Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не ги разбира вината.;)

Хващам бас, че е твърд алкохол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, emmi написа:

Няма нищо по-силно от меката нежност на водата

Кръвта на вода не става, но водата на вино - да, само трябва да вложиш старание и любов и всичко става.

И след успех, да седнеш на софрата и отпиеш от виното, за да може кръвта да се запази и не изветрее ... ;)

п.п. Нежността на водата съчетана с острия вятър може да събори всичко, но не и основата на това което сме положели в земята ... ;)

Демек: Всички посеви се развиват нормално .... ще има какво да събираме на есен, хм .... пилци все още не мога да броя, защото трябва да създам необходимите условия и нанеса квачките и петела във въпросните ареали и та тъй .... па живи и здраве след време ще има и коза и прочие, а и един Марко съм предвидил ... тъй де .... един истински 4х4, за да бродя из гората .... :)

Успех!

п.п. на п.п. Отивам да подложа нещо, щото вече е готова закуската: Хм - днес - вариво (някакво) със сирене от мляко .... :) 

Храната прави борбата.... :) а пиенето - свободата .... :)

Сполай те!

преди 8 минути, M.Николов написа:

Хващам бас, че е твърд алкохол.

На един лев - толкова залагам на хазарта .... става ли? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, M.Николов написа:

Ако трябва да гадая ще е...... метакса 7 звезди или нещо от тоя род.:)

Аз се надявах да е нещо хранително

преди 2 минути, M.Николов написа:

Става.Само да не ни изненада с някой шоколад или нещо подобно.:D

Именно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Jayashri написа:

Аз се надявах да е нещо хранително

А не те ли поблазни повече мисълта, че могат да кръстят звезда на твое име?:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

А не те ли поблазни повече мисълта, че могат да кръстят звезда на твое име?:rolleyes:

Не особено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Викаш звездата си е звезда.....дай нещо да ям.:)

Човек не може да избяга от същността си..... Сега да се правя колко много съм се развълнувала, не е моето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Запад Заек крие яйцата за Великден, на Изток кой крие яйцата за Великден?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой, ние не си крием яйцата и нямаме участие на зайци в празника.

И много ме дразнят големите чуждестранни търговски вериги с опитите си да ни налагат неприсъщи за нас традиции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, другата седмица ще боядисваме яйцата

Виж, Николов, какво ме вълнува мен :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори напротив, при нас се насърчават децата да участват в боядисването и украсяването на яйцата.

току-що, Jayashri написа:

Виж, Николов, какво ме вълнува мен :biggrin:

Така и трябва да бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами, дори и да не ни го налагат,
днешното поколение, за пореден път доказва глупостта по
на Д.Войников, "Криворазбраната цивилизация"

преди 11 минути, M.Николов написа:

Никой, ние не си крием яйцата и нямаме участие на зайци в празника.

И много ме дразнят големите чуждестранни търговски вериги с опитите си да ни налагат неприсъщи за нас традиции

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, то не само днешното поколение е виновно, виновни са и родители и учители и църква и държава.

Хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих едни цитати и като че ли са право в десетката

Цитат

12. "Европата измисля туй-онуй... и търси будали кат нас да им вземе парите."

http://www.highviewart.com/cvetno/-krivorazbranata-tsivilizatsiya-15-kultovi-tsitata-koito-dnes-zvuchat-poveche-ot-aktualno-7649.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много версии защо се боядисват яйца. Едната е заради веганския пост. И да се отличат застарелите яйца. Домакинята просто ги боядисвала, за да не бърка кое яйце е прясно и кое старо. Яйцето пък било символ на възкресението. 

Или западните народи продължават култа си към https://bg.wikipedia.org/wiki/Остара

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зъ дъ вси доволни:

В гората нема кокошки .... има зайци, а в полето нема зъйци, но пъ има кокошки ....

Тъ, все си приготвя ко си има .... я мое агне - планирано .... та тъй .... хм .... верно далече съм от "Боба по хайдушки", но пъ знам как се прави "Пълнена плешка".

Та тъй .... някой със зайци, други со кокошки, а пъ я тъй си знам ... боП или Поб ил Поп ... по ай душки ... :)

Че свинското свърши .... :) мъ веч е в кочината, мъ то е за коледа ... :)

Хм .... заек е щото там на север не виреят афцете ... :) или ка бе Ъфсътъ .... :)

преди 5 минути, Jayashri написа:

Не знам от къде си чул тази нечовешка глупост

Скажува се чуждати небивалици .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Jayashri написа:

Ти да видиш сега.... И какво е това в шкафа?

Нещо, което те пренася в космоса:)

Пффф на вън вече е лято, града в центъра все повече разширява зоната за забрана на движение на коли.А и вече ми се повръща от седене в кола ,бус, камион и секви такива мпс-та със затворени пространства.Обмислям нов начин за мобилност в града, и 14 км извън града тоест до работа.Нещо, което хем да ми спестява пари, хем бързо да се предвижваш, хем да чустваш онази свобода, която се усеща само на две гуми и вятъра на среща.Чудех са между електрическо колело и скутер.Чисто нови са на една цена, около 1700 евро.Колелото няма никакви разходи,скутера,почти никакви.5 евро застраховка на месец и 2л. на 100км разход тунджа.И за 12 минути съм в града през велоалеите,с колата за през около връзстнато пък после до ка паркираш 40 минути.А времето е пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, franchesko написа:

Нещо, което те пренася в космоса:)

Не ми помагаш

Идея си нямаш мен какви неща ме пренасят там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Jayashri написа:

Не ми помагаш

Идея си нямаш мен какви неща ме пренасят там

Добре де храна, ясно.Не обичаш ли грил? Нали ти казвам,че ще е грил парти.За сега в менюто съм включил сюмга и пилешки кърначета и свински къри надечки.Аз лично сюмгата не я обичам,ама вече ми е поръчана от други гости.За гарнитура мисля,че ще заложа на селена салата от марули краставици,и репички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, franchesko написа:

Добре де храна, ясно.Не обичаш ли грил? Нали ти казвам,че ще е грил парти.За сега в менюто съм включил сюмга и пилешки кърначета и свински къри надечки.Аз лично сюмгата не я обичам,ама вече ми е поръчана от други гости.За гарнитура мисля,че ще заложа на селена салата от марули краставици,и репички.

Обичам, как. Пилешките карначета не са ми любими, но сьомга и къри обичам. Можеш и някоя чушка и тиквичка да сложиш

Взех един кокос. Довечера кокосотрошача като ми го счупи, ще го изконсумираме целия, за да няма издънки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Trichocephalus написа:

Наздраве 

110/63

Май ще съм на солен айрян... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

110/63

Май ще съм на солен айрян... 

Нормално кръвно кат за жена, ко са плашиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване