Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 33 минути, Реджеп Иведик написа:

Ама некои откъси, добре орязани и умело извадени от контекста стаат

Още от малък нещо с този език - българския не се справях. После видях, че и в английския си има идиоми, хм ... звучи ми като идиоти ... :)

В последствие вече се обърках, когато разбрах, че освен текст, можело да има и контекст. Т.е. нещо да се предава между редовете на текста. Ба ... :)

Тотално изпаднах в анихилация, когато разбрах, че можело и чрез мълчание да се предава смисъл....

Четейки за квантовата механика, определено някак си ми просветна, че всичко зависи коя струна ще натиснеш, за да се излъчи квант с определена характеристика, която да въздейства само и единствено на определен обект, без да засяга обектите около същия.

Като извод - Колкото повече резонансни точки има човек, то толкова по може да му се повлияе. Колкото повече струни има човек, то количеството хора върху които може да влияе е по-голямо.

п.п. Може би това е целта на определени хора - да скъсат струните на другите, защото те нямат такива. :)

Еманципирания човек не може да разбере какво е еманация на личността. ДиоиД :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Maleficient написа:

Не мога да ги изям и май утре ще си забъркам нещо като сладкиш :) или десерт

Лека нощ.

Е, нали щеше сладкиша да правиш? 

След бърз преглед на системите се установи че същите работят почти нормално с леки отклонения което също е нормално. 

Да видим как ще е довечера. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро, провинцията!

От сутринта е напекло..все към морето ме приканва..:D

Обрах една кофа зелен боб, една малка кофа краставички и сега почивка с кафе. После до часовникаря и за два - три часа на плаж. :vacation6:

Довечера трябва да извадя чесъна, че е готов вече и няма смисъл да стои в земята.

Успешен  ден!

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Е, нали щеше сладкиша да правиш? 

След бърз преглед на системите се установи че същите работят почти нормално с леки отклонения което също е нормално. 

Да видим как ще е довечера. 

То нали, временце да се намери, после поне малко вдъхновенийце, и ще стане :clown:

Онзи ден колежката донесе някакъв много вкусен кекс от видовете на "щолен"- и като ми каза колко неща сложила- пък сушени смокини, сушени кайсии, някакво сладко от портокалови кори- нооо беше мноооооо добре- казвам: това няма ли малко скъпичко да ми излезе?- тя отговори, че каквото обрала от шкафовете, и се получило

За системите са хубави новините :* довечера едно птиче изчурулилака, че ще е още по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Maleficient написа:

То нали, временце да се намери,

хмм...... не си ли забелязала, че работа винаги остава, а свободно време -никога ?

Апропо,  а времето навън  , мъжете и свинете винаги са точно такива, каквито изглеждат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Trichocephalus написа:

мъжете и свинете винаги са точно такива, каквито изглеждат 

ъхъ, не се маскират с мазила и помади
:)

добро утро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

добро утро

че е утро-утро е.

радвам се, че поне за един човек  (теб)  е добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Trichocephalus написа:

поне за един човек 

с по сини венци или кръв сме .... :), а и не сме малцинство ... :) т.е. повече от един сме ... :)

Определено сме Сини Комунисти ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Trichocephalus написа:

хмм...... не си ли забелязала, че работа винаги остава, а свободно време -никога ?

Апропо,  а времето навън  , мъжете и свинете винаги са точно такива, каквито изглеждат 

Така като ми обърна внимание, вече не изглежда толкова невъзможно :sunglasses: да взема да си отделя от свободното време, че над него поне би трябвало да имам власт, ако не над времето навън..

Добро утро

Просто днес... не знам точно какъв ден от седмицата е, но ако има вторник на осма степен, това е! Чудя се, дали да не си имплантирам още две ръце и допълнително RAM

Купих си баничка с тиква обаче и мисля да отделя временце да хапна ... сега!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ДиоиД написа:

че освен текст, можело да има и контекст

Буда учи, че не се отнася само за текста, а за сичко. Ние с Нагарджуна сме на същото мнение.

преди 1 час, ДиоиД написа:

Определено сме Сини Комунисти

Начи си напред

Комунистите са като сините сливи. Когато са зелени са червени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Реджеп Иведик написа:

Буда учи, че не се отнася само за текста, а за сичко. Ние с Нагарджуна сме на същото мнение.

А Айнщайн, че сичко е относително ... така като не е ясно се чудиш де е ... любовта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

но ако има вторник на осма степен

Се ... днес е фтолник на фтора степен, демек четвъртък ... и от горе на туа е простото число 13 ... т.е. дори петък 13 не толкова зле колкото фторник на квъдрат криптиран чрез 13 ... :)

преди 45 минути, Maleficient написа:

де е ... любовта

квантово е ... между таза и раменете, но къде по точно ... хм ... едно е ясно при мъжете е в корема ... :) е ... от време на време ходи и по границите, т.е в зависимост ко му зърнат зъркелите ... :) и определено най-опасни са тези мъже с въображението ... :) Че въпросните я виждат винаги ... :) дори да нямат субект ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

с по сини венци или кръв сме .... :)

туй е или сиган или цар

ако е и двете е цар сиган Киро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ДиоиД написа:

.... :) Че въпросните я виждат винаги ... :) дори да нямат субект ... :)

А-така! Признанието си е признание! Ама със СУ-бект е по-сладко- това СУ дали няма нещо общо със СофйскиУниверситет и обектите в/от него- както СУ-Пичка :wub:

За южния път мъдър форумен Колобър ни е разказвал ...

преди 12 минути, Kieli написа:

туй е или сиган или цар

може да е Сандокан, също така или индийски махараджа (а пък жената на махараджата се казвала "махарани"- което може би означава, че на караджата е "карахани")

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

де е ... любовта

"Най голямо разстояние е туй което ни дели..."

Васил Найденов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

"Най голямо разстояние е туй което ни дели..."

Васил Найденов

така като ми извадиш думите от контекста и  трябва се връщам да видя какъв ми е бил текста, баси!

Значи има и други възможни отговори за "многоточието" и след "чудиш"- като например:

а) да бъдеш или да не бъдеш

б) има ли Бог

в) кога две плюс две е равно на пет

г) има ли пилот в самолета

...

Разстоянието е по-относително и от времето- Машинистът Трайчо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фторник е

потвърждавам

Венсеремос!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама със СУ-бект е по-сладко- това СУ дали няма нещо общо със СофйскиУниверситет и обектите в/от него- както СУ-Пичка :wub:

Цъ ... има нещо със СУ 27, 35, 37 макс 57, т.е. Сухой ... :) и дали може да го управляваш, т.е. не само да го вдигаш, а и да го приземяваш, а и да правиш разни акробатики с него и т.н. ... ;) 

Цитат

Очаква се Су-57 да бъде на въоръжение поне 40 г.

;)

п.п. Жената е като самолетна писта - когато се приземяваш на нея трябва да е по-дълго, а не да се треснеш и да се разбиеш на нея. Пилота Стамен  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега, ако бях стюардеса да ти отговоря, ама не съм

Емчик, чааак сега видях, че "Венсеремос" значело мый победим !- аз обаче съм на фронта, където клетата ми Победа ще е пирова :(

ама нищо де- важно е да сме здрави, както казва Криско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разстоянието е по-относително и от времето- Машинистът Трайчо

Е кОй знае по добре от Трайчо Бързаков, че времето е най односително ?

преди 45 минути, emmi написа:

фторник е

потвърждавам

Венсеремос!!!!

Бандера Роса !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kieli написа:

туй е или сиган или цар

се ... къ гледм тъз ти проекция, ша се замисля, че имаш още поне две, а мой и повече ... хм ...

Май сингълските мурафети из интернета ги познаваш, мъ се я кажи батювуту ... от кой клан си, а?! (пръцдонт ... от кой джинс си ла да та уева ...)

:) 

Ти да не си мирянин Симо, а ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, ДиоиД написа:

п.п. Жената е като самолетна писта - когато се приземяваш на нея трябва да е по-дълго, а не да се треснеш и да се разбиеш на нея. Пилота Стамен  

мисля, че с пилота Стамен може да сме се срещали :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Maleficient написа:

сега, ако бях стюардеса да ти отговоря, ама не съм

стюардеси има на Су 100 и т.н. ... се ... мъ аз разправям за опасните мъже ... ;)

преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Бандера Роса !!!

Е вива комунизму е вива либерта.

Аванте пополис ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Е вива комунизму е вива либерта.

аз съм чувала и за един Вива-лди :hush:

преди 7 минути, ДиоиД написа:

Ти да не си мирянин Симо, а ... :)

Къде го Симо, бре???? Айде, че го чакат, а и ние да почерпи за булката ... голяма стисня се оказа, освен неразбран, начи! Сигурно е евреин ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване