Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Реджеп Иведик

За какво си мислите в момента - децка градина

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Maleficient написа:

Вие нямаше ли да пообикаляте по Гръчко ли беше ...  времето не е ли малко кофти

То това след няма и две седмици ша е - в Турция. Да видя истинския Реджеп Иведик, че тоя тука ми излезе на пъпа.

Вечер вече сънувам как един брадат бяга по баирите, гонен от група комунисти.

Трябва си почива човек от тоя форум от време на време, че верно мое да лудне.

Па времето, кот-такова. Там Господ си знае работата.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

То това след няма и две седмици ша е - в Турция. Да видя истинския Реджеп Иведик, че тоя тука ми излезе на пъпа.

Вечер вече сънувам как един брадат бяга по баирите, гонен от група комунисти.

Трябва си почива човек от тоя форум от време на време, че верно мое да лудне.

Па времето, кот-такова. Там Господ си знае работата.

оф, и аз напоследък сънувам някакви глупости, ама няма да изпадам в подробности... покрай едни уроци по история, се зачудих кои са били по-кофти: Фашистите на Дучето или Болшевиките на чичко Ленин- ама това само, ако младежа ме пита нещо, иначе ми е все тая ...

За почивката съм много съгласна - и в момента се настройвам психически, как ще живея без да съм прочела някоя мъдрост от Белгиеца, но ще трябва да го преживея и да свикна с тази липса на ментална храна, защото Душичката ми всъщност има нужда от друго :girl-minion:

Приятно да си изживеете почивката... да направиш снимки- а аз заради тях ще мина да разгледам :*

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Maleficient написа:

.....покрай едни уроци по история, се зачудих кои са били по-кофти: Фашистите на Дучето или Болшевиките на чичко Ленин.....

Този проблем за себе си можеш да го решиш много лесно (надявам се) , отговаряйки си на основния въпрос в такива случаи :

А той е : Едните искат ресурса на целия свят за себе си , а другите не си го дават . Кой е "добрият" и кой е "лошият" ? :)

.....................................................

Много , много можеш да усложниш задачата отбелязвайки :

Какво е виновен вълкът , че изяжда агнето ? От глад ли да умира ?:)

За адекватен отговор тук са нужни съответно и много знания......:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Този проблем за себе си можеш да го решиш много лесно (надявам се) , отговаряйки си на основния въпрос в такива случаи :

А той е : Едните искат ресурса на целия свят за себе си , а другите не си го дават . Кой е "добрият" и кой е "лошият" ? :)

Тези, които не го дават :rolleyes: защото не е хуманно ...

Честно казано е добре че вече няма подобни крайни идеологии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  1. КАКВО МИСЛИТЕ В МОМЕНТА.................СЕГА ЗА КАКВО СТОИТЕ И СИ МИСЛИТЕ  КАКВО СЕ ВЪРТИ В ГЛАВАТА ВИ.................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Merryl написа:

Е кажи ся! Нещата, които не са за путпалване - се путпалват от раз, а нещата, които са точно за тази цел - не се палят въобще...

И тва, ако не е Уиш... кой да е. :D

ти сега, искаш нещо да ми кажешможе би:D

преди 1 час, Merryl написа:

Ааа, сакън! Чукам на дърво, глава, ГЗ...

Говорех за Уишолината... Тя нали се води една видна путпалвачка, пък фенерите й не палели. Даже не е смешно май, а?! :D

малко тъпичко се изложих.. партито беше на брега на морето,  седя аз и чакам търпеливо  слънцето да превали,че да  извадя от ръкава жокерите ииии.... нищо.:clown: ама голямо нищо ти казвам:clown:. е, хората се снимаха със смотаните фенери ,за да има с какво да ме тровкат дълго време след това и да ме разнасят на идните поколения, ама..  ко да прайш. търпиш.:D

преди 1 час, emmi написа:

ам, от неправелния край ги е палила:lol6:

абе, ей!:biggrin:

преди 1 час, Madonna написа:

Ади вече да ядем.. направих много пРеатно пастетче от карфиол и сега още по-прЕатно ще си препека филийка и ще хапна.

изглежда и вкусно и красиво ))

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Maleficient написа:

.....крайни идеологии...

Заблуждаваш се.........разговорът е дълъг....

Всяка идеология е крайна , защото решава проблемите едностранно......Тя за това е идеология .

"Тези, които не го дават :rolleyes: защото не е хуманно ..." (copy)

Това също е едностранно......А тези които го вземат ?..... Дава-взема е единство...... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

ам, от неправелния край ги е палила:lol6:

оказа се че драмата ми е с дебитомера

че и на Бош трябвало да бъде

едни цени ми се говорят........

Е колко цифра да е дебитомер за европейска каляска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

малко тъпичко се изложих.. партито беше на брега на морето,  седя аз и чакам търпеливо  слънцето да превали,че да  извадя от ръкава жокерите ииии.... нищо.:clown: ама голямо нищо ти казвам:clown:. е, хората се снимаха със смотаните фенери ,за да има с какво да ме тровкат дълго време

Първото нещо, което си помислих беше, че Дарко е намерил начин да мине покрай фенерите. :lol6:

После и други неща си помислих, ама... щото ний не те тровкаме след случките ни... шмълчъ... :D

Добре, че е нямало фойерверки. Баси.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Merryl написа:

Първото нещо, което си помислих беше, че Дарко е намерил начин да мине покрай фенерите. :lol6:

После и други неща си помислих, ама... щото ний не те тровкаме след случките ни... шмълчъ... :D

викаш да мий препикал фенерите ли?!? . шго убия  :biggrin:

лоши хора такива

• Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

викаш да мий препикал фенерите ли?!? . шго убия  :biggrin:

тиху, тиху, че ейгодей се е събудил и пак ще ни изкара на дъската и пред строя :ass::biggrin:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Merryl написа:

Добре, че е нямало фойерверки. Баси.

що?:ph34r:

току-що, Merryl написа:

тиху, тиху, че ейгодей се е събудил и пак ще ни изкара на дъската и пред строя :ass::biggrin:

ти не претръпна ли вече?:P

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

що?:ph34r:

ми щото като фенерите не се палят и си седнете спокойно до фойерверките, па те земат, че тръгнат... :biggrin:

преди 1 минута, Уиш... написа:

Ми като ми напише нещо строго и под вежди и сложи отзад една удивителна и на Джугашвилито трите удивителни не чинат пари. :biggrin:

Оле, ся като казах изпод вежди и се сетих - той нямаше ли някакъв каскет, с който се правеше на четник или кво беше там, ама различно от Лъвочелият знак под бретона... :biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Merryl написа:

ми щото като фенерите не се палят и си седнете спокойно до фойерверките, па те земат, че тръгнат... :biggrin:

на  Панка телефона нали и го знайм :lol6:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Уиш... написа:

ти да не би да си претръпнала - той Алито все е различно - я с рус перчем, я с руси путмишници... никога не знаеш от коя страна ще ти бафне в ухото :D

преди 2 минути, Уиш... написа:

на  Панка телефона нали и го знайм

тя тъс Панка сигур е откачила от нас - прецтавяш ли си какво бучене на ушите й пада всяко споменаване :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Ми като ми напише нещо строго и под вежди и сложи отзад една удивителна и на Джугашвилито трите удивителни не чинат пари. :biggrin:

прайсе на страшен. аз не му се връзвам 🙃

преди 8 минути, Merryl написа:

Оле, ся като казах изпод вежди и се сетих - той нямаше ли някакъв каскет, с който се правеше на четник или кво беше там, ама различно от Лъвочелият знак под бретона... :biggrin:

никакъв спомен :clown:

преди 5 минути, Merryl написа:

ти да не би да си претръпнала - той Алито все е различно - я с рус перчем, я с руси путмишници... никога не знаеш от коя страна ще ти бафне в ухото :D

оооо, Алито пък съвсем не може да ме уплаши. То добра душа носи , колкото и да е черно отвън.

