Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ех...

Жената е в Сф . Сама . Ку искаш - виж утре , вдругиден дали страда . Номера го имаш .

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Ахааааа, ето кой е прибрал всичките петъцииииии!!!!! 

...

Е няма само пожарогасителите да прибирам! Се някой петък тря да забърша и ас....

преди 2 минути, Ma_ri написа:

...  Ханибал Доктор :speak:

Хъхъхъхъ! Харесах!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Така се случваше с много начинания тогава, затова ми липсва това време към днешна дата. 

Наздраве :beer:

Създаването на този клип цял живот го свързвам (и ще го свързвам докато съм жив) с цели три дни снимки в Кремиковци и няма как да забравя колко тона сажди бяха проникнали в колата ми, в дрехите, че и в задните ми части (и всички дупки по тялото ми)...
Да, не се смей - цяла седмица къпане два пъти дневно сутрин и вечер (поне два пъти) и всеки ден водата отмиваше от мен все повече и повече сажди и се оттичаше сивочерна към канала.
Съвсем не преувеличавам, честна пионерска.
Ако някой от тук пишещите е влизал в Кремиковци по онова време (когато работеше на пълна пара целия комбинат и още не беше разграбен и опустошен), нека отрече думите ми или замълчи завинаги 🤗

пп. В юношеските години един от начините да изкарваме пари (ама наистина ПАРИ) беше този, в който ходехме събота и неделя по товарните гари и разтоварвахме вагони.
Къде с цимент, къде със сажди, къде с тухли - а бе квото има.
Имаше една особеност - ако не се приключи с разтоварването до 18.00 часа, не се плащаше нищо и ние затова ходехме по 5-6 левента и стъпвахме яко на педалите.
Ама пък на 30-тата минута бяхме всички вир-вода от пот и по някое време (редовно се случваше) като се скъса някой чувал (хартиени бяха тогава, сега не знам какви са) с квото разтоварваме (цимента и саждите бяха най-гаднииииииии), за 10 секунди всички ставахме бели или черни и като кихнеш изстрелваш циментово топче от носа си (мамка му и цимент - втвърдяваше се за секунди при досег с потта) 😂

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 37 минути, darkterminal написа:

Ха наздраве! Тамам сгънаг две бърбънчета и ас... До довечера ше станат повече...

Правилно четеш... Следващите 12 дена все ще е Петък!

Ас, егзистинцялните въпроси съм ги оставил друг да им отговаря... Щото ас вече отговарям за пожарогасителя в противопожарното табло на наща зона ф офиса. Так де, не може един човек и да отговаря за всичко! Тря си одговорник и по егзистинцялнити въпрости!

Наздраве Бритчет! Наздраве... Тая сутрин тръгнах и ас към морето... Да знайш, че може и да пийм заедно по ино... Няколко пъти... Без значение кой ф кой край и на кое море е... Се пак морето събира, а не разделя!

Амин!

Наздраве, Плавников :*

Приятно е като пием от една бутилка...

И мен ме отсвириха от екзистенциалните въпроси, а толкова хубави есета пишехме с Безценното.

От днес отговарям за Призовките! Аз съм Властелинката на Призовките!... И за архива :( скука, ама знае ли човек, ако зема да снимам стари документи и ги продавам на пресата ...

Не забравяйте като пиете, че и кротки женици могат да ви носят мезе, да ви забършат потта от челцето милосърдно...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Наздраве, Плавников ...

....

Хохохохо! Пуавнисите бяха първото нящо дето сложих ф куфера! Какво обаче съм забравил, не знам... Предпоследно бях забравил банските... А последно паспорта... Май отся не ми се прибира...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ma_ri написа:

С този инструментариум, имам подозрение, че ще ги изтезава. Досущ като Светата инквизиция :super:

Найш от кога му се моля барем за ено таквоз желязце :sobbing:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, algor написа:

Създаването на този клип цял живот го свързвам (и ще го свързвам докато съм жив) с цели три дни снимки в Кремиковци и няма как да забравя колко тона сажди бяха проникнали в колата ми, в дрехите, че и в задните ми части (и всички дупки по тялото ми)...
Да, не се смей - цяла седмица къпане два пъти дневно сутрин и вечер (поне два пъти) и всеки ден водата отмиваше от мен все повече и повече сажди и се оттичаше сивочерна към канала.
Ако някой от тук пишещите е влизал в Кремиковци по онова време (когато работеше на пълна пара целия комбинат и още не беше разграбен и опустошен), нека отрече думите ми или замълчи завинаги 🤗

пп. В юношеските години един от начините да изкарваме пари (ама наистина ПАРИ) беше този, в който ходехме събота и неделя по товарните гари и разтоварвахме вагони.
Къде с цимент, къде със сажди, къде с тухли - а бе квото има.
Имаше една особеност - ако не се приключи с разтоварването до 18.00 часа, не се плащаше нищо и ние затова ходехме по 5-6 левента и стъпвахме яко на педалите.
Ама пък на 30-тата минута бяхме всички вир-вода от пот и по някое време (редовно се случваше) като се скъса някой чувал (хартиени бяха тогава, сега не знам какви са) с квото разтоварваме (цимента и саждите бяха най-гаднииииииии), за 10 секунди всички ставахме бели или черни и като кихнеш изстрелваш циментово топче от носа си (мамка му и цимент - втвърдяваше се за секунди при досег с потта) 😂

Не съм влизал в Кремиковци но съм минавал от там за Бухово и мога да си представа което казваш, няма да забравя и смрадта която се насеше от мината там. Ние пък като млади разтоварвахме тирове на Илиянци на китайците даваха по 10лв на човек и така събирахме за купоните петък-събота. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Хохохохо! Пуавнисите бяха първото нящо дето сложих ф куфера! Какво обаче съм забравил, не знам... Предпоследно бях забравил банските... А последно паспорта... Май отся не ми се прибира...

:D така де, четката за зъби е суета и от Лукавия! С плавници може да отидеш навсякъде, пък с бански, само на обществени места, няма нужда! Полезност 2 от 10!

Паспорта може го сложиш в единия плавник и Сичко ще е точно!

притесних се, някой да не прочете ПаЛавнико, в бързината или аутокоректа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

Тази есен зет ми заедно с приятелите си организират грандиозен концерт. Събират се всички рокаджийски русенски групи и желаещите да участват се оказаха толкова много че концерта ще бъде два дни. Всички са адски навити. Всеки влачи апаратура и помага с каквото може.  Повечето пристигат от чужбина само за да свирят на концерта. Точно духа на 90-те. Старите кучета се завръщат. Ще бъде уникално преживяване ва всички

Ше звънна тия дни на Васко кръпката или на Буги да ги питам ще ходят ли, ама по описанието ти предполагам, че няма да пропуснат.
С тях пък съм френд пак от онова време и друг незабравим за мен клип, който снимахме два дни в Киноцентър Бояна...

Тия бурета с бира колко пъти ги качвахме на хълма и се търкаляха надолу, дори не можах да преброя, а цялата масовка им се точеше да ги изпие (кой от кой по-голям пияница ги бях събрал, ама тематично нямаше как да са хора с по три висши и костюмари ,като се има предвид каква е песента:biggrin:).

преди 13 минути, darkterminal написа:

Началник, ти към Бг или по света без у нас затръгваш?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам главоболие.

пробвам с черешки и кайсии.... барем мине.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Имам главоболие.

Да не ти е паднало кръвното от жегата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, M.Николов написа:

Имам главоболие.

Само не разбрах - ще си подрапаш кайсиите, за да ти мине главата ли?

Интересен метод... :hush:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Имам главоболие.

Тупкащо или остро?

Така бях миналия уикенд.

Аспиринчето уж ми е любимо, но при мен се оказа, че е кръвно и като изпих едно нес-кафе, ми мина.

Ако е тупкащо, може да е високо, и айрянче

... но фурми, най ще помогнат :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Trichocephalus написа:

6d037e7b1440922af8bcab02f65cb031.jpg

Искам да убия някого

Sent from my iPhone using Tapatalk

Докторе, тазобедрени изкуствени стави или греша?

преди 1 минута, algor написа:

Само не разбрах - ще си подрапаш кайсиите, за да ти мине главата ли?

Интересен метод... :hush:

Другия вариант е да си подрапам главата за да ми минат кайсииките.

На кой да се спра?:rolleyes:

преди 4 минути, Maleficient написа:

... но фурми, най ще помогнат :)

Не се притеснявай, просто когато си разбъркам режима е така....ще мине.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 46 минути, algor написа:

шес години съм бил тамка ве...78-84
ф електроцентралата дет е под Бухово
и преди да напусна работното място, пак къпане
та тъй де, три пъти на ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, algor написа:

Миналата седмица пристигна китарата на зет ми. Стои опакована горе в спортната зала. 

Че Васко често се навърта в Макс-а. Може и да знае. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това сериозно ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ни съ притеснявай, докторъ само нъ плаши тука е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове