Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Rewivo написа:

Ама ти май не си чел изобщо в темата. Аз с А1 и Мтел не съм подписвал. Имах си перфектен договор с Близо. Дори не беше на мое име, а на майка, но тя почина и аз го наследих. Мтел купиха Близо и сами се натрапиха. Ако от мене зависеше дали сам щях да отида при тях. Просто лошо стечение на обстоятелствата, че Близо си продадоха бизнеса. Не може да се отрече, че се справяха отлично и аз затова още стоя. Защото тяхното оборудване и кабели  си работят. А тези които си прокараха на А1 все имат някакви аварии и в квартала редовно засичам колите им. Вдигат плочи, вадят кабели, псуват. Да не кажа всеки Божи ден, но много често са тези гледки с техните аварии и ремонти. Какво е "изкъканото"? Ти ако наистина си модератор би трябвало преди да взимаш страна да се напънеш и да прочетеш кой и какво е написал. Ама явно е трудно. Твоят коментар също е спам по всички правила на модерната модерация.

Мтел те биха с бухалки да се подпишеш :D

Пишеш пълни глупости и очакваш някой да те съжали еми... няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, PigManu написа:

Затва не те отразяват никъде хем си философ, хем си нагъл, хем не знаеш какво правиш. 

На мене сичко ми е 6 ти му мисли :pills:

Затова си прав. Трябва да се мисли и тая задача я вършим все по-малко хора за съжаление. Но се налага да се прави, за да може на такива като тебе всичко да им е на 6. 6 мозъчни клетки и т.н. да не изброявам. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Rewivo написа:

Затова си прав. Трябва да се мисли и тая задача я вършим все по-малко хора за съжаление. Но се налага да се прави, за да може на такива като тебе всичко да им е на 6. 6 мозъчни клетки и т.н. да не изброявам. :wink12:

Виждаме те на тази преклонна възраст с колко мозъчни клетки си, няма нужда да ни го казваш:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PigManu написа:

Виждаме те на тази преклонна възраст с колко мозъчни клетки си, няма нужда да ни го казваш:D

Времето си тече неумолимо. Ще се изненадаш колко бързо ще се окажеш и ти на "преклонна възраст".   Дали ще запазиш сегашния си оптимизъм е друг въпрос, на който само времето ще отговори. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PigManu написа:

Хайде да запазим добрия тон? А?! И да се въздържаме от квалификации! Става ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

Хайде да запазим добрия тон? А?! И да се въздържаме от квалификации! Става ли?

Когато някой пише откровени глупости и квалифицира получава същото нали !!!

Не Чети избирателно барбунцела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменете името на темата на "Дали има по-добър оператор от А1?" и тук отново ще настане хармония. :lol6:

• Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, PigManu написа:

Тази преклонна възраст трябваше да ти донесе опит и логично разсъждение, но който си го няма...

А не елементарни хитрости с които се опитваш да ни будалкаш как си станал "жертва" при положение че сам си поискал тези услуги, подписал си един или двугодишен договор, минал е някой месец и си решил да се откажеш, но не ти минава номера в А1 и започваш да се жалваш по форумите с надеждата някой да те отвори как да се измъкнеш тарикатската от договора който си подписал.Worry

Такива евтинджос номера не ти отиват на възраста.

Ако някой пише глупости и лъже, то това си ти. Много добре съм обяснил от какво искам да се откажа. Става дума за изтекъл договор още в началото на декември месец. Същото е и с моята роднина. Нейния договор изтече в началото на януари и беше подала дори предизвестие, но документа изчезна мистериозно и сега й обещават, че ще спрат договора в средата на април. Не знам каква ти е целта с тези директни лични нападки и обиди. Това за преклонната възраст е доста грубо например. Всичко обаче се връща. Бъди спокоен.

А иначе искам да кажа на модераторите, че съм изпратил нарочно писмо до ръководството на форума и ще настоявам дори на лична среща. Защото това което става тук не е никак нормално. Аз пускам тема с конкретни запитвания и обяснявам доста подробно за какво иде реч. Търся съвети и решения. Тука обаче идва някакъв спамер и ме напада с директни обиди и не спира да се заяжда. Ако имаше нормална модерация той би трябвало да беше бан на секундата.

Ще говоря с адвокат и ако има възможност ще го съдя за обида, защото аз  не съм на преклонна възраст, но това е някакъв вид дискриминация към възрастните хора изобщо. Питам се този човек дали е имал баба  и дядо и как се отнася с тях?

Затова моля модераторите да пазят всичко, защото може да се окаже нужно като доказателство в съда. Ще се наложи и да се  разкрие кой стои за профила PigManu. Име , адрес и т.н. Аз моите данни съм ги пратил на шефа на форума, защото нямам от какво да се притеснявам и причини да се крия. Така че чао спамер, скоро ще се видим на живо. Да не се окаже, че не си това, за което се представяш тук? Никак няма да е чудно. Сори, но сбърка човека. Досега може да си плюл безнаказано, но аз имам достатъчно връзки за да те извадя на светло и да си получиш заслуженото наказание. Не се е родил човека, който да ме обижда и да му се размине. Няма такъв случай в историята. Лека вечер. :wink12:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Rewivo написа:

А иначе искам да кажа на модераторите, че съм изпратил нарочно писмо до ръководството на форума и ще настоявам дори на лична среща. Защото това което става тук не е никак нормално. Аз пускам тема с конкретни запитвания и обяснявам доста подробно за какво иде реч. Търся съвети и решения. Тука обаче идва някакъв спамер и ме напада с директни обиди и не спира да се заяжда. Ако имаше нормална модерация той би трябвало да беше бан на секундата.

Ще говоря с адвокат и ако има възможност ще го съдя за обида, защото аз  не съм на преклонна възраст, но това е някакъв вид дискриминация към възрастните хора изобщо. Питам се този човек дали е имал баба  и дядо и как се отнася с тях?

Затова моля модераторите да пазят всичко, защото може да се окаже нужно като доказателство в съда. Ще се наложи и да се  разкрие кой стои за профила PigManu. Име , адрес и т.н. Аз моите данни съм ги пратил на шефа на форума, защото нямам от какво да се притеснявам и причини да се крия. Така че чао спамер, скоро ще се видим на живо. Да не се окаже, че не си това, за което се представяш тук? Никак няма да е чудно. Сори, но сбърка човека. Досега може да си плюл безнаказано, но аз имам достатъчно връзки за да те извадя на светло и да си получиш заслуженото наказание. Не се е родил човека, който да ме обижда и да му се размине. Няма такъв случай в историята. Лека вечер. :wink12:  

Всичко което казваш е лъжа, дано в някой друг форум да ти повярват:pills:

Сигурно и А1 ше съдиш :D

Аха имаш и връзки за обувки :pills:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, nikssi написа:

Сменете името на темата на "Дали има по-добър оператор от А1?" и тук отново ще настане хармония. :lol6:

Аз нямам нищо против да се направи някаква корекция в заглавието, но се оказва, че нямам такива права. Бих предложил идеи за ново заглавие, ако това дразни феновете на А1. Например "Възможно ли е да се разведем с А1?" , "А1  и Топлофикация - нашите несменяеми спътници в живота" ,  "Сменете си името, сменете си пола, но си оставете  А1 за талисман"  и т.н. все в този ред на мисли.  Важното е, че спамер  PigManu е аут. Специални благодарности на Колев60 и всички останали, които помогнаха справедливостта да възтържествува. Сега чакаме колегата Калин Карабойчев да почисти темата и продължаваме. :yanim::iron:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...