Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ДиоиД написа:

200 лв./кв.м. .... хм .... по покривна площ, а не покрита площ ... :)

се ... ей една моя разбивка .... 40 са за изчистване на последствията, а 160 са за новия ... примерно ...

п.п. Верно, че данните ми са от преди 5 години ил 10, но в общия смисъл едва ли има съществени промени в някакви си 10% ....

:)

За закуска ... хм .... жената им вика "цигански банички", но де факто са "цигански питки със сирене".... хм ... гарнирани с кисело мляко (собствено производство от екологични крави ... :) )

Наздраве дружина! хм ... за момента с кисело мляко, не айран .... :)

запалила печката да си сготви и пламнали боклуците струпани покрай печката щото госпожата клошарка - сина и в лудницата, брат и в затвора за кражба. И пламнало всичко, огънят се прехвърлил върху покрива на съседната също толкова клошарско-циганска къща, дошли пожарните, угасили огъня и заляли цялата къща и цялата покъщина прецакана. Най-ценното е било телевизор Грундик метър на шейсе санта

и госпожата не може да говори защото е с изрязани гласни стрени заради рак на гърлото и само мята ръце

абе...............  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Ми как

Ви се гъ .... контактувал съм с колегите от Ми 6, 7 и даже с Ми 8 .... :)

Вси, Все, Всю и т.н.  е нормално!

КГБ (Клубът на Готините Баби) и ДС (Дъртите Свободни) са в готовност да помагат на младите с цел да бъдат по-щастливи .... :)

Сега зависи от Е Ми ... ил Ем Ми хем не Би .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, M.Николов написа:

напрягам

Споко! Нещо неуместна ли е шегата ми?

Денят е хубав и прощавай, че съм предизвикал това напрежение в теб.

Не е било умишлено.

Жената напява това

Ох .... така ще съм си аз един динозавър .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Но като почнеш да пишеш с твоите шифри, трябва да се напрягам за да опитам да разбера какво си искал да кажеш.:)

Ай, хубав ден от мен!

confused the big lebowski GIF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, M.Николов написа:

твоите шифри

:)

OK

Дълго е за обяснение. Ще се опитам кратко да го опиша.

Имам един приятел, на който майка му е била учителка по български език.

Та, покрай него разбрах как българите в повечето случаи ползват "паразитни думи, срички и т.н." в своя свободен стил на комуникация.

Отделно си имаме прости асоциации. Ми - хм .... от филмите на агент 007 и прочие и наблягането на Ми 5 и 6 .... вътрешно и външно разузнаване се майтап, че ние сме от Ми 7 и Ми 8 ... :) - свързано с осемте или седемте бита .... :) Образно казано - той е хардуеристът, а аз софтуеристът ... :) и все спорим като дървени философи кое е първично хардуера или софтуера .... :) И от време на време си Ми мика Ме .... :) Единия казва Ми, другия 7, а другия 8 ... и се разсмиваме .... :) Без повод ... :)

Та кодовете са по прости и не са сложни ... ;)

Примерно .... На паразитното Абе .... си имаме нещо, На К'во бе .... друго и т.н. .... :)

Кратко казано: На базата на паразитните фрази сме си създали способ да се разсмеем и определено като си заговорим на този "наш код", хората около нас се чудят защо се хилим като ненормални .... :)

Ни на йота не се подиграваме обаче с "неграмотните" .... т.е. с тези които не могат да се изкажат правилно и ползват "паразитни" или по друг начин казано готови фрази, за да изкажат своето невежество по даден въпрос. Не, че ние сме съвършени, особено аз .... де .... :)

Да, определено имам странен начин да се забавлявам ... и да се само разсмивам ... :) не ми е необходимо някой да ми показва пръст (морков, тояга или т.н. ).... :) Малко като в епизода на една от сериите на Хари Потър в който за задание имаха да преборят страховете си и един от героите който имаше страх от паяци го качи на ролкови кънки ... :) 

Клише: Светът е оцелял, защото се е смял.

п.п. До колко кратко, до колко разбираемо - толкова си мога .... :)

Хубав ден! А ... и успех!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Jayashri написа:

Уф

съ .... :) и се провикна Радка .... пса .... та .... :)

Специално за теб:

Резултат с изображение за шоколад gif

;)

За всички останали: Зъ дн я св, вр за :beer:.

Дн пет € ор $ фор гет ... у из Ла, а у Нед Цве ... тъ да се нас на ма, че повече не можем да изработим тъзи седмица.

Ко иск дъ си докопва шефъ .... :) Тъй де, когато шефа не мисли за нас, защо ние да мислим за шефа .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Jayashri написа:

Уф

Гълт Гълт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Jayashri написа:

Какво пиеш ?

В момента сода ///

https://www.gerolsteiner.de/de/mineralwasser/sprudel/

преди 20 минути, Jayashri написа:

Изглежда много добре

Пробвай с лава център. Сладкиш с лава център.

https://www.vkusniterecepti.com/deserti/lava-keyk/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пия студен чай от хмел и прочие .... Пиво или Бира се нарича някъде .... :beer:

п.п. Марката е "Наздраве" - тукашна някаква евтина ... даже е по-евтина от Кока кола .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Jayashri написа:

Уф

Ами УФ ще да е,като почти заспиваш:D

Babies-Sleeping-89899.gif.e8c464851320421d7318b9512172d746.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, emmi написа:

Фторник е

Нещо не ти се е получила.... 

Сега се замислих... Как е правелно да бягаш по плажа? Бос или с маратонки? Бягане като тренировка бягане. Примерно пет километра тичане по плажа

Аз лани тичах от Шкорпиловци, дискотеката на север от моста, до самото устие на Камчия и се върнах, бос. А и на отиване помогнах да избутаме един закъсал джип. До джипа и обратно до морето бягах. Спрях само докато бутахме джипа. Две момичета и две момчета. Викаха подире ми, чакай бре да почерпим. Няма чакай. План испълнявам. 

Пофалих се пофторно. Ся, на въпроса. Нищо не ми стана на ходилата отдолу. Не се разраниха. Обаче на глезените накрая ме болеше много. Понеже бягах, където вълните заливат брега, защото е твърдо, а брега там е наклонен към морето. На отиване си прецаках десния глезен, на връщане левия.

Мина ми като на куче. Следващите два три дена бягах нормално колкото си бягам и ревях, и после ми мина.

Мисля, че цялото разстояние отиване и връщане, е около 25 километра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз лани тичах от Шкорпиловци, дискотеката на север от моста, до самото устие на Камчия и се върнах, бос. А и на отиване помогнах да избутаме един закъсал джип. До джипа и обратно до морето бягах. Спрях само докато бутахме джипа. Две момичета и две момчета. Викаха подире ми, чакай бре да почерпим. Няма чакай. План испълнявам. 

Пофалих се пофторно. Ся, на въпроса. Нищо не ми стана на ходилата отдолу. Не се разраниха. Обаче на глезените накрая ме болеше много. Понеже бягах, където вълните заливат брега, защото е твърдо, а брега там е наклонен към морето. На отиване си прецаках десния глезен, на връщане левия.

Мина ми като на куче. Следващите два три дена бягах нормално колкото си бягам и ревях, и после ми мина.

Мисля, че цялото разстояние отиване и връщане, е около 25 километра.

Е, за тва си мислех. Че бягайки бос, ама истенски бягайки, сигура ще си прецакаш глезените в пясъка. Трябва да си с правелните патъци за бягане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Е, за тва си мислех. Че бягайки бос, ама истенски бягайки, сигура ще си прецакаш глезените в пясъка. Трябва да си с правелните патъци за бягане

То досами морето, не знам какви патъци, все ще се изкривяват. Не знам има ли такива корави кецове, дето да стягат глезена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

То досами морето, не знам какви патъци, все ще се изкривяват. Не знам има ли такива корави кецове, дето да стягат глезена.

Идея си нямам

Не че съм се засилила да бятам, де

Теоретизирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

корави кецове

Кънки за лед ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ДиоиД написа:

Кънки за лед ... :)

Кубинки също би трябвало да свършат работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Цъ ... меки са .... пробвано - доказано ... Щях да кажа обувки за ски, но те пък са като .... :) Та компромис .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Да, те са корави. Но не трябва пък да се мокрят, щото ако подгизнат, да не станат пришки и рани.

преди 5 минути, ДиоиД написа:

Цъ ... меки са ....

Ми, като казваш, може и да не са достатъчно корави. На лагера първи курс не помня как бягахме по плажа. Май боси. Или сутрин с бойни обувки ли беше, забравих.

Униформата беше "кепе плувки и обувки"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те са корави

Два пъти съм си навяхвал глезените с въпросните ... гадното е че уж са корави и разчиташ, но .... като стане - разбираш, че не са чак толкова корави .... 

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

по плажа

Аз говоря за пресечена местност .... някъде в планините ... камъни и прочие ...

В действителност има решение .... но е временно ... с онези еластични бинтове ... да, но пък се запарват и прочие ... та затова и мразя да бягам ... ;)

По предпочитах едно време колоезденето ... хем развиваш всички мускули, не само на краката, хем на ръцете и не натоварваш чак толкова ставите ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.