Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - децка градина

Препоръчан отговор

току-що, Sinbad_ написа:

Цигарите отказах, и с лула започнах..Така де, в УК сме, джентълмените са  все така според дебелите книги и филми  :ph34r:

ейц, няма да излагаме източния фронт я :P

чек  да почерпя и аз нещо тая вечер:cheers:

преди 4 минути, Sinbad_ написа:

Е за спагетите няма проблем, готвя и за брата , а сам отма изяждам порция и половина .....:giggle1:.. Мисля че това е причина да увелича ханша май напоследък :))))) Щом панталоните 34-ти размер взеха леко да ми стягат ...и повече дори :ph34r:....

последно малко или много :D 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2257

• Maleficient

1774

• M.Николов

1490

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Люлякът във вазата взе да увяхва..  

ей тъй като ме удари музата по никое време..😊    

Два декара заглавие  Туй само философ мое да го измисли 

Публикувани изображения

Хубава песен :headphones:

преди 8 минути, Уиш... написа:

.....

последно малко или много :D 

Ми дънките, малко, но работните някои, малко повечко.. явно има толеранс в мерките все пак :giggle1: ... Мисля следващия път да пробвам как ще е с 36-ти размер ханш :))))) Може да са ми големи, но нали нося колани ... мдам... 

А може и да почна с малко упражнения  , така де... ама пусти мързел засега само отлагам...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sinbad_ написа:

Ми дънките, малко, но работните някои, малко повечко.. явно има толеранс в мерките все пак :giggle1: ... Мисля следващия път да пробвам как ще е с 36-ти размер ханш :))))) Може да са ми големи, но нали нося колани ... мдам...

Това някакви английски размери ли са ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Jayashri написа:

Това някакви английски размери ли са ?

Ами честно казано не знам.. Аз по принцип в България винаги съм вземал след проба и не помня какви размери ползвах... А тука понеже на доста места те питата какви размери да ти подадем за проба например, и взех да ги помня, почват,мъжките от30 ( много рядко ) , 32-ри, 34-ти, 36-ти и до 40-ти съм виждал размер... Това е за ханша, и на дължина вече има лонг, регуляр, или шорт... Иди им разбери.. По принцип дънките все още ги купувам след мерене, но примерно по интернет хората купуват по посочени размери..

Обувките тука са ми например 7-ми размер- 41-ви по европейски стандарт... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Ами честно казано не знам.. Аз по принцип в България винаги съм вземал след проба и не помня какви размери ползвах... А тука понеже на доста места те питата какви размери да ти подадем за проба например, и взех да ги помня, почват,мъжките от30 ( много рядко ) , 32-ри, 34-ти, 36-ти и до 40-ти съм виждал размер... Това е за ханша, и на дължина вече има лонг, регуляр, или шорт... Иди им разбери.. По принцип дънките все още ги купувам след мерене, но примерно по интернет хората купуват по посочени размери..

Обувките тука са ми например 7-ми размер- 41-ви по европейски стандарт... :)

Да, затова питам, защото и с обувките е различно

А 36 размер дънки е горе долу S, XS

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Реджеп Иведик написа:

Ясна работата. Държиш да взема страна. Ми няма пък. 

Tова е най- чистото лицемерие. И знаеш че си взел страна! Да ти припомня ли с цитат?

Реджепе и насимо му казах преди време- има само един начин да не те хванат в лъжа! Да не лъжеш! Ай при нагафуна ти обесни средия.... дето ти го подава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jayashri написа:

Да, затова питам, защото и с обувките е различно

А 36 размер дънки е горе долу S, XS

Може.. Горнищата са с римски букви означения за размера....S, M , L, X, XL и така нататък..Там все още съм М  , и рядко Л :)))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

Може.. Горнищата са с римски букви означения за размера....S, M , L, X, XL и така нататък..Там все още съм М  , и рядко Л :)))

Разбрах.... Защото, като каза 36 и аз по европейските размери си те представих XS :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Jayashri написа:

Разбрах.... Защото, като каза 36 и аз по европейските размери си те представих XS :biggrin:

XS, това екстра смол ли трябва да значи ...Ееееееееее ти къде ме вкара, чак толкова дребен не съм  вече от детските години насам    :biggrin:

П.С Като цяло в дрехите и модите не съм на ти.. вземам като ми потрябва каквото си харесам, и с мерене предпочитам , а не да търся размери .. ако няма дадено нещо  мой размер, еми избирам друго дето има...И така като цяло.. Вие жените сте по дрешки и тем подобни, в това не съм силен ..за разлика от доста съвременни мъже може би... старомоден съм признавам...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

XS, това екстра смол ли трябжва да значи ...Ееееееееее ти къде ме вкара, чак толкова дребен не съм  вече от детските години насам    :biggrin:

Да, точно това значи :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отивам в кухнята да забъркам един тутманик със сиренце и сусам, да изненадам Цонкова, че ми е на гости, а става рано да закусва, 

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sinbad_ написа:

П.С Като цяло в дрехите и модите не съм на ти.. вземам като ми потрябва каквото си харесам, и с мерене предпочитам , а не да търся размери .. ако няма дадено нещо  мой размер, еми избирам друго дето има...И така като цяло.. Вие жените сте по дешки и тем подобни, в това не съм силен ..за разлика от доста съвременни мъже може би... старомоден съм признавам...

Което е похвално. Наскоро излизам от метрото и ги гледам. Зализани, наконтени, с пълните торбички. Като от списанийце

Тръпки ме побиха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

отивам в кухнята да забъркам един тутманик със сиренце и сусам, да изненадам Цонкова, че ми е на гости, а става рано да закусва, 

По нощите ли?? :eek:

Едва ли, явно си по доста различна часова зона от нас :)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

По нощите ли?? :eek:

Едва ли, явно си по доста различна часова зона от нас :)

че какво им е на нощите. тихо е, сам си със себе си и нещата които обичаш да правиш. 

емотикон -бъркалка за яйца:P

• Харесване 3
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Jayashri написа:

В случая екстра смол означава допълнително малко

Т.е. по-малко от малкото

Да, видях, че било S, не L?

Моя грешка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jayashri написа:

Което е похвално. Наскоро излизам от метрото и ги гледам. Зализани, наконтени, с пълните торбички. Като от списанийце

Тръпки ме побиха

Мдам... света се промени.. жените стават мъжкарани, мъжете стават меки...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Уиш... написа:

че какво им е на нощите. тихо е, сам си със себе си и нещата които обичаш да правиш. 

емотикон -бъркалка за яйца:P

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за egg mixing gif

:)))

преди 18 минути, Jayashri написа:

Но защо..... На кого му харесва това, не знам

Еволюция... към добро или зло, всичко се променя, всичко тече...Аз  се чувствам динозавър вече....

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Jayashri написа:

Сигурно и аз :biggrin:

:)  Мдам.. може...но динозавър или не,все  още имам сили и  мога да рева  и се зъбя  :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване