Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 22 часа, liusien написа:

След много търсене в нета, попаднах, предполагам на истински фърмуер! Инсталирах го, но не мога да влезна в сервизното меню на телефона! Опцията, при която се натискат едновременно бутончето за усилване на звука и бутона за включване на телефона. Като натисна бутончето за намаляване на звука и бутона за включване на телефона, се активират различни тестове на телефона, но не и за звука! Как да се оправя?

Ето линк от където намерих за много модели фърмуер... Дано поне на вас да ви свърши работа! 

https://consumingtech.com/download-huawei-firmware/

Направил съм грешка в написването накрая... :(  Исках да напиша, че не мога да отворя сервизното меню на телефона, натискайки едновременно бутончето за усилване на звука и бутончето за включване на апарата! Не мога да постигна това, което се вижда на клипа по-долу! Моля ви, какво да направя? :wors:  Искам да се инсталират всички езици на менюто! Предполагам, че има и БЪЛГАРСКИ език в него...

https://www.youtube.com/watch?v=s_QE2rE8uwo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това не е точно сервизно меню, нарича се recovery menu и трябва първо него да инсталираш и то да е къстъм риковъри. През него ще можеш да инсталираш къстъм ром който ще има бг меню.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, rostislaf написа:

това не е точно сервизно меню, нарича се recovery menu и трябва първо него да инсталираш и то да е къстъм риковъри. През него ще можеш да инсталираш къстъм ром който ще има бг меню.

Предполагах, че има нещо, което не е доправено, но с помощта на многото съвети, стигнах до тук - телефона като такъв работи. Той е със два слота за карти, но на мен на една карта са ми разговорите и носителят на Интернет! Мъчих по всички настройки, но телефона не опознава Интернета. Лошото е, че не знам какво точно да търся в нета и как да ги инсталирам recovery menu и къстъм ром... :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отваряш примерно тук http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=594135

и започваш да четеш, и преди да правиш каквото и да било по телефона пак четеш всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със свалена батерия се флашва този модел надявам се да съм бил полезен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване