Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, Радул написа:

. И той хубаво показва шрифта пълен, ама не трябва ли да го разкарваш наляво и надясно за да прочетеш едно изречение?

Не и това му е хубавото, че увеличаваш размера на буквите без да местиш редовете.

Пробвай и ще видиш разликата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сме почнали с вицовете:

Сутринта Щирлиц влиза при Мюлер. Мюлер е в мрачно настроение.
- Господин групенфюрер, какво става? Руснаците вече са в предградията на Берлин?
- Щирлиц, спрете с глупавите си шеги! Сънувах Германия от 2015 година!
- Толкова ли са зле нещата тогава?
- Зле е много слаба дума, Щирлиц! Представете си, канцлерът на Германия е жена, министърът на външните работи - п*дераст, турци работят в заводите Даймлер-Бенц, французите са ни съюзници, а Германия плаща дълговете на гърци и испанци. Вместо факелни шествия - гей паради, даваме пари на евреите и изпълняваме командите на негър от Америка! Арабите закачат нашите жени, а полицията вместо да ги набие хубаво, ги пази от щурмоваците, които искат да свършат нейната работа. Фашистите са в Кремъл, а не в Райхстага. Русия нападна Украйна, а Германия, представяте ли си, Щирлиц: Германия разубеждава Русия да не воюва!
- "Действително, глупост някаква..." - помисли си Щирлиц...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Като сме почнали с вицовете:

Хехе!! То това си е кратък разказ ...

Ако имаше и нещо за български форум ...

Както и да е! Вече мисля преди да се шегувам и пиша. Дресирам женската си природа и емоционалност, така да се каже :)

и никой не обърна внимание на моето питане по-напред, но карай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ma_ri написа:

След като изпуша една цигарка с едно кафенце, ще се наложи да поразгледам, къде, какво и как....Ако някой е ходил наскоро из района, съм отворена за предложения и съвети :)

Ас от тука си буквам настаняването homelydays.com 

Преди месец разглеждах и видях доста пршятни вилички. Като теглих чертата за четири човека спане и транспорт от и до Рс за пет нощувки излезе 250 кинта на човек

Поспах. 

преди 1 час, Maleficient написа:

:mail1: мерси Учителко любима :*

и с черешките ще направя, промис!

Водната баня е само за крем карамела за да не се пресече ейцето в млякото и да стане гладичко. Иначе на карамелизираната захар хич не и дреме. Печеш си спокойно на 180градуса и си свиркаш. Врътката е после да обърнеш веднага тавичката като я извадиш за да не стегне карамела обратно

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

Водната баня е само за крем карамела за да не се пресече ейцето в млякото и да стане гладичко. Иначе на карамелизираната захар хич не и дреме. Печеш си спокойно на 180градуса и си свиркаш. Врътката е после да обърнеш веднага тавичката като я извадиш за да не стегне карамела обратно

Тя водата и без това се беше изпарила. Така че си стана и с коричка отстрани-баш като пай! Екстра е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Тя водата и без това се беше изпарила. Така че си стана и с коричка отстрани-баш като пай! Екстра е :)

Ми ето. Вселената си знае работата:biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Ми ето

Китайският народ свърши ли работа?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Китайският народ свърши ли работа?

Ти па кога си видял работа да свърши?!?!? Това и е основното свойство - да не свършва. 

Тъкмо обмислям сега ли да минавам втора ръка или да спазя технологията за 24 часа между две нанасяния. Все пак е топло ама..... 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Тцъ - нашти са хлормодифициргани мутанте.
Сянката им се бърка с RAH-66

През 10ти век цар Симеон насъскал орляк русенски комари срещу ромеите. Туй се води първата въздушна атака в световната военна история

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе! Дай снимки на боядисаните шкафчета :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

Да бе! Дай снимки на боядисаните шкафчета :)

Раной. Оште не са за снемки. Ама ша станат, де

Сега мога да налепя коланите, които ще играят ролята на дръжки за чекмеджетата на скрина който ми довлече Док преди време. 

Цял ден си правя оглушки и се помотвам и кой ще ми напише заключението не е ясно. Пушкин можеби:speak:

• Харесва ми 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

През 10ти век цар Симеон насъскал орляк русенски комари срещу ромеите. Туй се води първата въздушна атака в световната военна история

... А по-късно Алфонс Муха увековечил събитието :D

преди 6 минути, emmi написа:

Раной. Оште не са за снемки. Ама ша станат, де

Сега мога да налепя коланите, които ще играят ролята на дръжки за чекмеджетата на скрина който ми довлече Док преди време. 

Цял ден си правя оглушки и се помотвам и кой ще ми напише заключението не е ясно. Пушкин можеби:speak:

Така,така, ти си знаеш! Аз не разбирам.

Само веднъж като бях бременна в осмия месец си боядисах тавана в прасковено! Патка бях, ама не се стърпях ...

Пушкин не ги разбира заключенията ...Призови духът на някой ФранкЛойдРайт примерно, или друг ...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:dancing15:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вдъхновен от сутрешната тема

А може учителя да се е вдъхновил от подписа ми ... :)

п.п. Може би вече само по този начин ще публикува някакви теми, т.е. да си изтропва, без да може да му се окакват темите ... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

А може учителя да се е вдъхновил от подписа ми ... :)

Кой да ти каже?

Нали не искаш да намекнеш, че Учителят Рамус не е вдъхновяващ? Тиху! Ако и само си го ПоМислил за секунда...

Ей, духна тоя вятър... Баси мързела заспал :(

ама така ще е... Никой като не му плаща...

не ми обръщайте внимание на тъпотиите, това го наричам Топлинна деменция!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Нали не искаш да намекнеш, че Учителят Рамус не е вдъхновяващ?

:)

Кой да ти каже?!

:)

По скоро бях впечатлен как руски и американски експерти са стигнали чрез независимо мислене, че мисленето е опасно ... :)

Да, има тенденция хората да се ползват за био-роботи и то не само във въпросните държави, а в цял свят.

Се ... ма ахде тука дъ съ държим кът деца ... :) Да си мислим за хрупкави кексчета, котки, сладолед, шоколад, чат пат за прасе или пилци и да драпаме към пукавицата ил разни събар бля бля или за шляпане в морето и все уния весели неща които могат да измислят детсата къ са вън от училищата и никфи учители не им нареждат как да мислят ... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви снимка и на едни камънаци, за разнообразие... :D

395508ba7ee4.jpg

Камен бряг..от вчера..

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А лицемерието кой ли е измислил? :biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Jayashri написа:

А лицемерието кой ли е измислил? :biggrin:

Лицемерието е присъщо на всички ни в зависимост кой какво иска да постигне в дадена ситуация. От всички нас хората е измислено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Лицемерието е присъщо на всички ни в зависимост кой какво иска да постигне в дадена ситуация. От всички нас хората е измислено. 

Беше риторичен въпрос

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да стана и да откъсна краставички, лук, магданоз, копър - да направя салата, че чакам кумеца да дойде да пием по една малка ...:D

После трябва и да полея доматите и краставиците..

Селска работа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Уиш... написа:

ох, че хубавоооо, а чупарчето с малинкити къде забрай :P

ама много обичам така като ги нареждаш..   ти представяш ли си какво грамаданско съкровище  се крие в  палитрата ми. вече ще се подписвам като Али баба

...

Не можело да се вика баба на жените по хорумите! Има ини дето ногу следят и се карат на хората за такива нища... По дубре се путписвай само като Али :)

преди 8 часа, Уиш... написа:

...

за @Merryl, никой друг да ен отваря 

https://www.youtube.com/watch?v=fnc70nT3DKo

...

Бе, то... Ас и за нея бех приготвил ини чурабчета с белиджки... Ма на! Крие се!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 29 минути, Jayashri написа:

Беше риторичен въпрос

ас реторично моа ли да отговора?
здрасти мънънко Чебурашчице, нескъ кво шъ ядем?

пп

що ми съ сръдиш Машке Чебурашке?

СвÑÑзано изобÑажение

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Maleficient написа:

...

Оф, допи ми се ромче...

Одобрявам! Да се приведе в изпълнение!

преди 3 часа, дръндю написа:

некой знае ли, некакъв браузър за талафон, ама страниците да ги показва кът компютър...лаптоп?
тоа изглет ма побърква, на сичкото утгоре ми иска акаунт
...

Наче... Обеснявам сложно... Сяка HTTP заявка от браузъра се праща с така наречения User-Agent хедър. Тоя хедър докладва на сайта с какво животно (браузър) си има работа тип браузър, тъп HTML рендерер, версия на браузъра, тип на OS, версия на OS и т.н. Базирано на тази информация, сайта определя какъв изглед да покаже на потребителя изпратил съответната заявка.... Мисъл... А ако подменим съдържанието на този хедър, така че да сдържа информация, че OS-ката и версията и съвпадат с тези които рънкат на голяма машина, дали и сайта ше добия желания от нас изглед. Отговор... Най-вероятно ДА!

Наче... Внимавай... Сега обеснявам проздо... Слагаш си примерно един ФайърФокс. На него му слагаш примерно ей тоя плъгин... Избираш си от опциите един юзър ейджънт, дето да отговаря на такъф, дет би дошъл от лаптроп или десктроп и си браузиш като от лаптроп или десктроп... Може и с друг пододобен плъгин... А може и с некъф друк браузър дет поддържа пъхини и има за него подобни пъхини...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и никой не обърна внимание на моето питане по-напред, но карай

Що жените ги боли глава в леглото ли? Въпросът е неактуален. Сега науката работи над следното: Защо жените, в едно легло ги боли глава, а в друго не?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...