Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

За в момента съм се спрял на бранда LG и по-точно на следния им модел телевизор: LG 49UK7550MLA (4K-Ultra-HD-LED)

Мога ли да същите пари да си взема нещо по-добро от това, което съм споменал.

По здрави,

Георги К.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, prolife написа:

Здравейте,

За в момента съм се спрял на бранда LG и по-точно на следния им модел телевизор: LG 49UK7550MLA (4K-Ultra-HD-LED)

Мога ли да същите пари да си взема нещо по-добро от това, което съм споменал.

По здрави,

Георги К.

Георги, здравей!

Погледни във същия ценови диапазон какво предлага и Панасоник. Въобще не е за пренебрегване. Мое мнение. Аз лично бих се спрял на техните модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Петроff написа:

Това също е много добро предложение. Важно условие е процесорът да е 4- ядрен и да направиш проби с бързи динамични кадри, как последният ги възпроизвежда. Примерно с някакво спортно предаване - футбол, формула или други подобни. В 2020 година вече е кощунство да се купува калпав телевизор. Аз, ако съм собственика на веригата, бих постъпил така: На всеки, който купи добър телевизор, като бонус ще му предложа от евтините за около 300-400 като бонус към покупката. Така и купувача ще остане доволен , а и моя оборот ще се увеличи, а склада ми с малките модели ще се опразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В един тв. на първо място най-важен е какъв е видеопанела. След това процесора, софтуера и.т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valseat написа:

... най-важен е какъв е видеопанела.

но производителят не иска да го каже, а сега де ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, valseat написа:

В един тв. на първо място най-важен е какъв е видеопанела. След това процесора, софтуера и.т.н.

Какъв трябва да е видеопанела?

lg-2018-oled-tv-lineup.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с мислене. Гледай картината и като ти харесва решаваш.

Важен е източникът на сигнал. Масовото пресмачкано на 2 - 3 Mbps е доникъде, 4K истински така и няма. Ако се доредиш до HD поне е нещо. но над 80% от програмите са SD и колкото и да се упскейлват повече няма да станат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се пък аз да питам, от разтягане от Full HD до UHD 4НК, не се ли получават проблеми при хоризонталните бързи движения по екрана, както сава със разтягането от SD до Full HD ?
Питам, понеже нямам 4К телевизор нито пък 4К приемник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като поглед над двата производителя Panasonic, LG, (телевизори от ниската 6-та серия) съм останал с впечатлението, че LG предлагат много приложения в техния магазин.

Докато на  Panasonic те не са много. Но картината е все едно с една идея по-добра.

Също плюс е менюто и интерфейса на Web OS e направен лесен за потребителя.

Но има един минус  Web OS 3.0. Пускаш телевизора. И чакаш около минута за да може да активираш копче от дистанционното.

Това го няма при Panasonic (Firefox OS).

Белгиеца, не съм забелязал да се получават проблеми при бързи движения на 4К TV при пускане на 1080p съдържание.

Но основно гледам филми, телевизия почти никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ARCS
      Здравейте, предстои ми купуване на телевизор. Бюджетът ми е между 1300 и 2000лв. Ще се използва много за интернет, гледане на филми от флашки и разбира се гледане на телевизия.
      Бих искал да има следните характеристики:
      Ultra HD 4k HDR Dolby Vision/Audio Размер на екрана : 49 или 55 инча Честота на опресняване : 120 Hz. Поне 4 HDMI порта Плосък екран Вграден браузър за интернет За момента съм се насочил към тези двата телевизора:
      TCL: https://www.amazon.de/TCL-U55P6046-Fernseher-Ultra-Triple/dp/B06VW5FFLD/ref=sr_1_5?s=home-theater&ie=UTF8&qid=1548843865&sr=1-5&keywords=tcl+tv
      Samsung QE49Q6FNATXXH 49" QLED SMART LED телевизор : https://edigital.bg/led-televizori/samsung-qe49q6fnatxxh-49-qled-smart-led-televizor-p563012
      TCL го дават навсякъде, че е най-добрият телевизор за цена - качество. Но никъде не намерих да доставят този телевизор до България.
      Имате ли някакви предложения?
    • от tishkoz
      Здравейте! Имам следния въпрос към вас.. Как да свържа домашното си кино към телевизора(трябва ми единствено и само да изкарам звук)!Ще покажа снимки на входове и изходи на двете неща 
      П.с телевизора няма 3.5мм букса за слушалки
      Дом.кино Panasonic SA-PT160 http://prikachi.com/images.php?images/779/9457779J.jpg 
      ТВ-LG43uj620v- http://prikachi.com/images.php?images/780/9457780P.jpg
    • от plamenkolev1984
      Здравейте! Закупих си тв сони 55xe9305 преди 4 месеца. От около месец започна да прави следния проблем. През няколко дни не успявам да включа телевизора, нито от дистанционното, нито от копчето на самия телевизор. Проблема се оправя като изключа от кабела. След това при включването му, се изписва за секунди някаква грешка от сорта на С++ error. Буквално е за секунда и не успявам да прочета цялата грешка. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен!
    • от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване