление. Представете си само ако и тук имаше МОНОПОЛ , или се бяха разбрали по между си и бяха си разпределили територията. Така че да не бъдем капризни ,а прецизни когато искаме нещо от тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, PigManu написа:
преди 8 часа, Meri Meri написа:

от преди доста години,

Легендите така се създават твойта история 

Години, не векове! :D  И да, А1 са легендарни със своите чудновати измислици! 

Легендарни почивни дни! ;) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Meri Meri написа:

Много точно казано! Поне за месеците (даже не мога да конкретизирам в цифра) на "прехвърлянето" на активите от Мтел към А1! Вървяха всякакви бланки, и от Мтел, и от А1. Пример: договор на жълта индигирана бланка от Мтел, допълнителното споразумение към договора на бял лист от А1. Без идентификация, номера .... нищооо за проследяване и отчетност. Да не говорим за устройствата и протоколите към тях! Нямам думи! Дори не знаеха за какво питаме! Добре, че архивите при нас са живи!

Само със сигнал до КЗП, се оправят що годе нещата и то след месеци! И пак имаш чувството, че нещо не е както трябва, ма вече ти е писнало! :(

Моя съвет е: каквото и да подадеш в техен офис, искай да е входирано с номер и задължително копие за теб с всичките му атрибути за документ - подписи от двете страни, дата, печат! Трупаш доказателства, сканираш и пращаш в КЗП с подробно обяснение по случая! Аз така спасих мойте родители (или поне им спестих каквото успях).

Успех!

Да. Мога да добавя още един щрих, който да докаже цялата какафония в А1. Става дума за моята роднина. Когато са дошли да й монтират оптичния интернет те дори не са знаели за какво идват. Мислели, че става дума за първоначално прокарване на лан. Затова и нямали готовност с нивата за оптиката. Аз също оставам с впечатлението, че в тази фирма няма нормална комуникация между различните отдели. Дори в един офис говориш с един служител и той ти казва едно, но ти не си съгласен и отиваш при друг и той се оказва на съвсем различно мнение. Пример - един служител ми се изрепчи, че не мога да се откажа от мобилния интернет, защото бил свързан с цената на услугата по другия ми пакет. Става дума за различни договори и аз не се съгласих и му го казах явно. Веднага се преместих при негова колежка от офиса и тя каза, че мобилния интернет няма връзка с другия пакет и спокойно мога да се откажа от него. 

Просто в тази фирма няма ясна концепция. Всеки служител си тарикатее на дребно по свой си начин и нищо не ги обединява.   Пример за спирането на пакет Диема спорт. Звъня на един служител и той дълго ме убеждава да не го спирам, но аз съм твърд и накрая почти през зъби той процежда : Заявката ви е изпълнена.  Ок. Но същата вечер още имам диема. Пак звъня. Друг служител ми казва, че е заявено спиране и ще спре до 24 часа от заявката. Минават 30 часа и още имам диема. Звъня пак. Трети служител ми обяснява да си презаредя устройствата за телевизията, за да спре "провизирането". Правя го, но диема е неспираема отново. На третия ден звъня и попадам на четвърти служител. Той е най-любезен и казва изчакайте и след малко казва, че до вечерта ще спре канала. Наистина след 2 часа най-после заявката е изпълнена.  След 3 дни борба и разговори с 4 души от А1. И последно да кажа за документацията. За моите модеми и устройства аз имам надлежни протоколи от Близо и си ги пазя. На моята роднина, когато й монтираха оптичен интернет са й сложили рутер, за който тя няма документ. Подписала се на някаква квитанция, но за нея копие не са оставили. Без коментар.    

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Meri Meri написа:

Години, не векове! :D  И да, А1 са легендарни със своите чудновати измислици! 

Легендарни почивни дни! ;) 

В сяка предлагана услуга или производство на нещо има примерно 5%(брак) дефектни стоки или лоши услуги.

Такъв е живота.:whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, PigManu написа:

В сяка предлагана услуга или производство на нещо има примерно 5%(брак) дефектни стоки или лоши услуги.

Такъв е живота.:whist:

Абе, то хубаво когато е 5%, но при някои фирми е 95%. Понеже стана дума за фирмено обслужване сега ме подсетиха за още един факт. Хотел в София. Луксозен и голям. С години имат договор с мтел за интернет.  Обаче се отказват и се местят при Виваком. Защо ли? Сигурно защото са били много доволни от мтел? 

Направо се изкушавам да те хвана за ръчичка и да те поведа из офисите на А1 да помагаш за решаването на моите казуси.  Имаш ли връзки в тази фирма? Защото в България без връзки сме на никъде. Това си остана от соца. Помня в къщи стария телефон все се скапваше. А баба ми обичаше да си лафи по него. Звъни на повреди, уж го оправят, но след седмица пак се скапе. Накрая тя ме хвана за ръчичка и отидохме в телефонна централа. Пита тук там и попаднахме на някакъв техник. Бутна му банкнота в ръката и тоя грейна като слънце. Още на другия ден дойде чак в къщи. Телефонът ни беше Сименс стара, но проверена марка. Почисти го и му смени къдравия кабел за слушалката, че нещо се беше износил. Наблегна, че нямало в склада такива кабели, но за хубави хора като баба се намирало. Получи си петолевката, разбира се. Остави си личния служебен да го търсим при проблем ако се наложи. От тогава не помня нещо да се е разваляло. Баба обичаше да казва: Не бъди стиснат.Дай на хората пари и те ще те пренесат на ръце чак до черни връх.   На практика съм го правил много пъти през соца и работеше. Сега не знам на кой да дам, а те сами си искат. По-точно всичко е така направено, че ни крадат законно и копче не можем да кажем. После защо имало насилие. Ами ние сме хора с фини организми. Ядем разни химии, дишаме мръсен въздух, пием гадна вода. Накрая тялото ни се задръства и избива нанякъде. Един гушва босилека, друг грабва бухалката, трети калашник. Различни хора, различни идеали.:shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Rewivo написа:

Направо се изкушавам да те хвана за ръчичка и да те поведа из офисите на А1 да помагаш за решаването на моите казуси.  Имаш ли връзки в тази фирма?

Така ако говориш и по офисите като някой началник ясно е защо никой не те отразява.

Кофти но си в тия 5%  

преди 1 час, Rewivo написа:

Хотел в София. Луксозен и голям. С години имат договор с мтел за интернет.  Обаче се отказват и се местят при Виваком. Защо ли?

За такива приятелски далаверки няма какво да си говорим.

Много хора бягат и от Виваком, защото и там влизат в 5%

Но това са двата най добри оператора в България, факт колкото и на такива като теб да не им се иска защото са от 5%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, PigManu написа:

Така ако говориш и по офисите като някой началник ясно е защо никой не те отразява.

Кофти но си в тия 5%  

За такива приятелски далаверки няма какво да си говорим.

Много хора бягат и от Виваком, защото и там влизат в 5%

Но това са двата най добри оператора в България, факт колкото и на такива като теб да не им се иска защото са от 5%

Поне се изяснихме от кои 5% съм аз.  Ти към кои проценти си и с каква идея и право ми оспами темата с безсмисленото си заяждане?  Няма ли тука модерация да почисти?

Защото аз съм поставил съвсем конкретни казуси и е логично да търся съвети и решение. Лесно се вижда, че ти дойде с цел само да пречиш.

В началото се опита да защитиш оператора. Матросов на амбразурата. Има и такива хора. Не знам колко процента са, но ти си от тях. Всичко ти е наред и затова защитаваш чужди каузи.

После тръгна да се заяждаш, а накрая се показа и колко злобно човече си. Все пак бъди спокоен, че такива сте много. Със сигурност сте над 5%. Личи си, че ти се стремиш да бъдеш

с мнозинството. Бас държа, че си луд фен на Б.Б. ,а Цв.Цв. ти е любимия философ. Идеал за красота ти е Ц.Ц., а за женски морал Д.А. :yanim:   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Rewivo написа:

Няма ли тука модерация да почисти?

А виж си заглавието и кажи към какво предразполага. Може и да има. Ти какво очакваш - както много други подписвате без да мислите и четете и след това какво стана? Из нета е пълно с подобни ненормални практики за отношение към клиентите. Трябваше да четеш предварително, а не да пишеш след това. Ами сам си си го надробил. Да не си подписвал. Че и с претенции да почистваме след изкъканото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Rewivo написа:

Поне се изяснихме от кои 5% съм аз.  Ти към кои проценти си и с каква идея и право ми оспами темата с безсмисленото си заяждане?  Няма ли тука модерация да почисти?

Защото аз съм поставил съвсем конкретни казуси и е логично да търся съвети и решение. Лесно се вижда, че ти дойде с цел само да пречиш.

В началото се опита да защитиш оператора. Матросов на амбразурата. Има и такива хора. Не знам колко процента са, но ти си от тях. Всичко ти е наред и затова защитаваш чужди каузи.

После тръгна да се заяждаш, а накрая се показа и колко злобно човече си. Все пак бъди спокоен, че такива сте много. Със сигурност сте над 5%. Личи си, че ти се стремиш да бъдеш

с мнозинството. Бас държа, че си луд фен на Б.Б. ,а Цв.Цв. ти е любимия философ. Идеал за красота ти е Ц.Ц., а за женски морал Д.А. :yanim:   

Затва не те отразяват никъде хем си философ, хем си нагъл, хем не знаеш какво правиш. 

На мене сичко ми е 6 ти му мисли :pills:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.03.2019 г. в 22:21, Rewivo написа:

Здравейте.

Бях към Близо и Мтел ги купи.

Нищо не се разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нета е пълен с такива "жертви" които подписват по една камара услуги с ясното съзнание за срок от година или две, и след това тръгват по офисите да се репчат че не искали таази или онази услуга.И след тръгват по форумите някой едвали не да ги съжалява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Филипов написа:

А виж си заглавието и кажи към какво предразполага. Може и да има. Ти какво очакваш - както много други подписвате без да мислите и четете и след това какво стана? Из нета е пълно с подобни ненормални практики за отношение към клиентите. Трябваше да четеш предварително, а не да пишеш след това. Ами сам си си го надробил. Да не си подписвал. Че и с претенции да почистваме след изкъканото.

Ама ти май не си чел изобщо в темата. Аз с А1 и Мтел не съм подписвал. Имах си перфектен договор с Близо. Дори не беше на мое име, а на майка, но тя почина и аз го наследих. Мтел купиха Близо и сами се натрапиха. Ако от мене зависеше дали сам щях да отида при тях. Просто лошо стечение на обстоятелствата, че Близо си продадоха бизнеса. Не може да се отрече, че се справяха отлично и аз затова още стоя. Защото тяхното оборудване и кабели  си работят. А тези които си прокараха на А1 все имат някакви аварии и в квартала редовно засичам колите им. Вдигат плочи, вадят кабели, псуват. Да не кажа всеки Божи ден, но много често са тези гледки с техните аварии и ремонти. Какво е "изкъканото"? Ти ако наистина си модератор би трябвало преди да взимаш страна да се напънеш и да прочетеш кой и какво е написал. Ама явно е трудно. Твоят коментар също е спам по всички правила на модерната модерация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...