Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи. За да не се загубиш у виената е важно да се определиш от коя страна на дунава си:biggrin:

От там е лесно:jumping11:

И буквите на тес карти някви много дребнички взеха да ги правят:lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Pig написа:

Терминатор 3 :shock11:

Цитат

Във фермата се разболял конят.
Ветеринарят:
- Ако утре сутрин не стане, ще го приспя.
На сутринта конят не става. Свинята започнала да го уговаря:
- Хайде, ставай, иначе ще умреш!
Конят станал. Фермерът се зарадвал:
- Това е чудо! Трябва да се отпразнува! По този случай ще заколим свинята!

Терминатор N :) 

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.05.2019 г. в 23:41, Уиш... написа:

...

почти бях повярвала че отгоре до долу цялото съм  дубричку :D

...

От целия калабалък само ас съм изцяло дубричък... И винаги виновен... Ма много!

преди 45 минути, emmi написа:

Значи. За да не се загубиш у виената е важно да се определиш от коя страна на дунава си:biggrin:

...

И туй не е лесно... За да напрявят живота ни по-труден, виенчяни си има Альте Дунау и само Дунау, който всъщност се пада да е Нойе Дунау, но никой не му вика Нойе, но пък му викат Дунау... Ако абаче се абстрахираш от това, на Стария Дунаф имаш шанс, ф близост до метрото и железния мос, да попаднеш на един рестарон дето сервират най-фкусния шнипсел... Само да не забравиш да си го повъчаш телички...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

Туй мяза малко на женския манастир до Малея. Насреща островите изглеждат като Китира и Анти Китира, ама може и да се бъркам. От морето сичко изглежда по друг начин.

ами от време на време, капитаните слизат и на брега бре, Реджо:camera2: Това е манастира Светият Кръст ,разположен високо на скалите на Ия. Вижда се от далече от корабите ,  и от скалата се вижда морето чаак до хоризонта. Много е красиво.Като се замислих  и върнах времето назад 17 държави от Средиземноморието съм обходила. Егейско море е част от него.Синьо, много синьо  и слънце .Въобще  потопи ни в спомени вълшебницата Уиш с нейните картини.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, darkterminal написа:

И туй не е лесно... За да напрявят живота ни по-труден, виенчяни си има Альте Дунау и само Дунау, който всъщност се пада да е Нойе Дунау, но никой не му вика Нойе, но пък му викат Дунау... Ако абаче се абстрахираш от това, на Стария Дунаф имаш шанс, ф близост до метрото и железния мос, да попаднеш на един рестарон дето сервират най-фкусния шнипсел... Само да не забравиш да си го повъчаш телички...

Аааа, сгънафме ний по един такъф образец още фчера. За днес мислим са пофторим. Някъде зад Щефансдом имало една такава гореща точка. 

Но много ме стресира количество вино което ми носят в чашата. Ма, какви са тия мерки!?!?  1/8л.!?!?  125гр.!!! 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, emmi написа:

От там е лесно:jumping11:

хъ,хъ
тва ми напомни за ено време, когато кът дечкофци ни прайха ескурзии и ф Стара Загора кът на пуснаха у градо, тъй рекоха
"Важнуту е да знайте, от коя страна на главната сте"
въх и ас съм бил дете
ни моа да повярвам
:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

хъ,хъ
тва ми напомни за ено време, когато кът дечкофци ни прайха ескурзии и ф Стара Загора кът на пуснаха у градо, тъй рекоха
"Важнуту е да знайте, от коя страна на главната сте"
въх и ас съм бил дете
ни моа да повярвам
:no-no:

Ан тъй

Във всяка ситуазия винаги трябва да имаш постоянна точка отчета

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

image.png.0674592fe8b6d6d26134a92e4f07619f.png

Синьо, синьо..........колко да е синьо?:P

ако синьото на  Санторини не достига има и цял син град в Мароко-Шефшауен. . Въобще синьо, жълто , тюркоаз  да искаш..друго е да си в шарения, а не клошарения свят. Преглеждаш ли още  сватбените оферти на фирмите..времето тече не се помайвай..срока да  получиш подаръка за да станеш мистър Блонди  е септември.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък и срок имало, то това женитбата не става със срокове бе, Валкирия.

На капитана така ли му каза: ако ме вземеш до септември и ще те водя на сватбено пътешествие?:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, M.Николов написа:

На капитана така ли му каза: ако ме вземеш до септември и ще те водя на сватбено пътешествие?:D

Ами тогава приключвам годината във всички аспекти , включително и финансовия.:lol6:Капитана мина през по-големи изпитания:lol6:

Ето снимах ти интериора на замъка във Флоренция.Да не кажеш, че  те подценявам и искам да те навра при бубулечки и фасове.

ето тука ще понесеш булката по червения килим към стаята

]47937747856_15c2c79b40_c.jpg[

]47937727697_b7b17b9334_c.jpg[

]47937739583_cc10f93e16_c.jpg[

трапезарията

]47937753002_61b2dcfeb6_c.jpg[/

]47937763758_1cdae1acca_c.jpg[

да се подкрепиш след брачната нощ

]47937765518_a044f0b7e7_c.jpg[

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

...един рестарон дето сервират най-фкусния шнипсел... Само да не забравиш да си го повъчаш телички...

хаха- "шнипсел" е яка дума :giggle1: добричките сме така- потвърждавам! :mail1:

Аз пък мисля да се самономинирам за Държавен служител на годината и с наградата да си направя дълга безвъзвратна разходка до високи и далечни земи ...

Добро утро- добър ден и следобед ще ви разказвам история за Прокурор, билет за театър, "приоритетно" и още нещо...

:cool:

(пряката ми шефка много ме радва- вече ми е неудобно малко- нищо че малко я "понахраних" онзи ден- страшно е мила и виновна и като някаква златна рибка е готова да ми изпълни всяко желание!- понеже съм добричка няма да е моля да се хвърли някъде от високо за да проверя дали наистина всичко е готова да направи ... не се сдържах, но знам че е нехуманно дори да си го помисля)

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ДиоиД написа:

Уникално - Компютрите са се научели да дремят деца ... :)

Почти станаха делфини ... :)

:question::slap1::beer11:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

От целия калабалък само ас съм изцяло дубричък... 

дубричото ни гъсчи тооо, меч меч 😊

преди 4 часа, darkterminal написа:

И винаги виновен... Ма много!

Ева и Лилит не можеш да ги стигнеш 😈

другите цитати си ги изтрих.. темерутчето в мен  вири рокца 

една ганджа да ви черпя , да не се чудите от кой край  пуши пердето :biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калчо къде си кацнал :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калчо е има на куче

Е това е Калчо

YatACRg.jpg

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, bornofash написа:

Калчо е има на куче

Е това е Калчо

Пиле което се има за куче, аве сбъркана раута е туй твойта:getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер другари и другарки 

%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0%20Gif%20(13).gi

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деня беше натоварен, но ползотворен :)

Време е да ви кажа наздраве...:cheers:  и хубава вечер на всички!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, emmi написа:

...И буквите...някви много дребнички взеха да ги правят:lol6:

Да бе,направо не ми стигат ръцете да си отдалеча вестника...От шрифта е,няма друго обяснение.Ма то т'ва сега шрифтове ли са,едно време какви шрифтове имаше...:ph34r:

Банда.:cheers:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, сладки, сладоледени, интригантчета, животинчета, бонбончета, шницелчета, душички мили :*

Първо, нещо, което малко ме учуди, но ми стана много приятно като го видях. Нямам идея дали е нечие специално участие, но една моя последна тема с аватара ми, изглежда супер, под или анонси във форума. Като кликнах случайно там се появи реклама на книги :) не на мехлем за гъбички! Яко просто! И Мерси пак, ако не е чипоизбрано :)

Второ, обещаното. Накратко, прекарах много приятно час и половина в компанията на един Прокурор. Не се случи нещо като в приказка, но това няма значение, защото се случи оптималното.

Билетът за театър е свободен и имам идея, кой би го оценил без скрупули.

Трето, нещо неочаквано, като вниманието, поведението и помощта на един "колега" и ... погледът му, който ми направи "изгаряния първа степен" докато бяхме наблизо.

Четвърто, си мисля за един ден, как отдавна не съм се чувствала толкова добре и Благодарна, за всичко което ми се случва в приключението Живот!

Пето, и последно, страхотно е хората да са свободни, да живеят в такова време и да не съжаляват и секунда за всичко, което се случва. А да го преживяват със сърцето си и да знаят, че най-хубавото винаги предстои :)

Наздраве с розе и Лека нощ!

:mail1:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Maleficient написа:

Първо, нещо, което малко ме учуди, но ми стана много приятно като го видях. Нямам идея дали е нечие специално участие, но една моя последна тема с аватара ми, изглежда супер, под или анонси във форума. Като кликнах случайно там се появи реклама на книги :) не на мехлем за гъбички! Яко просто! И Мерси пак, ако не е чипоизбрано :)

Не знам точно технологията, която използват, но тия реклами следят историята ти, за да ти рекламират неща, от които се интересуваш.

Мехлеми за гъбички и други разни гнусотии показват, мисля, когато нямат никаква информация за теб, защото и аз съм ги мяркал.

Дано не те разочаровах много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Не знам точно технологията, която използват, но тия реклами следят историята ти, за да ти рекламират неща, от които се интересуваш.

Сега, ако напиша, че Ти, точно Ти, няма как да ме разочароваш, и по-скоро ще приема, че "историята ми" или всички мои мнения са прецизно селектирани от чип, който ми показва, каквото най ми харесва, отколкото, че инцидентно на ротативен принцип се въртят теми, които може да са провокативни по ключови думи и срички ;)

Това е найдълготоизречениенамесеца

Иначе ще гледам мач!

Арсенааал!

Оу, щях да пропусна- ще хапна пълнени чушки с кисело мляко :) за сведение

Има някакво по-апетитно наименование на френски или кулинарни, ама все тая ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Maleficient написа:

преди 12 минути, bornofash написа:

Мехлеми за гъбички и други разни гнусотии показват, мисля, когато нямат никаква информация за теб, защото и аз съм ги мяркал.

Нещо против ЛаМизила ли имате и двамата .:biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...