Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

До сега ползвахме на 13 таблета iPad Dropbox безплатният с 1 акаунт за документи, но от днес изписа, че вече безплатно можело да се синхронизира качената информация само на 3 устройства. Предложете нещо за iPad, което е безплатно и ще върши работа за 13 устройства, на ейпъл облака или? Става дума да има папки вътре с документи и всички да ги виждат, каквото се качи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Galin Ivanov написа:

До сега ползвахме на 13 таблета iPad Dropbox безплатният с 1 акаунт за документи, но от днес изписа, че вече безплатно можело да се синхронизира качената информация само на 3 устройства. Предложете нещо за iPad, което е безплатно и ще върши работа за 13 устройства, на ейпъл облака или? Става дума да има папки вътре с документи и всички да ги виждат, каквото се качи?

Опитай с MEGA.  Може и с MediaFire.  И при двата безплатното пространство е 50 гигабайта. Синхронизация, също може и на двата.

https://mega.nz/

https://www.mediafire.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай Google Drive. 15 GB пространство за безплатен акаунт и мисля, че е без ограничение за това колко човека го ползват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google drive има играничение за размер на файла <=50MB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, DarkEdge написа:

Google drive има играничение за размер на файла <=50MB

Това сега прочетох, че важи само за Docs и Slides, а за Sheets е 100, за всички останали формати е 5 TB или свободното място в акаунта (което е по-малкото от двете). Зависи от конкретния случай, но тези ограничения според мен засягат има-няма 1% от ползвателите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, killchain написа:

Това сега прочетох, че важи само за Docs и Slides, а за Sheets е 100, за всички останали формати е 5 TB или свободното място в акаунта (което е по-малкото от двете). Зависи от конкретния случай, но тези ограничения според мен засягат има-няма 1% от ползвателите.

Може би си искал да напишеш 5GB наместо  5TB щото безплатното място доколкото си спомням е 15 гигабайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, nikssi написа:

Приятелче!

Я кажи този Ултимат 7 на български ли е, че го нямам и мога ли да го дръпна сега или по късно. Благодаря ти предварително. Предполагам, че е 64 битов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

Може би си искал да напишеш 5GB наместо  5TB щото безплатното място доколкото си спомням е 15 гигабайта.

Не, точно 5 TB исках да напиша... и го написах :)

https://support.google.com/drive/answer/37603?hl=en

Безплатният акаунт е до 15 GB (с бонусите стига до 20-25), но има платени планове до 30 TB. Затова уточних "което настъпи първо".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.3.2019 в 23:48, Колев60 написа:

Приятелче!

Я кажи този Ултимат 7 на български ли е, че го нямам и мога ли да го дръпна сега или по късно. Благодаря ти предварително. Предполагам, че е 64 битов.

Всички оригинални образи на ултимейт имам и на български. Кои от тях искаш? Ще пратя на лично с хеш проверка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Бонбон с катран! написа:

Всички оригинални образи на ултимейт имам и на български. Кои от тях искаш? Ще пратя на лично с хеш проверка.

Благодаря и на теб, но няма нужда вече. Имам го в "колекцията".Не съм видял, че е качен на  друг облак. Ползвам ги , само ако някой "прерита" Явно и ти си като мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13 човека не можете ли да отделите по 2-3 лева на месец, и да си вземете нещо нормално за ползване?

Приличате ми на "супер сериозните" фирми с e-mail адреси в yahoo, hotmail, abv, mail.bg и т.н...... 

Наскоро трябваше да поръчам мрежово оборудване, и след като управителят на фирмата, която била "с дългогодишен опит" ми даде визитка с e-mail от вида на: www.ime-na-firmata_2000@abv.bg директно ги резнах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване