Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - децка градина

Препоръчан отговор

току-що, acnekt написа:

Този на снимката, Джугашвили също е евреин.

Сериозно??? Може би затова е завършил семинария в православна институция!!! Първо четете, после пишете!!!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2257

• Реджеп Иведик

1264

• M.Николов

1490

• Maleficient

1774

Прибрах се

Много неприятно

Оказва се че шофирането ми е липсвало

Има светулки, скоро ще започне жътвата

• Харесване 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Джугашвили написа:

Ливърпул ще убият еврейчетата!!! Повече няма да си помислят и да ходят на финал!!!!

От тия които и да паднат, все ще се радвам. Даже май повече ще се радвам, да паднат лузърите. ма нема ги гледам де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Радул написа:

От тия които и да паднат, все ще се радвам. Даже май повече ще се радвам, да паднат лузърите. ма нема ги гледам де.

По стечение на обстоятелствата, единствените отбори които мразя повече от евреите са Реал, Барселона и МЮ!!! Тази година установих, че последните като са слаби и го няма оня с дъвката да подковава съдиите, не ги мразя толкова!!! Иначе съм фен на Челси и Аякс!!! Но пълно щастие няма и се налага да гледам един безразличен за мен отбор срещу един омразен!!! Но пък и двамата мениджъри са сред любимците ми!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Джугашвили написа:

По стечение на обстоятелствата, единствените отбори които мразя повече от евреите са Реал, Барселона и МЮ!!! Иначе съм фен на Челси и Аякс!!! Но пълно щастие няма и се налага да гледам един безразличен за мен отбор срещу един омразен!!! Но пък и двамата мениджъри са сред любимците ми!!!

+ Арсенал и Пуул. Еййй ма хобаво ги надънихме франсетата. :)

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Радул написа:

Не е точно така!!! тези са ни симпатични!!! Така е модерно да се казва,като ги перем като дайрета или ги прецакваме за нещо!!! Пък в това сме царе!!! Тия еврейчета, завалийчетата, колко пъти ги прецакваме!!! Те с какъв мерак се класират за ШЛ, пък ние все ги цакаме по тънката лайсна!!! те тъкмо да вземат въздух и да се класират за ШЛ и ние едната година ще станемносители на ШЛ, другата на ЛЕ и двете години ги изхвърляме вън от ШЛ!!! Тази година май пак ще е същата история ако Ливърпул станат носители на ШЛ!!! Направо мед ми капе на сърцето!!! 

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Радул написа:

какво стана с твоя одбор челсие 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

Спука топчето в сряда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Радул написа:

Спука топчето в сряда.

И пенсионира вратарят!!!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Джугашвили написа:

Не е точно така!!! тези са ни симпатични!!! Така е модерно да се казва,като ги перем като дайрета или ги прецакваме за нещо!!! Пък в това сме царе!!! Тия еврейчета, завалийчетата, колко пъти ги прецакваме!!! Те с какъв мерак се класират за ШЛ, пък ние все ги цакаме по тънката лайсна!!! те тъкмо да вземат въздух и да се класират за ШЛ и ние едната година ще станемносители на ШЛ, другата на ЛЕ и двете години ги изхвърляме вън от ШЛ!!! Тази година май пак ще е същата история ако Ливърпул станат носители на ШЛ!!! Направо мед ми капе на сърцето!!! 

Тотнъм и Арсенал са абонати... клиенти... пациенти... Един вид наши хора. А пул и МЮ са си гадна сган.

преди 1 минута, Джугашвили написа:

И пенсионира вратарят!!!

Дали сме му неква службица при нас. Пешо винаги е бил наш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Yvan Sergeеv написа:

Великият хаарин баце Роман предложи една достойна пенсийка на вратарчето им точно преди мача и съответно той като един истински професионалист, закърмен със синята идея прие и взе че пусна 4 гола!!! Истински професионалист!!! Така се прави!!!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах се
Много неприятно
Оказва се че шофирането ми е липсвало
Има светулки, скоро ще започне жътвата

Кърлежи донесе ли от ОНИЯ полянки ?
Мммм ?
  • Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Джугашвили написа:

Великият хаарин баце Роман предложи една достойна пенсийка на вратарчето им точно преди мача и съответно той като един истински професионалист, закърмен със синята идея прие и взе че пусна 4 гола!!! Истински професионалист!!! Така се прави!!!

Еее, Пешо направи каквото можа, да ги отърве от резила. Ама то и съдията беше от наще тоя път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Радул написа:

Еее, Пешо направи каквото можа, да ги отърве от резила. Ама то и съдията беше от наще тоя път.

E нали трябва да дразним и тролим врагът!!! Колкото и да не ни се отдава, успяваме да го постигнем!!! 

П. П. Еврейчетста гушнаха букетчето и  ще им остане като един лош спомен😎😎😎

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, acnekt написа:

И какво ще правим без евреи?

Как какво - Ще работи за себе си, а не върху себе си ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Trichocephalus написа:

Кърлежи донесе ли от ОНИЯ полянки ?
Мммм ?

Начииии, мога да си се излежавам по тес полянки неограничено количество време. 

Добрютру

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро 

Една намерила скрити пари и попитала съпруга си:
– Ти откъде имаш толкова пари?
– Събирах ги за подарък, нали скоро имаш рожден ден.
– Аха, а защо са толкова малко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Има хора, които са като Update на софтуер!!! Когато ги видиш, си казваш:
- Не сега...

:)

• Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като ъпдейт на уиндоус, не могат да се спират, че както спи компютъра и се буди, буди и мен - искам да се ъпдейтвам

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, emmi написа:

Начииии, мога да си се излежавам по тес полянки неограничено количество време. 

Добрютру

Ха на бас, че ще ти писне от лежане по полянки и кисенен из разни дворци , ресторанти , кафенета и пивници. 

Мен пък ме събудиха току-що сирените.

Да ви кажа, още ми седи топка под лъжичката - реших , че почна Апокалипсиса .Докато се усетя, че е 2-ри юни,  че трябва да се изправя и да стоя прав в стойка "мирно" ..... То отиде та се невиде.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Trichocephalus написа:

Ха на бас, че ще ти писне от лежане по полянки и кисенен из разни дворци , ресторанти , кафенета и пивници. 

Мен пък ме събудиха току-що сирените.

Да ви кажа, още ми седи топка под лъжичката - реших , че почна Апокалипсиса .Докато се усетя, че е 2-ри юни,  че трябва да се изправя и да стоя прав в стойка "мирно" ..... То отиде та се невиде.

Хихихи :biggrin:

Добре е, че не те е сварила сирената в тоалетната :wub:

• Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване