Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Неска тука е холандския велик ден и ко    ми подариха на работа по случая.Традиция било. Довечера ще мина през една млада майка, ще го дам на лапето да се кефи.

5D7144F2-BF25-4A1E-B90E-7E4069FDB2A6.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайти го на менииииииииии

Дайте ми и едно котииииииии

Да не връщам на предната страница, че и кънки ще поискам

Опа аз се издадох че съм върнал :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Owl, ти отдавна си се издал,но сега вече се издаде:biggrin:Там,най-отгоре е така.Иначе си скромен,нищо не искаш:D

tenor.gif.8826c94aeaa3bbfe2ac84e51cc24f8c2.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, franchesko написа:

Неска тука е холандския велик ден и ко    ми подариха на работа по случая.Традиция било. Довечера ще мина през една млада майка, ще го дам на лапето да се кефи.

5D7144F2-BF25-4A1E-B90E-7E4069FDB2A6.jpeg

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бре, провинцията :cheers:  Време е...

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Богатир написа:

Ми кът си рекал .... :cheers: ... аз тамън изтрезнях от обеда, така че що да не е с начале ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ДиоиД написа:

да, но пък се запарват и прочие ... та затова и мразя да бягам

Аз затуй харесвам бос по плажа. 4-5 километра не са проблем. Обаче 25 ми дойдоха много, ама не щото е пясък, а щото е наклон настрани. Иначе вълните охлаждат табаните да не прегряват.

Не само по плажа. Където и да е, ако наклона е настрани, глезените се товарят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Богатир написа:

Айде, дойде време да си сипем, верно...

:beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе къде е Илейн, не съм я мяркал скоро. Глей на кво яко гифче с нейния любимец- баш мъжагата- попаднах. Как готино се поклаща... ся, не се вижда върху какво точно се поклаща, ама кат гледам колко е щастлив...

tenor.gif?itemid=13918502&fbclid=IwAR2db

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Madonna написа:

Айде, дойде време да си сипем, верно...

:beer11:

Какво си пиеш

Пак червено вино ли

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Какво си пиеш

Пак червено вино ли

Хахах.. след 750 км днес, тръгване с една кола..счупване, продължаване с друга, хиляди литри дъжд и градушка...честно...и червено да ми бяха сипали..нямаше да направя разлика...:hush:

Три вторника един след друг си бяха днес..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Какво си пиеш

Пак червено вино ли

Другарката Мадонова е експерт в червените вина, ако искаш да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, bornofash написа:

Дайте ми и едно котииииииии

Закуска ли ше му ставаш 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koчинка веееееееееееееее.....пиле оскубано E085

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, zero day написа:

Някои почти,други по-малко:D Как ги виждаш нещата?Губиш се нещо от няколко дни.

Аз пребивавам предимно в тубата.

Виждам ги нещата, че няма ни един с всичкия си тука. :D

преди 1 час, _слънце_ написа:

Абе къде е Илейн, не съм я мяркал скоро. Как готино се поклаща... ся, не се вижда върху какво точно се поклаща, ама кат гледам колко е щастлив...

Ето ме.

Суперско сладурско гифче наистина. :) Имаш вкус и знаеш как да зарадваш човек . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Обаче 25

Ага, Ага ... ех и ти си в зоната на така нареченото: Криза на средната възраст .... :) Ех, тъй е .... При всеки е различно ... Все гледаме какво сме могли на 25 .... Ех .. ама вече сме в зоната на здрача ... :) 

Аз зарязах "спорта" .... хм .... верно копам - туй е сега моя спорт ... :) НО го правя аваш. аваш ... та тъй .... Вместо днес да е половината двор - само три реда ....

Все ни се иска да сме кът ония "златни години" .... но физиологията си е физиология....

Едно време си бе едно време .... какво сме могли, могли .... и верно определени млади и сега не могат да на настигнат, ако решим... но на каква цена ....  Аз за туй вече не бързам, не бягам и не се състезавам дори със себе си даже .... :) Вече си гледам рахатлъка .... и се радвам на котките .и другите животни... и гледам какво правят те, та и аз същото .... глупаво животно - Няма ...

Сега туй е моята философия - хем някаква работа да се отхвърли, хем вид спорт ... хм .... копането е като голфа ... :) 

Не са за мен вече тези екстремни спортове - бягане, катерене, вдигане на тежести и ред други изискващи усилие ... да ... не се оплаквам, че съм изморен .... и прочие ... просто си гледам физиологията на действителното ми ЕГН, а не реалното ... :)

Да, наклона - дори да ма послушаш и ползваш кънки за лед, то пак единия крак ще е по натоварен от другия ... Та, съвета ми - Бягай по-бавно и по-малко .... като ти се бяга все ... не се опитвай да покриваш нормативи ... се .... хм ... вече не сме в соца и нямаме норма за деня ... ;) Ние си определяме нормалата около която ще се случва хоризонта на събитията ... ;) Да, навремето нормата сме я правели до обед, но пък все са ни намирали работа и за след пладне, та тъй .... На нашата възраст трябва да си гледаме другото злато ... ;) Тъй е .... пак са ни златни годините, но трябва да доживеем и златния си век - ;) и дай боже след 50 години без ДДС, демек след 60 па да можем да споделяме мисли чрез тоя Нет ... :) и да можем поне 1 километър или 1 ред - па да можем да спортуваме .... ;)

Сполай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много кротко пълнолуние тука...

whats up love GIF by TikTok

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лазаровден е:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.