Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, Уиш... написа:

малко вий

Мен ми стига-тва се оказа мноо добро момиче-да му е жива и здрава на Дръндю!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Васето написа:

стигало му било.  а за това че ръсиш обиди необмислено и палиш от четвърт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Pig написа:

Само аз съм надежден да пренасям храна :strangle:

да ве докато е в стомаха ти :jeer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, що не изчакате да видим нема ли се оженят накрая? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kieli написа:

да ве докато е в стомаха ти :jeer:

Недоверчиво подстригано пиле  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, emmi написа:

Емилянова, едно кръгче след следобедната дрямчица ? : P

2_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, emmi написа:

...Интерсното е че както си пеят в един момент всички сякаш по команда млъкват. Следва петнайсе секундна пауза сякаш някой за когото си говорят внезапно се е появил и като се махне продължават да го одумват...

С думите ми записано вярно! Така правят и си надуват гушите като балони... Мъжките жабоци заемат привечер позиции в саксиите и стъклените съдинки с вода и орхидеи на Кибритената Клечица и от там почват да кряскат и да афишират на жабуранките, какво хубаво брачно ложе са намерили... Седят там и се надуват и врещят, беки некоя се излъже да им пристане... И в момента, в който нейде стане заварката, сички моментално млъкват, та да чуят как ше се справи щасливеца... А слет тфа се почва на ноф глас... Мъ мъни го тоя нещасник, я ела въф моя жабурняк да ма видиш ас какъф съм мастор... Е те тук се фключва и фтори, веданага слет него и трети, и пети, и цялата конкуреция от жадни за любоф жабоци. И цялата олелия се отпочва наново... Ф резултат, освен орхидеи си отглеждаме и жаби... Ходи се там, редовно се долива вода, да не засъхнат поповите лъжички... Жабурняка бил полезен за корените на орхидеите... Пеперудите също... Е, от тях съм на далавера.. Те наместо попови лъжички, ръсят гъсеници, но поне не квакат...

преди 17 часа, emmi написа:

...

От време на време се обаждат и чакалите. Те обикновено са в добро настроение и се хилят. Може би си разказват вицове. Вярно, в началото смехът им е леко стряскащ. Започваш да се чудиш дали няма някъде в околностите таен дом за душевноболни. Но после се свиква. Много рядко са тъжни. Тогава вият. 

Оня ден минаха три край двора... Бая големи, ръждиво кафяви койота... Огледаха наоколо, препикаха ми коловете на оградата... Постояха мълчаливо и заминаха да си домаркират територията... И те са ми приятели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, darkterminal написа:

С думите ми записано вярно! Така правят и си надуват гушите като балони... Мъжките жабоци заемат привечер позиции в саксиите и стъклените съдинки с вода и орхидеи на Кибритената Клечица и от там почват да кряскат и да афишират на жабуранките, какво хубаво брачно ложе са намерили... Седят там и се надуват и врещят, беки некоя се излъже да им пристане... И в момента, в който нейде стане заварката, сички моментално млъкват, та да чуят как ше се справи щасливеца... А слет тфа се почва на ноф глас... Мъ мъни го тоя нещасник, я ела въф моя жабурняк да ма видиш ас какъф съм мастор... Е те тук се фключва и фтори, веданага слет него и трети, и пети, и цялата конкуреция от жадни за любоф жабоци. И цялата олелия се отпочва наново... Ф резултат, освен орхидеи си отглеждаме и жаби... Ходи се там, редовно се долива вода, да не засъхнат поповите лъжички... Жабурняка бил полезен за корените на орхидеите... Пеперудите също... Е, от тях съм на далавера.. Те наместо попови лъжички, ръсят гъсеници, но поне не квакат...

Оня ден минаха три край двора... Бая големи, ръждиво кафяви койота... Огледаха наоколо, препикаха ми коловете на оградата... Постояха мълчаливо и заминаха да си домаркират територията... И те са ми приятели...

Прииска ми се да съм жаба и някой жабок така да ме поканва под някоя орхидея да си ... квакаме :sunglasses:кво като на Емата й е шумно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Прииска ми се да съм жаба и някой жабок така да ме поканва под някоя орхидея да си ... квакаме :sunglasses:кво като на Емата й е шумно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

стигало му било.  а за това че ръсиш обиди необмислено и палиш от четвърт?

Е какво за това?
Кога и как те обидих-като казах че си красива ли?
Или талантлива?
М?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

Ти не се разсейвай ся... Те любовите са вредни, ами брже давай по ина задача с повечко известни да решаваме с Уишата, че като я гледам как се е разфърчала...

преди 16 минути, Уиш... написа:

...

Стига фърка и ти, ами сядай ся с теп ше решаваме задачи... Малеф ше ни даде условие с по няколко известни, а ние трябва да ги превърнем в неизвесни... Анадънму?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее, щом боя почна преди свадбата, начи ша е другия път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Васето написа:

Не им давай да ти се карат Васечкин! Дръш га фронта здраво!

току-що, Jayashri написа:

Оранжевото Дарки и Уишка се появили :)

Оооо, Бебо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Васето написа:

Е какво за това?
Кога и как те обидих-като казах че си красива ли?
Или талантлива?
М?

е, малко пресоли там манджата, ма аз съм търпеливо говедце.,за друго ставаше въпрос... както и да е. не ми се разтяга повече темата. надявах се да се усетиш.

преди 26 минути, darkterminal написа:

Стига фърка и ти, ами сядай ся с теп ше решаваме задачи... Малеф ше ни даде условие с по няколко известни, а ние трябва да ги превърнем в неизвесни... Анадънму?

викаш не ми се удава летенето..:rabbit:  ааа...кого трябва да изядем?!?:girl-minion:

преди 17 минути, Jayashri написа:

Оранжевото Дарки и Уишка се появили :)

не се знай още, може да е само сън :*

преди 16 минути, darkterminal написа:

Не им давай да ти се карат Васечкин! Дръш га фронта здраво!

ан тъй, давай му крила.. той щот после никак не съжалява в повечето случаи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

...

викаш не ми се удава летенето..:rabbit:  ааа...кого трябва да изядем?!?:girl-minion:

Ас лично, ше ям кисело зеленце... Сурофку, със зехтинец и червенко пипирченце... Ногу е дубро... И една супичка от гъпки еноки ше хапвам! Но иначе, тря да изидем задачите с парцалите и да оставим поне малко от пуртукалите на Пух :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _слънце_ написа:

Ееее, щом боя почна преди свадбата, начи ша е другия път.

ох бии:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Уиш... написа:

2_n.jpg

Направих го. Тъкмо паркирах метлата и си дръпнах един душ че много мухички полепват. Сега ще сготвя. Вечерята е в осем. 

И да ви кажа. Ако ви ужили оса по малкото пръстче на левия крак веднага натъркайте мястото със срязана скилидка чесън. Действа. Проверено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, darkterminal написа:

Ас лично, ше ям кисело зеленце... Сурофку, със зехтинец и червенко пипирченце... Ногу е дубро... И една супичка от гъпки еноки ше хапвам! Но иначе, тря да изидем задачите с парцалите и да оставим поне малко от пуртукалите на Пух :P

хм, подозрително милозлив си станал към Пух

преди 1 минута, emmi написа:

Направих го. Тъкмо паркирах метлата и си дръпнах един душ че много мухички полепват. Сега ще сготвя. Вечерята е в осем. 

И да ви кажа. Ако ви ужили оса по малкото пръстче на левия крак веднага натъркайте мястото със срязана скилидка чесън. Действа. Проверено. 

къде я намери пък ти тази оса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Уиш... написа:

хм, подозрително милозлив си станал към Пух

къде я намери пък ти тази оса?

Мола, мола, аз като виден темерут никого не търся. Тя сама ме намери. Може би ми е имала зъп от някой предишен живот. 

Трендафилите ми

IMG_20190519_155611_324.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Мола, мола, аз като виден темерут никого не търся. Тя сама ме намери. Може би ми е имала зъп от някой предишен живот. 

Трендафилите ми

признах та! и за темерут, и за трендафило отглеждач.:wors:

пп горката оса..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, darkterminal написа:

Ти не се разсейвай ся... Те любовите са вредни, ами брже давай по ина задача с повечко известни да решаваме с Уишата, че като я гледам как се е разфърчала...

:( и жабите ли са тегоба като жените :(

Натъжаваш ме :( :( :(

Задача значи... Безценното вчера ми се тюхка, че има класно по математика, се едно е по-несправедливо от чернокожи да не пускат на Оскарите. Обаче тва триъгълник с вписана окръжност било мноу тегаво... За това: Условие: имаме дупи вписано в триъгълна седалка на комбайн.

Колко е лицето на седалката, ако дупиту  е с диаметър 59 см?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

Колко е лицето на седалката, ако дупиту  е с диаметър 59 см?

Важното е да внимава със хедъра, да не зяноса житцето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
току-що, Уиш... написа:

надявах се да се усетиш.

Усетих се аз :)(да знам за какво идеше реч-извинявай)ама тия баламурници тук му придадоха др значение.....
Ей Маликривата -за втори път ти казвам не се бъркай бе непрокопсано създание.

Редактирано от Васето
fuck it (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване