Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

преди 2 часа, Kieli написа:

кажи й Настя и спри да я обиждаш :lol6:

Ти кво,искаш да насипе темата с Джиминчета ли?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 46 минути, Trichocephalus написа:

A "браво" за баща му, че го е нарпавил такова умно ? А ? Знаеш ли какъв зор е да направиш умно и възпитано дете ? Вашата е лесна - първо си лежиш, после носиш го няклко месеца, родиш за няколко часа и толкоз ! 

жени :lock: 

браво на него си най-вече, че доста му костваше на миличкия да се мобилизира- но и госпожата им по история е много готина и им е класната- та не го остави много да се отпуска

Браво на баща му, айде, че има достатъчно истории с поука от пубертета си, да му ги дава за пример и че някакви готини гени е успял да отсее, за да му ги предаде

рязко ми се прииска да изляза отпуск и да замина за моренцето- така, ако изляза обедна почивка, но отида до морето, кво ще стане?

ще обясня, че съм получила временна деменция или че извънземни са ме отвлякли и въобще съм загубила ориентация коя съм и къде съм, м?!

:bubblegum:

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Trichocephalus написа:

Вашата е лесна - първо си лежиш, после носиш го няклко месеца, родиш за няколко часа и толкоз ! 

жени :lock: 

Лесна викаш.....Хайде да направим така, ти ще си лежиш, а аз ще платя на един  хомосексуален чичка-рецидивист......Е,  има вероятност, да не заченеш, но пък при достатъчен брой опити, току виж че се получило :wub:

Мъже :lock:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ma_ri написа:

Лесна викаш.....Хайде да направим така, ти ще си лежиш, а аз ще платя на един  хомосексуален чичка-рецидивист......Е,  има вероятност, да не заченеш, но пък при достатъчен брой опити, току виж че се получило

ъъъм, таковата, може ли да гледам? М? може ли? може ли?:wub:

• Еха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, DarkEdge написа:

Знания, практикум, умения...
Жените все на фронтовата линия гледат да се пишат, а?

Без тиловаците армията не струва- така съм чувала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Разбира се :*  На първия ред ще си :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Има още таласъми и върколаци. Ма най страшен е призрака на комунизма, който броди из Европа

Вампирите са венеца на тъмните същества- другото са някакви твари и животни, къде по пълнолуние не знаят и не помнят какво се случва и какво правят.

Уважавай вампирите и някой ден може да убедиш някой подобен как да унищожи комунистите и клета сянка от призрак да не остане.

Сега по btvaction дават Луцифер- 3-ти сезон- много ме радва алегорично как са интерпретирали историята от Библията в съвременността

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вампири, таласъми, призракът на Ляно Естакадо... сачми дрънчат кат кастанети.  На всеки кръгъл час, некъв вика- ча- ча- ча...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

браво на него си най-вече, че доста му костваше на миличкия да се мобилизира- но и госпожата им по история е много готина и им е класната- та не го остави много да се отпуска

Браво на баща му, айде, че има достатъчно истории с поука от пубертета си, да му ги дава за пример и че някакви готини гени е успял да отсее, за да му ги предаде

рязко ми се прииска да изляза отпуск и да замина за моренцето- така, ако изляза обедна почивка, но отида до морето, кво ще стане?

ще обясня, че съм получила временна деменция или че извънземни са ме отвлякли и въобще съм загубила ориентация коя съм и къде съм, м?!

:bubblegum:

Ей тъй, навремето Карфицата беше накарал приятелите си да го завържат за лоста, дето хората си тупат на килимите, за да не може да отиде на училище... А на следващия ден, кат го питала даскалаката де е бил, че не се е явил на контролното по математика, той гордо отговорил самата, голата, светата истина, че едни гамени го срещнали и го вързали и той просто нямало как да яви на контролното...

Добро утро форуме :)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правило номер 1 при среща със змии- Отдалечете се- Вампирия

Така няма да има опасност да ви ухапе!!! В съвременния свят само тези, които имат празнини в главата или фобии убиват змии и заплашват хабитата на животните, поради атавистичния или първично истеричния си страх. Нерядко насаждат този страх или "геройство"-то от убиването на някои животни и у децата си. Имам спрей за временно обезвреждане на змии. После или животното си отива, или викам зоополиция да го прибере и отнесе в естествения му хабитат. Спрей за ухапване от свекърви или тъщи няма.Там всеки се оправя ,както може. 

Ако се случи да ви ухапе змия, не забравяйте ,че и Клеопатра е била ухапана от змия. Имате възможност да се пуснете по червения царски килим, макар и по-смъртно.

]48097957627_10ae3665e8.jpg[

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Животът е прекрасен

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

утре ще запееш другата песен :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ваше нещастие, няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лесна викаш.....Хайде да направим така, ти ще си лежиш, а аз ще платя на един  хомосексуален чичка-рецидивист......Е,  има вероятност, да не заченеш, но пък при достатъчен брой опити, току виж че се получило :wub:

Тц.
Отказам офертата ти , много мило - но вече съм се отчел с 1 пуйче преди 17 години . Чичото си го запази за подарък на някой друг , дето все още не се е възпроизвеждал - аз предпочитам да си пия биричка в момента под асмата
10d3ff0aabcb1150303af23de9ee3bf4.jpg

Наздраве :beer:

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До толкова ли започнахте да четкате някои хора, че даже започнахте да желаете лошото на други ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм - не ти се отразяват добре хойканията по европата ми се чини !

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Jayashri написа:

... даже започнахте да желаете лошото на други ?

ъхъ
Емата иска дъй зрител, на първия рет
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
До толкова ли започнахте да четкате някои хора, че даже започнахте да желаете лошото на други ?

Кой желае зло другиму ?!
Аз - не !
Аз обичам всички и желая щастие за всички даром и нека никой не бъде пренебрегнат :) ( по Аркадий и Борис Стругатски - “пикник край пътя” )

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз само майтап си правя, ако не разбираш нещо спирам айде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ъхъ
Емата иска дъй зрител, на първия рет
:lol6:

Нали знаеш : това “едно е да искаш , другите да можеш , а трето и четвърто е да го направиш” ( Николай Хайтов - “мъжки времена “ )

аз само майтап си правя, ако не разбираш нещо спирам айде

Майтап , майтап - ама “чичка хомосексуалист” ( по Mary) отзаде ти - не е бал майтап хихиххих

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво измуча? нищо не чатнах :jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Майтап , майтап - ама “чичка хомосексуалист” ( по Mary) отзаде ти - не е бал майтап emoji1787.pngemoji16.pngemoji23.pngemoji2957.pngemoji2960.png хихиххих

На всичкото отгоре и рецидивист :wub:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На всичкото отгоре и рецидивист :wub:

Както вече казах - благодаря , но отказан подаръка - запази го за някой , който повече се нуждае от магарето , с което си лафиш в момента :beer:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер :beer:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поливах градинката. Добре че имам помощници, че иначе щях да видя голям зор.  Добре е да полива човек, особено, когато предната вечер е напръскал за гадини. Е, мярнаха се 2-3 комарчета, ама то не може без хич.  Поставим маркуча във вадата, хапнем малинки.

2.jpg.9cf80433fa456adaf1f588f47bee978f.jpg

Преместим го в друга вада, хапнем вишнички.

3.jpg.a58f8cc847a8606f80b1f5e247960897.jpg

4.jpg.ae32c53dcac3fe9dba2d29abfc7dd92b.jpg

Вчера, забравих да се похваля с пепиното. По докторски- Solanum muricatum  Все още е мъниче, но скоро се очаква да цъфне :)

1.jpg.9412c94c7cb1a25c8b64f807c78fba8b.jpg

преди 2 минути, Trichocephalus написа:

Както вече казах - благодаря , но отказан подаръка - запази го за някой , който повече се нуждае от магарето , с което си лафиш в момента :beer:

Добре Док, ще го имам в предвид ;) 

• Харесва ми 4
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...