Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - децка градина

Препоръчан отговор

току-що, M.Николов написа:

с повечко синьо ли?:D

преобладаващо .. от фатално до тюркоазено :53:

преди 6 минути, Pig написа:

Шъ види туй нахално пиле Sheep

Пилето нахално?? ама си и наглец де :D

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 26,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2257

• Maleficient

1774

• M.Николов

1490

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Люлякът във вазата взе да увяхва..  

ей тъй като ме удари музата по никое време..😊    

Два декара заглавие  Туй само философ мое да го измисли 

Публикувани изображения

току-що, Pig написа:

Ко ? Не :ohmy:

а не бе. на мен ако ми грухти някой така отблизо във аурата , да съм го елиминирала 1000 пъти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Уиш... написа:

а не бе. на мен ако ми грухти някой така отблизо във аурата , да съм го елиминирала 1000 пъти

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за ТеÑминаÑÐ¾Ñ Ñнимки

Терминатор 3 :shock11:

пп. Още някой който ме обича на скара :emoji_natur-11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pig написа:

:shock11:

какъв е тоя романтичен  зализан образ :D

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, чак пък кечето.......не бих използвал този израз......по-скоро непослушна коса:D

..........или всеки косъм със собствено мнение.:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Е, чак пък кечето.......не бих използвал този израз......по-скоро непослушна коса:D

мхм, по- скоро не  си си отглеждал вЪлна  на главата:D

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж тази хубавица!

виждам я как се  усмихва  доволно че е хвърлила гребена през терасата:D

преди 2 минути, Pig написа:

не съм по екшъните аз

нещо по - бабоягешко като за мен

8a091d8c34a5be4793ed313755a36125.jpg.f1ed0516e024b21789cf5b35bb383183.jpg

Пп Гледам темата на Малеф е на път да отиде по  дяволите.. като повечето теми последните години.

Като нямаш какво да кажеш мълчи си. Кому е нужно това залитане  в сексистки крайности .. и що за  бясна тенденция е това ,  ума не ми го побира.

• Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Mediterranean написа:

Всичи теми, дори и най- невинните избиват на сексизъм.

Просто мъжете са такива -женомразци. 

не всички мъже са женомразци. ето, по твоя си  начин ти също заключваш  събеседниците си в едно ограничено пространство и се почва едно ехо на ехото да се носи... край няма

изтъркано и досадно е. 

но за повечето теми може и да си права.  

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, като не са всички, а половината и повече, това не е ли предостатъчно за да отрови цялата атмосфера и свежи чувства!??

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mediterranean написа:

Добре де, като не са всички, а половината и повече, това не е ли предостатъчно за да отрови цялата атмосфера и свежи чувства!??

разбира се че е достатъчно..  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mediterranean написа:

Едно мрънкало, като теб е достатъчно да отрови всички чувства.

Айде, изнасям се.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво мрънкам аз? Аз ли започвам първа?

Не стига, че сте повече и по-силни физически и по-жилави, ами вместо да уважавате жените и да им помагате, вие правите живота им непоносим. Е така, за да се докажете като по-по--най.

• Харесване 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mediterranean написа:

За мрънкам аз? Аз ли започвам първа?

айде и ти като Реджепа. не е важно кой е почнал първи, а кой ще се  усети да направи крачка назад за да спре..

преди 2 минути, M.Николов написа:

:bye1:

лека Николов...

и аз се кривам.. 

лека на всички 

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, M.Николов написа:

image.png.0674592fe8b6d6d26134a92e4f07619f.png

Синьо, синьо..........колко да е синьо?:P

Туй мяза малко на женския манастир до Малея. Насреща островите изглеждат като Китира и Анти Китира, ама може и да се бъркам. От морето сичко изглежда по друг начин.

преди 2 часа, Уиш... написа:

айде и ти като Реджепа

и като Уиш

Само, че не става въпрос за тебе и за мене. Ние крачките назад сме ги измислили. Учти !

преди 3 часа, Mediterranean написа:

Ако това ще те успокои, и ние сме пълни с лафове за жените. Например за чувала със змиите убива рибата с бомба.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

Всички жени са мрънкала, но някой са повече.

Ако "средиземието" попадне под наладката на Сергеев мой и без чувства да престани да мърмори ...

По досадно нещо от стария ерген е старата мома, но туй си е клише ...

Уви някой и така ще се заминат - неудовлетворени ...

Ко да се паий ... съдба бате ... туй са избрали некой ...

Ай стига с тези мрачни мисли ... :)

ДУ! Нъл сме у гладината, та все още не знаят Ку ... ;)

п.п. ДУ - Добро Утро ... (превод в ефир) ... :)

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Светозар написа:

Привет!

От край време имам проблем с компютъра и няколко пъти търсих решение и не намерих такова. Имам чувството, че нещо от хардуера не работи както трябва (потенциално захранването?) и затова пиша, тъй като това няма как да го тествам освен да си купя друго.

Та ето и какъв е проблемът : Слийпвам компютъра, мониторът и лампичките на периферията изгасват, но самия компютър не изгасва. Осветлението му свети както и перките въртят. При натискане на който и да е бутон на периферията, той не се събужда, самите лампи на периферията светват при натискане, и след 3-4 секунди изгасват както са си в слийп режим, но НЕ събуждат компютъра. Чакал съм го много време, нито влиза в слийп, нито мога да го събудя. Решението винаги е бутона за рестарт и тогава да го слийпна наново.

Интересното е че понякога се слийпва, а друг път прави този проблем, а когато го слийпна директно след рестарта, никога не го прави този проблем. Това ме навежда на мисълта, че е някой софтуер който му пречи да слийпне, но не е пуснат при рестартиране, а се пуска в последствие.. Не знам какво става когато се случи този проблем, но съм забелязал, че от това рестартиране което е нужно, част от програмите ми "забравят", че са инсталирани и когато ги стартирам от иконата им ме пита къде да ги инсталирам.. -.- (случи ми се с Warcraft III и Unreal Engine 4). Изкарва ме и от акаунти в дискорд, стийм и т.н. И event viewer-а гледах, ама нищо не видях..

Там всичките настойки в уиндоуса в настройките съм ги пипал, от там нищо не помага. Последно преинсталирах уиндоуса януари, но проблемът е от поне месец след това.
Ако имате някакви идеи и успеем да намерим решение ще е супер. Благодаря предварително!

Поздрави!

Уникално - Компютрите са се научели да дремят деца ... :)

Почти станаха делфини ... :)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване