Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, дръндю написа:

приключих вече
слагам лешта да ври и шъ внимавам много да не загори, штот мецътъ шъ мъ дармони

Писах ти на ЛС,ела ела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ами здрасти
нов потребител на форума, те поздравява с добре дошла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, breeze написа:

Не съм влизала тук от... ГОДИНИ

Някакви първи впечатления?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, breeze написа:

Не съм влизала тук от... ГОДИНИ

Нищо  не си пропуснала!!! Още са на тема манджи и стафиди!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Някакви първи впечатления?

Ще се поогледам, но май времето е спряло. Малко по-различно и все пак... същото.

преди 5 минути, Джугашвили написа:

Нищо  не си пропуснала!!! Още са на тема манджи и стафиди!!!

Ха-ха-ха, вероятно е така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега да видим какво да си готвя, ама и за утре да има, че утрешния ден имам много задачки и няма да остане време. :D

Морето ви праща поздрави!

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Богатир написа:

Морето ви праща поздрави!

Туй кое море е, че в близък план всички много си приличат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, Васето написа:

@дръндю извинявай-тежки думи лишени от смисъл!
Съжалявам!

и ти извинявай
някакво стечение на обстоятелствата, доведе до това положение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Първо държа да се извиня на Алгор тъй като баща ми, ми каза, че имало някакво предупреждение, но аз държа да се разбере що за хора има във форума. Не знам какво се опитва @Васето да направи и какво иска от мен, докато уж работеха с баща ми. Нито какво татко му е казал. Но не е нормално да звъниш на непознат в 3 без 20 през нощта. Не е нормално, като знаеш на кого звъниш да търсиш друг човек, чийто номер имаш. Аз не бих работила с човек, който не е запознат с елементарни неща, като как и кога се провежда телефонен разговор. 

Моля @Васето мен повече да не се опитва да ме забърква в неговите "схеми".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дабе, ей сега ще си давам телефона на хора от ,, кол и въже,,  еле пък на такива къде от втория му пост му личи, че е перманент закачен на тежки субстанции.Каквото има да казва да го казва на лични, или некой алтернативен мейл и до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Дабе, ей сега ще си давам телефона на хора от ,, кол и въже,,  еле пък на такива къде от втория му пост му личи, че е перманент закачен на тежки субстанции.Каквото има да казва да го казва на лични, или некой алтернативен мейл и до там.

Напълно съм съгласна с теб. В частния случай обаче, татко явно е проявил наивност или надежда, че може да бъде полезен с нещо на някого и затова е постъпил така глуповато. Е, сега на мен ми мрънка.:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

@Hermanita не искам да се бъркам особено, не съм и особено въодушевена да съдя хората за техните необмислени постъпки, а най-малко да отнеса коментари от неуравновесени потребители с техни си проблеми. Все пак ще го направя само сега и то заради теб, защото си млада жена, и си имаш по-важни и приятни неща в живота, за да се занимаваш с форумни фрустрации.

Баща ти си е виновен!!! Той подхвана разговора. Той искаше нещо от потребител, който не пише от вчера тук, влизал е в доста прерикания с хора, имаше една дълга и неприятна полемика с Мо-хини (която ме изненада в човеколюбието си и желанието си да се опита да му помага), и накрая по този детски начин голям човек като баща ти да му се върже, е за съжаление!

Дано сте си извадили поуките и внимавайте с непознати. А лично аз, ако баща ми беше направил подобна глупост, дълго нямаше да му говоря, след скандала, който щеше да си получи!

Толкова.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде на влакче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

@Hermanita не искам да се бъркам особено, не съм и особено въодушевена да съдя хората за техните необмислени постъпки, а най-малко да отнеса коментари от неуравновесени потребители с техни си проблеми. Все пак ще го направя само сега и то заради теб, защото си приятна млада жена, и си имаш по-важни и приятни неща в живота, за да се занимаваш с форумни фрустрация.

Баща ти си е виновен!!! Той подхвана разговора. Той искаше нещо от потребител, който не пише от вчера тук, влизал е в доста прерикания с хора, имаше една доста дълга и неприятна полемика с Мо-хини (която ме изненада в човеколюбието си и желанието си да се опита да му помага), и накрая по този детски начин голям човек като баща ти да му се върже, е за съжаление!

Дано сте си извадили поуките и внимавайте с непознати. А лично аз, ако баща ми беше направил подобна глупост, дълго нямаше да му говоря, след скандала, който щеше да си получи!

Толкова.

Принципно си права, но чак да врътна скандал за един форум не си заслужава. Аз се дразня на този въпросния тип - @Васето, който отрича да ми е звънял през нощта и се прави на света вода ненапита. И сега пак искал да говори с мен...да се сме се били изяснявали....Ами няма да стане. Няма какво да се изясняваме. Нямам и какво да му кажа. А за баща ми, че не е цвете - аз го знам най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който разбрал-разбрал. Приеми, че съм по-темпераментна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Хайде на влакче.

хайде, ама само ако ще караш през къра, да смачкаме оня дето беше на релсите и избяга. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-смело!!! Интригата нещо забуксува!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, breeze написа:

Туй кое море е, че в близък план всички много си приличат :)

Близкото море. Балчик! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Богатир написа:

Близкото море. Балчик! :)

Комшо (Варна) привет!

Ако кажеш, че това е гледката от верандата - кат се стопли водата шти идвам на гости ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, breeze написа:

Комшо (Варна) привет!

Ако кажеш, че това е гледката от верандата - кат се стопли водата шти идвам на гости ;)

Привет!

Гледката от моята веранда е много по колоритна  :D

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се да ли не е врема да се отърва от ,, настолния,, с 2500к върви на гръм,ама като не се ползва.Някой бюджетен геймър ще има да му служи още дълго време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hermanita написа:

Принципно си права, но чак да врътна скандал за един форум не си заслужава. Аз се дразня на този въпросния тип - @Васето, който отрича да ми е звънял през нощта и се прави на света вода ненапита. И сега пак искал да говори с мен...да се сме се били изяснявали....Ами няма да стане. Няма какво да се изясняваме. Нямам и какво да му кажа. А за баща ми, че не е цвете - аз го знам най-добре.

Изяснихме ли се?

току-що, Maleficient написа:

@Hermanita не искам да се бъркам особено, не съм и особено въодушевена да съдя хората за техните необмислени постъпки, а най-малко да отнеса коментари от неуравновесени потребители с техни си проблеми. Все пак ще го направя само сега и то заради теб, защото си млада жена, и си имаш по-важни и приятни неща в живота, за да се занимаваш с форумни фрустрации.

Баща ти си е виновен!!! Той подхвана разговора. Той искаше нещо от потребител, който не пише от вчера тук, влизал е в доста прерикания с хора, имаше една дълга и неприятна полемика с Мо-хини (която ме изненада в човеколюбието си и желанието си да се опита да му помага), и накрая по този детски начин голям човек като баща ти да му се върже, е за съжаление!

Толкова.

Ти пък въобще не се бъркай!Форумната смешка която не си знае мястото.
А за Елена си толкова невчас че няма накъде!
За в бъдеще се въздържай с коментари по мой адрес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...