Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, Jayashri написа:

Пълнени чушки с яйце и сирене, до тях печени картофки на кубчета, поръсени с черен пипер, копър и соев сос

Бре, бре...  Браво.

Дано сиренето да е Камамбер, чушките да са зелени, червени. Според мен соевият сос е излишен, по-добре чеснов сос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Бре, бре...  Браво.

Дано сиренето да е Камамбер, чушките да са зелени, червени. Според мен соевият сос е излишен, по-добре чеснов сос. 

Ще те разочаровам, сиренето не беше Камамбер

Чушките са само зелени

А чесън не обичам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ся кът стана въпрос за едене, съ  сетих што Мадонта пише само  за плодове и сокове, а не за манджи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, Радул написа:

То кат е за ядене, кой квот го кефи.

баси името
:no-no:

е, ама ний не ядем насекоми ве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като ще взема да ги  хвърля тия шалвари и ще джарам по гащи.. :clown: не мога се отърва от сутринта. гледай кога си пия кафето.:clown:

преди 9 часа, emmi написа:

А! Ей туй е добър чорап! Хем да ти се проветряват пръстите и да не хващаш гъбички хем да не ти се напукват петите

Добрютру народе

нали, и си се радваш на гоцките ноктенца, докато  си правиш лупинги  с метлата .

@Merryl  идвай да видиш какви пецки чурабки открих.. ще има повече ламизил за сладоледа това лято :ph34r:

преди 7 часа, bornofash написа:

Голям смях с тая лодка

Най ме изкефи като го питаха с кво дойде и той вика: „С лодка. Обаче тя не е обикновена – понякога е лодка, а понякога ИНЦИДЕНТ“:lol6:

ти ако беше , нямаше ли да я кръстиш така :D

тази история завъртя лентата  назад , когато немногоумното  уишче,  беше петгодишно.. спи си то една нощ само в стаята  и сънува кошмари..но тоя път някак  по- страшни от обикновените кошмари, които сънуваше всяка нощ. от тавана и от стените орди хлебарки пълзяха  към леглото му, за да го изядат .за какво друго иначе ще пълзят гадните твари.... а то милото, толкова го  беше страх ,че не можеше  да си отвори очетата , нито да извика за помощ от ужасния ужас при гледката на  черните лъскави гадини, потракващи с  онзи  специфичен, неприятен звук при допира на хитиновите  им обвивки, застрашително покрили цялата стая.. как не му се е пръснало сърчицето , не знам.. но помня, че тогава взе решение ,  да си направи спасителна лодка от една табуретка на колелца, метна се връху нея  и слепешката  преплува смело  тъмната стая, за да излезе на балкона и  оттам  да потърси спасение, блъскайки с юмручета  върху  прозореца  на стаята на Цонкова.  емотикон Попай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

баси името
:no-no:

е, ама ний не ядем насекоми ве

Вие не ядете, те ядът ся... ко да напрайм?

п.п. В следващите 3 дни името ми е Бичо Айляков.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекрасен късометражен работен ден :)

и пак съм прецакана. Днес като трябваше и бях наред да си тръгвам по-рано, шефовете решиха и дежурната (която не съм аз) да си тръгне по-рано. Точно щях си разпечатвам CV-то, за да си подам документите в ДНСК, и се прецака връзката с ксерокса... Не ми се занимаваше да търся от друго място да разпечатвам, и се отказах. Знак си е.

Купих си Lindtt с пълнеж от боровинков йогурт, ягоди и ...паста за зъби.

Утре както споменах ще съм на книжен шопинг!

:sunglasses:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Maleficient написа:

Май ми се отприщи тоя моя късмет... сега пък сутринта на идване към работа си намерих едно талонче от Chio че печеля пакет безплатно пуканки :bubblegum:

ще видим какво следва- въпреки че градацията е малко неясна

Време е да пуснеш тото и да фанеш некой милион с тоя късмет 

преди 5 часа, Jayashri написа:

Пълнени чушки с яйце и сирене, до тях печени картофки на кубчета, поръсени с черен пипер, копър и соев сос

И аз такива обичам, фърли чушка - две 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Купих си Lindtt с пълнеж от боровинков йогурт, ягоди и ...паста за зъби.

Евала! Извадиха пълнеж тия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, AAUUXX написа:

И аз такива обичам, фърли чушка - две 

И аз ги предпочитам пред тези с кайма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jayashri написа:

И аз ги предпочитам пред тези с кайма

И с кайма няма да откажа  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ае, имате ли си "ваши" външни котки. Щото на връщане от магазина минах покрай две лапета и едното това изтърси: ""нашта" външна котка" - точно така го произнесе, както съм го написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Ае, имате ли си "ваши" външни котки. Щото на връщане от магазина минах покрай две лапета и едното това изтърси: ""нашта" външна котка" - точно така го произнесе, както съм го написал.

Котките по подразбиране са външни та си е право детето :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Котките по подразбиране са външни та си е право детето :D

Ней, другата лапе явно нещо недоразбра и чух как първото обяснява, докато ги задминавах, как имало освен външна котка и вътрешна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Ней, другата лапе явно нещо недоразбра и чух как първото обяснява, докато ги задминавах, как имало освен външна котка и вътрешна.

щото вътрешната я пущат вътре у къщи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Има наистина ама не ги разбирам тези хора дето ги затварят котките в домовете си 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Евала! Извадиха пълнеж тия.

Остроумен си като един Шерлок и д-р Хаус ведно, Радул :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Maleficient написа:

си намерих едно талонче от Chio че печеля пакет безплатно пуканки :bubblegum:

Ще ти пратя още 5-10 такива на детето, ама проблема е, че се печелят талончета, но не е ясно къде дават наградите и само си талонясваме на количество :cheers:

преди 5 часа, Радул написа:

...

Г`син Радул Мисирков?!?!

Приятно ми е - Ястребовски! :topsecret2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Ще ти пратя още 5-10 такива на детето, ама проблема е, че се печелят талончета, но не е ясно къде дават наградите и само си талонясваме на количество :cheers:

Наздраве :beer:

Аз преди мооого години когато слагаха пари в чипса, не помня дали не беше Chio спечелих два лева и нали съм алчен си викам са ше ги удвоя, купих още един чипс ама греда :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Уиш... написа:

тази история завъртя лентата  назад , когато немногоумното  уишче,  беше петгодишно.. спи си то една нощ само в стаята  и сънува кошмари..но тоя път някак  по- страшни от обикновените кошмари, които сънуваше всяка нощ. от тавана и от стените орди хлебарки пълзяха  към леглото му, за да го изядат .за какво друго иначе ще пълзят гадните твари.... а то милото, толкова го  беше страх ,че не можеше  да си отвори очетата , нито да извика за помощ от ужасния ужас при гледката на  черните лъскави гадини, потракващи с  онзи  специфичен, неприятен звук при допира на хитиновите  им обвивки, застрашително покрили цялата стая.. как не му се е пръснало сърчицето , не знам.. но помня, че тогава взе решение ,  да си направи спасителна лодка от една табуретка на колелца, метна се връху нея  и слепешката  преплува смело  тъмната стая, за да излезе на балкона и  оттам  да потърси спасение, блъскайки с юмручета  върху  прозореца  на стаята на Цонкова.  емотикон Попай

палец палец палец

Тя е една плавателка - героиня, защото от опит знам, че ордите хлебарки посред нощ са нещо много, много зловещо.
Виждал съм в един апартамент в некъф комплекс (не Едипов, де), именуван Надежда как хората отиват си лягат и гасят лампите, че спинкат на загасено осветление (да им се не начуди човек)...
Тия смрадове черни, огромни, не знам отде се завличаха и (ако недай боже) ти се допие вода посред нощ и минавайки през хола светнеш лампата, буквално по стените изпълзялите и застинали в покой хлебарки бяха...а бе много, да речем стотици и като се светне лампата буквално се втурват по тапетите да се крият и звука беше...а бе гаден и зловещ!!!

Тъй че малката прекосителка на стая в лодка е едно много, много смело нечовече и заслужава наградки! :yanim:

преди 5 минути, AAUUXX написа:

Наздраве :beer:

Аз преди мооого години когато слагаха пари в чипса, не помня дали не беше Chio спечелих два лева и нали съм алчен си викам са ше ги удвоя, купих още един чипс ама греда :D

Да, да - не беше толкова отдавна това време и се печелеше не много често, но насърчително често хаха :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, algor написа:

Г`син Радул Мисирков?!?!

Приятно ми е - Ястребовски! :topsecret2:

Някак неусетно ме помоли, да намеря обектите, където дават наградите. Добре.

Тук ще пиша :) а на мен едно намерено ми стига.

Може да съм меркантилна, но не алчна, все пак ;)

Сега какво ще гледаме по кината, Аладин или Феникса от Х-мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, algor написа:

Г`син Радул Мисирков?!?!

Остроумния. Но не най- остроумен, чеее... нали знаеш човек кога е най- остроумен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...