Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 4 минути, DarkEdge написа:

Казваш Кърт и спираш до там! Нататък просто няма сми...

Щот мое затънеш нейде из писоарите...

За сега е екстра и обещава "в тази книга, с изключение на "ад" и "Бог", нецензурни думи няма" :) може да ъпгрейтнете "филтъра" :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

Моя беше щабен ама пак беше яко. 

Онзи ден срещнах подполтовник Атанасов. Тогава беше още майор. Много си се зарадвахме

А аз преди месец, случайно видях че имам покана за приятелство в сурат тефтера от старшината ми на рота във военното.. не бях го виждал или чувал от дипломирането, и много ме зарадва ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Sinbad_ написа:

Така  е, но в случая аз като гледам злобата е едностранна на пръв поглед безпричинна , при това бая дълготраеща... и публично показваща се  ...

Важно е не само какво е предизвикало, но и как се проявява .. ако противодействието не отговаря на действието, може да говорим единсьтвено за злобен характер и дребнава човешка душичка... подобна на тази с която се е сдушил в момента ...

Значи някои хора добре са си свършили работата :)

Спирам да коментирам това

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, bornofash написа:

tb8wwlob03031.jpg

Разбрахте ли написаното :) 

Има си сичко. Не веднъж съм казвал, че тъй се пише литературата. Почва се тихо и кротко, та цяла неделя. Маленкий Саша нашел пулемет. Дъра бъра и тъй.

И накрая татататататататтатататататататта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък знаете ли какво си мислих наскоро за злобата? Че повечето хора, които се държат злобно, не са зли, а просто глупави. Не знаят, или може би са забравили, как да се държат добре. Тоест трябва да ги научите, или припомните, как да се държат добре. А това няма да стена с команди и желания, както може би се досещате.  Най-добре е да им покажете как искате да се държат. 

Затова и като обиждаш някого, който те обижда, тъпчеш дефакто на едно място, защото той друго не знае, а вие му показвате това, което вече знае.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Затова и като обиждаш някого, който те обижда

Му слизаш на нивото, дето ще бие с опит.

Аз като не обиждам никого и мене никой не ме обижда. Е правят жалки опити, ама литературно неиздържани.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Богатир написа:

ги спрях.  

Най-полезното действие, което един пушач може да направи в живота си - приветствам, столичанино! :cheers:

пп. Аз вече...13 години и 2 месеца, откакто дишам, работя, живея и аромати всякакви усещам - без цигарки вилнея :)

преди 49 минути, Sinbad_ написа:

Мдам, най ценното е щастието а не парите ...

Така е и отдавна знаем, че щастието не е в парите, а в тяхното количество!!! :clown:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

количество

количество и количество не е едно и също

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, bornofash написа:

Аз пък знаете ли какво си мислих наскоро за злобата? Че повечето хора, които се държат злобно, не са зли, а просто глупави. Не знаят, или може би са забравили, как да се държат добре. Тоест трябва да ги научите, или припомните, как да се държат добре. А това няма да стена с команди и желания, както може би се досещате.  Най-добре е да им покажете как искате да се държат. 

Затова и като обиждаш някого, който те обижда, тъпчеш дефакто на едно място, защото той друго не знае, а вие му показвате това, което вече знае.

Е да, но има и хора от тоя тип, дето от добра дума не разбират... не напразно има и лаф, че с добра дума и тояга ( пистолет в някои вариации :)) ) се постига повече отколкото само с добра дума ..

Затова има и поправителни домове, затова има и съдилища и закони в обществото...и наказателни правомощия и органи...

Хората за съжаление не са еднакво добросърдечни, или мислещи в името на благото и на ближния, или добросърдечни по дефолт към непознати.... има индивиди които дотам са закоравели и психически и емоционално, че за тях хубавото е само когато са отгоре ( не говоря за секс поза , да подчертая ), или във всеки виждат само лошо и очакват лошо  по дефолт..мдам...

преди 10 минути, algor написа:

...

Така е и отдавна знаем, че щастието не е в парите, а в тяхното количество!!! :clown:

Абе хубаво е да имаш , за нещастие без тях не може , но не в това е щастието само по себе си... та и с това ламборджини е така, виж как човека се кефи на играещите дечица... щастие :)))))

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

че с добра дума и тояга ( пистолет в някои вариации :))

ф случая тукъй  афтомат, калашник ве
😀
тая емотка, ногу грозна, ама не ми се търси друга ся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, bornofash написа:

В този форум има една такава...то не е и личност даже, ама като се замисля, не бих казал за Хайдучката, че е глупава, а това е същност, начин на живот...или дедазнам и аз този феномен как точно да го определя. 
Или по-скоро, че там злобата замъглява разсъдъка и се получава това, което виждаме -амнайсе години вече.
За тези години (повярвай ми за миг) аз лично съм пробвал какво ли не - и с разговори и с отстъпване и с различни варианти на помощ за нея (когато се е индикирала във форума, че има нужда от дадена помощ) и с жестове и с мълчание и с отминаване с махване на ръка и с разбиране и прочие, прочие, прочие.

пп. Споменавам име не за да се започнат заяждание, а за да е ясно за кой говоря, че форумните интриганти (познай за кой се сетих пак...) са готови веднага да сътворят нов епизод на сагата Злоба и простота (продължението на Дързост и красота).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, algor написа:

аз лично съм пробвал какво ли не

ами стуй леко оръжие де си тръгнал ве
ено Т34 ти требе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит  светъл празник на всички! ❤️

• Харесва ми 3
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

ами стуй леко оръжие де си тръгнал ве
ено Т34 ти требе

За тебе ли?

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

мълчъ си ас, мълча си
ништо не съм видял, ништо не съм чул

пп

ееех, таях надежда да се забавлявам в тая тема, ама не искат да я преместят в празните приказки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

мълчъ си ас, мълча си
ништо не съм видял, ништо не съм чул

Жилязо бе, цял т34 за теб само...знаеш ли колко струва а...а ти мълчиш :))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 43 минути, bornofash написа:

Че повечето хора, които се държат злобно, не са зли, а просто глупави

не, не мисля че са глупави
но да си умен и мъдър са различни неща
аку не верваш, питай Реджеп ага 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

не, не мисля че са глупави
но да си умен и мъдър са различни неща
аку не верваш, питай Реджеп ага 

Реджо пък за ко.. това чее дрът ли :)) и автоматично мъдър ?? 

Не питай старило, питай патило са казали  хората още от древността... акъла не е правопропорционално свързан с възрастта, нито мъдростта с акъла де, но това е съвсем друга тема и рядко изключение ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sinbad_ написа:

А аз преди месец, случайно видях че имам покана за приятелство в сурат тефтера от старшината ми на рота във военното.. не бях го виждал или чувал от дипломирането, и много ме зарадва ... 

Ехеее, че хубавооо! 

преди 30 минути, Sinbad_ написа:

Е да, но има и хора от тоя тип, дето от добра дума не разбират... не напразно има и лаф, че с добра дума и тояга ( пистолет в някои вариации :)) ) се постига повече отколкото само с добра дума 

С чук много добре се получава също, мхм

Ние поспахме. Сега да видим с какво да си уплътним времето до вечеря.... 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, дръндю написа:

ееех, таях надежда да се забавлявам в тая тема, ама не искат да я преместят в празните приказки

Пак можеш да се забавляваш, но трябва да е по елегантен начин :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Ехеее, че хубавооо! 

С чук много добре се получава също, мхм

Ние поспахме. Сега да видим с какво да си уплътним времето до вечеря.... 

Ох, как забравих, вярно че и чук има  ... прас по тиквата и готово :)))))))))

П.С така касапите усмъртяват говедата в нашия край за курбана  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, AAUUXX написа:

Пак можеш да се забавляваш, но трябва да е по елегантен начин :beer:

да ве
ас и елегантен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

да ве
ас и елегантен

Е айде са, слагаш костюм, вратовръзка, ставаш елегантен и влизаш у темата да разберем кое как и с какво се съгласува 

преди 34 минути, algor написа:

В този форум има една такава...то не е и личност даже, ама като се замисля, не бих казал за Хайдучката, че е глупава, а това е същност, начин на живот...или дедазнам и аз този феномен как точно да го определя. 
Или по-скоро, че там злобата замъглява разсъдъка и се получава това, което виждаме -амнайсе години вече.
За тези години (повярвай ми за миг) аз лично съм пробвал какво ли не - и с разговори и с отстъпване и с различни варианти на помощ за нея (когато се е индикирала във форума, че има нужда от дадена помощ) и с жестове и с мълчание и с отминаване с махване на ръка и с разбиране и прочие, прочие, прочие.

пп. Споменавам име не за да се започнат заяждание, а за да е ясно за кой говоря, че форумните интриганти (познай за кой се сетих пак...) са готови веднага да сътворят нов епизод на сагата Злоба и простота (продължението на Дързост и красота).

Не може да помогнеш на човек който не желае помощ колкото и желание да имаш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Е айде са, слагаш костюм, вратовръзка, ставаш елегантен и влизаш у темата да разберем кое как и с какво се съгласува 

Връзката колко ома трябва да е..и с какъв импенданс ??  А костюма с каква разцветка.. и чепици и чорабки в тон също така...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...