Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - децка градина

Препоръчан отговор

• Отговори 26,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2257

• Maleficient

1774

• M.Николов

1490

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Люлякът във вазата взе да увяхва..  

ей тъй като ме удари музата по никое време..😊    

Два декара заглавие  Туй само философ мое да го измисли 

Публикувани изображения

преди 3 минути, Pig написа:

Липсват пилешките представители  O050

ща очистя :beat:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Васето написа:

Утро
Тва нащо шавало бе Дин...ди

Диндрината ли? Че шава, как!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Васето написа:

Егати шаването-щеш ми докара инфаркт на миокарда-тя и 200 деца около нея :D

ко???

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, дръндю написа:

:D

Уважаеми колеги,

предвид затягащото се кризисно положение и предвид влизането ни през 2015 година в „Шенген”, от днес, 15.12.2014 г. в нашия отдел влиза в сила нов ценоразпис на предоставяните услуги от служащите. Моля същият да бъде сведен до знанието на гражданите.

ЦЕНОРАЗПИС НА УСЛУГИТЕ ПРЕДОСТАВЯНИ ОТ ОТДЕЛА

ОТГОВОР НА ВЪПРОС....................................................................... 5 евро.

ПРАВИЛЕН ОТГОВОР НА ВЪПРОС......................................................... 20 евро.

СЪЩОТО, НО В ПИСМЕНА ФОРМА........................................................ 40 евро.

ОТГОВОР НА ГЛУПАВ ВЪПРОС............................................................ 50 евро.

ВЕЖЛИВ ОТГОВОР НА ГЛУПАВ ВЪПРОС................................................. 70 евро.

ПРАВИЛЕН ОТГОВОР НА ГЛУПАВ ВЪПРОС............................................... 100 евро.

ВНИКВАНЕ В ПРОБЛЕМА.................................................................... 10 евро/час

ВНИКВАНЕ В ПРОБЛЕМА С ПОСОЧВАНЕ НА НЕДОСТАТЪЦИТЕ....................... 30 евро/час

ВНИКВАНЕ В ПРОБЛЕМА С ОТСТРАНЯВАНЕ НА НЕДОСТАТЪЦИТЕ................... 50 евро/час

ВНИКВАНЕ В ПРОБЛЕМА С ИСКРЕНО СЪЧУВСТВИЕ.................................... не се предлага

СЪЧУВСТВИЕ................................................................................. 20 евро

ИСКРЕНО СЪЧУСТВИЕ...................................................................... 50 евро

СЪВЕТ......................................................................................... 10 евро

ПРАВИЛЕН СЪВЕТ........................................................................... 50 евро

ИЗПЪЛНИМ СЪВЕТ.......................................................................... 100 евро

ПРАВИЛЕН И ИЗПЪЛНИМ СЪВЕТ......................................................... 1000 евро

ЗАМИСЛЕН ПОГЛЕД ........................................................................ Безплатно

МЪЛЧАНИЕ ..................................................................................  2 евро/мин.

ВЕЖЛИВО МЪЛЧАНИЕ .....................................................................  5 евро/мин.

ВИНОВНО МЪЛЧАНИЕ...................................................................... 20 евро/мин.

МЪЛЧАНИЕ С РАДОСТНА УСМИВКА...................................................... 10 евро/мин.

МЪЛЧАНИЕ С ИРОНИЧНА УСМИВКА..................................................... 20 евро/мин.

МЪЛЧАНИЕ СЪС ЗАМИСЛЕН ПОГЛЕД.................................................... 10 евро/мин.

София

15.12.2014 г.

Туй ми бе ценоразписа къ бях идиот и бачкаех ... :) 

Е ... още бе сме в Шенген, мъ ко се ... немоах да фкъръм ... нещо се разпекоха нещата ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ДиоиД написа:

София

15.12.2014 г.

Туй ми бе ценоразписа къ бях идиот и бачкаех ... :) 

тоя списък с "услуги", може да ви е бил известен, ама ас не го знайх
и кът попаднах на този пост на Алгор, съ расхилих с глас
дубре, че мецътъ, не мъ чу...ъ-ъ-ъ...тъй де, то не че не съм лут, ама тя щеше да ми го натяквъ
:giggle1:
баси, като наказан съм с тия емотки...докът ги намеръ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Васето написа:

Същотооо-говори и 200 деца скакат наоколо

ма по талавизора ле?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Васето написа:

Ми да,местя се в Сф да живея-цени на квартири ми требеха :)

ехееее!!!! Столичанин ще ставаш? Браву, браву!!!

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Васето написа:

Ама пак ще съм си същия тъпунгер-в Англия,Холандия бях се тая

да, ама софийски тъпунгер:lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден ... набързо и колкото може накратко ...

Ще хапна супа от коприва, а малко по-късно от останалия ми от сутринта козунак с орехи и локум.

В работата е ... страшно отчайваща вече и се чудя, дали да намеря надрусания малоумник, който е програмирал и въвел шибаната деловодна система, и да го гръмна или да си извадя старите тетрадки от училище и аз да направя една чисто нова.

Довечера ще си взема нещо по-сериозно за отпускане, защото трябва да се забравя и форматира диска, за да не изпуши.

Не помня какво сънувах, но се наспинках и всичко беше точно...

Айде, до после :whist:

и да не забравяте да си поглеждате кориците при всяко влизане и излизане ...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не знам какво е сънувала Леля Гошка, надявам се все пак сънят да е бил розов...   :)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Maleficient написа:

и да не забравяте да си поглеждате кориците при всяко влизане и излизане ...

какви корици?

тук си вали

просто няма нужда и да го споменавам ми се струва

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

какви корици?

На профилчето! Ама ти нямаш ... Може си плеснеш камината, ама изрязана, да не придирят много какви са ти кремчетата :jumping11:

пие ми се мастика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

На профилчето! Ама ти нямаш ... Може си плеснеш камината, ама изрязана, да не придирят много какви са ти кремчетата :jumping11:

пие ми се мастика!

пука ми:pancake:

който има драма с кожите да си подбира правелно кремчетата

фсъщност това са някакви хартисали от миналата година мазила дето ги посъбрах като чистих къщата и съм ги метнала там. Ас имам едно кремче, което от време на време ползвам като се присетя. Май десетина лева бях дала за него. 

смятам едни бакии с наеми а черното Дарки се размазва на масаж. кажи ми има ле справедливозт на тоя свят? 

Не ми одговаряй

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

пука ми:pancake:

който има драма с кожите да си подбира правелно кремчетата

фсъщност това са някакви хартисали от миналата година мазила дето ги посъбрах като чистих къщата и съм ги метнала там. Ас имам едно кремче, което от време на време ползвам като се присетя. Май десетина лева бях дала за него. 

оф беее!

Сложи си корица! другото са подробности  :bubblegum:

аз имам едно с пчелна отрова, обаче се прецаках и след второто намазване почна адски да ми люти... жал ми е да го изхвърля, но някой ден ако си направя камина, може го сложа над нея :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване