Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 20 минути, ДиоиД написа:

Ако мислиш, че засаждането на пипер и прочие не е работа

Е, те баш туй е работа я. Ти ко мислиш, гражданята по цял ден седят на компютрите и нищо не праят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

О! Твоето "размотаване" е на-хубавото в такъв момент да ми понормализира чакрите, че иначе не знам от къде и към кой ще изтрещи котела с парата :*

замислям се, дали ... ако те помоля да ми нарисуваш нещо- да си самоподаря за рождения ден, няма да е прекалено нахално?

разсмя ме с тоя котел :D

много мило, и не , не е нахално, но съм последния човек, който рисува желания. просто не ме бива. сега Даркото ще дойде и ще се изпъцоржи с кривогледото си Бъки, но да не забравяме че чака петилетка поне да му се случи,. при това с чести побутвания, поскубвания и пощипвания 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

... ако може да организираме някаква революция, без кражба на кашкавал и цялото население да излезе в стачка, ще е яко!

Или ако имаш контакт с добри извънземни, но все пак разбрани, сега е момента да нападнат Земята... нищо в тази насока, ако можеш

Ама... аз съм интелигент.

Имах предвид с дефиницията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Ама... аз съм интелигент.

Имах предвид с дефиницията

за толкова време откакто пиша тук, би трябвало да знаеш, че това и аз го умея, и за това провокирам кифлите малко да ги поизпотя.

На тях няма нужда да им се помага ... Така че, съвсем по английски: Тенкс, бът но тенкс!

преди 10 минути, Уиш... написа:

разсмя ме с тоя котел :D

много мило, и не , не е нахално, но съм последния човек, който рисува желания. просто не ме бива. сега Даркото ще дойде и ще се изпъцоржи с кривогледото си Бъки, но да не забравяме че чака петилетка поне да му се случи,. при това с чести побутвания, поскубвания и пощипвания 

Няма да е желание- като поръчка за Сикстинската капела- хихи- разбира се, че нещо, когато на теб ти се "прожектира" като идея и вдъхновение, и да можеш да се разделиш с нея - а Благодарността ми, ще я обсъдим на ЛС :mail1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Само да ви кажа, че много дразните с тези селски, провинциални и извънградски идилии :(

Добро утро все пак

Някои сме на работа ....

Ас лично са возя у таксито из букурещ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

Ас лично са возя у таксито из букурещ

давай- забивай пирони- има още- щото аз имам и сенна хрема, ако не съм го споменавала....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Реджеп Иведик написа:

Е, те баш туй е работа я. Ти ко мислиш, гражданята по цял ден седят на компютрите и нищо не праят

Не е точно тъй Ага ... и не забравяй, че навремето и аз съм чаткъл по комшютрите ... ;) ... а и съм въртял волана и т.н. ... а колко пешком съм изминал е друга тема ...

Мен са ма научили, че докато си свиркаш и се усмихваш на деянията си отхвърляш работа и не мислиш за чака-рака и т.н. в някой дискорезница и прочие ... ;)

Да, аз съм си доволен, но много чакарокинца и прочие наавлезнаха и все изказваха, че единствената работа е в даляверата бате ... :) Та, тъй ... успях да си изградя трудовите навици по правилния начин, а не по лесния ... ;)

Ей, за туй след свършеха на моите мотикови дейности си позволявам да седна по бира вече ... :beer:

България ще се оправи ако се въведе 4-часов работен ден от понеделник до четвъртък, зъ да мое в петък да се отдадем на заслужена почерпка ... - Ех, Утопия ... Утопия ... но нейде по ги разумят как се ради и за какво требе да се ради ... не за некви исенции или есенции, а за хвала на шефа ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Maleficient написа:

давай- забивай пирони- има още- щото аз имам и сенна хрема, ако не съм го споменавала....

Ся, малко ми е неудобно, обаче пък ас съм отвратително здрава:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре, ве! Ти още ли си домна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Уиш... написа:

😈

623420036_20190527_101002(1).jpg.4d9e157ac1508adae6b811271f5d2ac3.jpg

.. покривите на къщите, църквите и синьото на Санторини....хубави спомени извикаха в мен тези твои картини..

преди 2 часа, Уиш... написа:

само някой за е посмял да се изхили за какво ползвам тавата на фурната 😈

и какво като се хилят   ..аз харесвам нестандартните неща, хрумнали по случайност

аз пък така накиприх тази година  кайсиевото дърво в градината на къщата ни в България..

]47941841273_abbfa13ff8_b.jpg[

едно колело, което ошарих с каквито бои  намерих в Баумакс-а .. и цветя около него

47941820532_8230407831_b.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от най-лошите неща на този свят е омръзването. Не ви ли омръзна? Моля се на Бога да ми останат едно-две неща които да не ми омръзнат. Най-мразя да пътувам, никъде не искам да “отида да видя...”. Като си затворя очите мога да видя всичко, което си поискам. Защо трябва да се тътрузя в кола или да се друсам в бучащ самолет? Освен това имам и сенна хрема, също много лошо нещо, мажИ си носа отвътре с флуцинар, нищо друго не помага. А ти не се хвали, че си здрава да не чуе дявова. “Живота е приключение”, да ама не Е! Живота е работа...и да, дано да е интересна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Искам да имам пистолет- пейнтболски, не боен.

Влиза уважаемата мижчица пряката шефка - а цял ден не смее да влиза и е някаква по-ниска от тревата- и ми казва: Държиш ли се? Сигурно и не си обядвала?! И никой не се е сетил да отиде да ти вземе нещо за хапване...- почувствах как се надига сълзичката да покапе от страдалческото ми оче, Боже!!!- но ако имах пистолет нямаше нищо да отговарям, а  щях да и размажа едно ... синьо топче боя в мутрата! Иначе със супер равен тон й казах: Не съм гладна! Остави ме!!- демек ... нали може по стоичковски

Отделно всички емпатични колеги със съвети от: горе главата! Мина ли ти? (кое да ми мине бе хора? Не съм в цикъл- а като една клета Церсей съм затрупана но само да си тръгна, ще ми видите ръката с чашата вино поне под отломките, а с другата жест- сещате се какъв!)

Ако на някой му се намират пищаци да свирка.

Мерси за вниманието.

:)

преди 10 минути, Гретел написа:

Освен това имам и сенна хрема, също много лошо нещо, мажИ си носа отвътре с флуцинар, нищо друго не помага. “Живота е приключение”, да ама не Е! Живота е работа...и да, дано да е интересна.

Уелкъм ту дъ клъб!

Аз си зех това къде го рекламират Моманос- Спрей за нос- 14 кинта е, в началото се едно не ми помагаше, но съм малко по-добре след три дни...

Ще мине- както са казали в една притча- но да минава по-бързо :clown:

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От друга страна, пропускането на обяда е полезно, стига да не го компенсираш на вечеря.Имам истински пистолет, но не си го давам. Като станеш шефка няма да ти трябва.

преди 15 минути, Maleficient написа:

Искам да имам пистолет- пейнтболски, не боен.

Влиза уважаемата мижчица пряката шефка - а цял ден не смее да влиза и е някаква по-ниска от тревата- и ми казва: Държиш ли се? Сигурно и не си обядвала?! И никой не се е сетил да отиде да ти вземе нещо за хапване...- почувствах как се надига сълзичката да покапе от страдалческото ми оче, Боже!!!- но ако имах пистолет нямаше нищо да отговарям, а  щях да и размажа едно ... синьо топче боя в мутрата! Иначе със супер равен тон й казах: Не съм гладна! Остави ме!!- демек ... нали може по стоичковски

Отделно всички емпатични колеги със съвети от: горе главата! Мина ли ти? (кое да ми мине бе хора? Не съм в цикъл- а като една клета Церсей съм затрупана но само да си тръгна, ще ми видите ръката с чашата вино поне под отломките, а с другата жест- сещате се какъв!)

Ако на някой му се намират пищаци да свирка.

Мерси за вниманието.

:)

Уелкъм ту дъ клъб!

Аз си зех това къде го рекламират Моманос- Спрей за нос- 14 кинта е, в началото се едно не ми помагаше, но съм малко по-добре след три дни...

Ще мине- както са казали в една притча- но да минава по-бързо :clown:

Сенната хрема в София, пикът и’, е от 24 май до 10 юни. Алергията към полени от треви, най-често срещаната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Гретел написа:

От друга страна, пропускането на обяда е полезно, стига да не го компенсираш на вечеря.Имам истински пистолет, но не си го давам. Като станеш шефка няма да ти трябва.

Не е толкова полезно, защото изпитвам известно време глад, после стомаха се свие и до вечеря ми е минало- и после някоя язва най-много си направя... в момента искам просто да погледна часовника и да показва 18 ч.- не трябва да забравя храна за кучето и някак да допълзя до къщи- а утре ще си накупя енергийни напитки и ше хвъркам :girl-minion:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Гретел написа:

Едно от най-лошите неща на този свят е омръзването. Не ви ли омръзна? Моля се на Бога да ми останат едно-две неща които да не ми омръзнат. Най-мразя да пътувам, никъде не искам да “отида да видя...”. Като си затворя очите мога да видя всичко, което си поискам. Защо трябва да се тътрузя в кола или да се друсам в бучащ самолет? Освен това имам и сенна хрема, също много лошо нещо, мажИ си носа отвътре с флуцинар, нищо друго не помага. А ти не се хвали, че си здрава да не чуе дявова. “Живота е приключение”, да ама не Е! Живота е работа...и да, дано да е интересна.

Това е твоята камбанария. Моята показва,че живота е такъв , какъвто си го направиш. Когато не мога да направлявам събитията, направлявам себе си. Желая  само това, което съм сигурна,че мога да постигна. Така е с професионалната реализация и личния живот .Въпрос на желязна дисциплина, която винаги е носила успех. Винаги. 

И днес поискахме малко от живота...с пословична скромност  и сиромашия  ..малко агнешки котлетчета, адана кебап, леко запечени аспержи за салатка с  меден дресинг, една бутилка Кианти , донесено от Италия  .. земите на чероките ги оставяме за съвсем скоро:cheers:

]47943008837_21525b64fe_c.jpg

47943009052_85f4592314_c.jpg[

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от най- хубавите неща на този свят, е свинското със зеле. Някои казват, че било малко вредно. Е какво пък, малко може. Според мен обаче има грешка в машинния превод и всъщност се твърди, че е вредно когато е малко. Разбираемо нали? Всяко нещо, което не стига е вредно. Абсолютно вредно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, valkiria1 написа:

Това е твоята камбанария. Моята показва,че живота е такъв , какъвто си го направиш. Когато не мога да направлявам събитията, направлявам себе си. Желая  само това, което съм сигурна,че мога да постигна. Така е с професионалната реализация и личния живот .Въпрос на желязна дисциплина, която винаги е носила успех. Винаги. 

И днес поискахме малко от живота...с пословична скромност  и сиромашия  ..малко агнешки котлетчета, адана кебап, леко запечени аспержи за салатка с  меден дресинг, една бутилка Кианти , донесено от Италия  .. земите на чероките ги оставяме за съвсем скоро:cheers:

]47943008837_21525b64fe_c.jpg

47943009052_85f4592314_c.jpg[

Добре, много добре! Предимно е много! Ас салатките ги обичам natürlich, защо ги разваляте с дресинг или зехтин?

преди 17 минути, Радул написа:

Едно от най- хубавите неща на този свят, е свинското със зеле. Някои казват, че било малко вредно. Е какво пък, малко може. Според мен обаче има грешка в машинния превод и всъщност се твърди, че е вредно когато е малко. Разбираемо нали? Всяко нещо, което не стига е вредно. Абсолютно вредно.

Да, ама свинското да е с кисело зеле. По-добре да е по-малко, че да остане искане за още. Защото като е много, се пресищаш и ти омръзва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Гретел написа:

Да, ама свинското да е с кисело зеле.

Че то с прясно не е ли забранено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, AAUUXX написа:

Нали тези трансформатори ги салгаш на изхода как станаха предусилвател?! 

По кой точно метод определи, че покриват "целия честотен диапазон", нещо АЧХ или? 