преди 7 минути, Merryl написа:

тя тъс Панка сигур е откачила от нас - прецтавяш ли си какво бучене на ушите й пада всяко споменаване :D

който го е страх от мечки, нали знаеш.. иначе си права... хубаво би бил, да изпратим представителен делегат от наше име .. да и занесе почитания и скромен армаган.:D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

хубаво би бил, да изпратим представителен делегат от наше име .. да и занесе почитания и скромен армаган.:D

Олеее! Е тугас вече трябва да намерим на нея кой да й бае. Освен, ако делегата не е от наште, а външно лице... необременено един вит. :biggrin:

Аз викам вече да пускаме кепенците и да помислим за вечерята. Мъ как си мисля пак за едни рипки, за едни мидички, за едни скаридчици... Не е истина... С лимонче и Мартини. :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Merryl написа:

Олеее! Е тугас вече трябва да намерим на нея кой да й бае. Освен, ако делегата не е от наште, а външно лице... необременено един вит. :biggrin:

за външни лица не съм си и помисляла .ще прецакат мисията :biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

за външни лица не съм си и помисляла .ще прецакат мисията :biggrin:

знам, ма ми е мило някак си за женичката :biggrin:се едно ни е приятелка вече...

Ай! Чал от мен.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Merryl написа:

знам, ма ми е мило някак си за женичката :biggrin:се едно ни е приятелка вече...

Ай! Чал от мен.

се ено.. мъ как се ено мъри :D

и аз съм изчез

пп че  ний сме си вече бетер роднини:lol6:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...как ще живея без да съм прочела някоя мъдрост от Белгиеца...

Ай ся, мола ти са. Белгиеца е един от най-големите пичове у тоя форум. Ти да си го виждала да се ядосва на, или нещо от сорта. Само пуска фитили и гледа сеир и се кефи. Да има ко да четът и да пишат форумните кибици. Прай си кефа чиляка, за което евала. Аз съм му фен.

Приятно да си изживеете почивката... да направиш снимки- а аз заради тях ще мина да разгледам :*

То туй само расодка. Ша почиваме юли или август. Още не сме решили точно кога и къде. Сори, ама снимки яракму. Ша гледаш крака, манджи и пердета-кой квото постне. Аз съм обратно на Белджо-на кибици вече снимки не пускам. Прая си кефа заради мене си и тва е. Егоистче недно съм.

пп. Научи се и ти да бъдеш кат батя си -типигьос. Инак щи са качат на главата.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _слънце_ написа:

Е колко цифра да е дебитомер за европейска каляска.

Тръгна ми с 330 

После каза че ще ми даде неговата отстъпка и с труда ще е 260 ама джаджата ще я докарат след два дни. 

Аз я намерих при приятели с магазин за 218 и я взех след два часа. И вече имам кола

Не е европейска

Азиатска е

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Тръгна ми с 330 

После каза че ще ми даде неговата отстъпка и с труда ще е 260 ама джаджата ще я докарат след два дни. 

Аз я намерих при приятели с магазин за 218 и я взех след два часа. И вече имам кола

Не е европейска

Азиатска е

Mи що е с Бош?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _слънце_ написа:

Mи що е с Бош?

Идея си нямам:speak:

Но е бош

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете какво ядете и какво пиете.  Кога последно сте си рязали ноктите на краката и Космодиск-а колко ви е облекчил болките в кръста.

Пренето избеляло ли е с новата марка Белина и получила ли се е мусака-та?

Инак само бъдева букви по екрана. То...какъв IT форум ще е , ако не се знае битието и страданието на всички человечески болежки и сърбежки!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...