Ти на входа и на изхода ли слагаш трансформатор :lol6:

Аудиото не ти е сила, само се излагаш като пишеш такава тема, пиши за неща които разбираш наистина, вярвам има такива. 

Потребителят все не е разбрал и много му се приказва, като малко дете не ще и не ще да чуе различно от неговото мнение. Каквото съм написал това съм и направил - разбира се че и на входа и на изхода съм свързал трансформатор, припомни си предната ми тема.

По добрият си слух премерих че те покриват целият честотен спектър и по същия метод определих че имат подем в тази част описана от производителя. Аз все пак слушам музика с ушите си, а не с осцилоскоп. А ти по кой метод определи че те режели честотната лента, от старият ти Веф ли? Сигурен съм че причината е била някъде другаде. Няма логична причина един трансформатор избирателно да отказва да работи при някоя честота и да си хареса други по-подходящи за него, това звучи фантастично. Ти няма как да прецениш аз колко разбирам, след като ти самият не разбираш и да ти се обясни, очевидно е че не схващаш. Не може отдолу да видиш небето, тази наука е много обширна и се учи цял живот и продължавам да се уча, а ти тепърва прохождаш. И за какво ти е интересно точно това което не разбираш, аз не мога да разбера? Аз това ако не разбирам, значи нищо друго не разбирам. Беше ти толкова забавно и преди, че чак напусна форума, защо се върна пак и с какво са ти толкова забавни моите теми? Сигурен съм че на мнозина, особено на жените ще им се сторят скучни и дърварски, че дори и на мен, то всичко омръзва. Показах ви фабричен аудио трансформатор неговото АЧХ , а ти като шопите "Е, та точно такова животно нема". Е, не мога да разбера чувството ти за хумор и не мога повече да обяснявам, съжалявам, опитай сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, peppone1 написа:

Потребителят все не е разбрал и много му се приказва, като малко дете не ще и не ще да чуе различно от неговото мнение. Каквото съм написал това съм и направил - разбира се че и на входа и на изхода съм свързал трансформатор, припомни си предната ми тема.

По добрият си слух премерих че те покриват целият честотен спектър и по същия метод определих че имат подем в тази част описана от производителя. Аз все пак слушам музика с ушите си, а не с осцилоскоп. А ти по кой метод определи че те режели честотната лента, от старият ти Веф ли? Сигурен съм че причината е била някъде другаде. Няма логична причина един трансформатор избирателно да отказва да работи при някоя честота и да си хареса други по-подходящи за него, това звучи фантастично. Ти няма как да прецениш аз колко разбирам, след като ти самият не разбираш и да ти се обясни, очевидно е че не схващаш. Не може отдолу да видиш небето, тази наука е много обширна и се учи цял живот и продължавам да се уча, а ти тепърва прохождаш. И за какво ти е интересно точно това което не разбираш, аз не мога да разбера? Аз това ако не разбирам, значи нищо друго не разбирам. Беше ти толкова забавно и преди, че чак напусна форума, защо се върна пак и с какво са ти толкова забавни моите теми? Сигурен съм че на мнозина, особено на жените ще им се сторят скучни и дърварски, че дори и на мен, то всичко омръзва. Показах ви фабричен аудио трансформатор неговото АЧХ , а ти като шопите "Е, та точно такова животно нема". Е, не мога да разбера чувството ти за хумор и не мога повече да обяснявам, съжалявам, опитай сам.

ОБЪРКАЛ СИ РЕЙСА ПИЧ! Тук е линия 171.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, peppone1 написа:

Потребителю добре дошъл в кръчмата ама кажи едно наздраве, що така влизаш напред с бутоните :beer:

Мислиш ли, ще тук е точното място да си говорим на технически теми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Потребителю добре дошъл в кръчмата ама кажи едно наздраве, що така влизаш напред с бутоните :beer:

Мислиш ли, ще тук е точното място да си говорим на технически теми? 

Технически?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

ОБЪРКАЛ СИ РЕЙСА ПИЧ!

Що? Нали тука е детската градина? А този автобус накъде отива? Аз бях повикан тук още с написванено си на темата, сега защо не ме щете? Аз затова си мисля в момента и през целия ден и през цялата нощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Технически?

Да да прав си, грешка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...