Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гост

преди 1 минута, barbuncela написа:

Амиии...шефката седи до последно...нема как да си тръгнеш по-рано...

Интелигентна кобра-както викаше Я-Я в Брадъра :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чао до после! Изчезвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, barbuncela написа:

Чао до после! Изчезвам!

:bye1:...намини към 2-3 през ноща,ти да видиш :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратиха ми честитка от , МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ - На основание чл.60., ал 1 от ЗМВР. 

Къде да намеря тоя член? щото балъците с астрата не можаха да ми кажат за какво ме викат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Still Hustlin написа:

Пратиха ми честитка от , МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ - На основание чл.60., ал 1 от ЗМВР. 

Къде да намеря тоя член? щото балъците с астрата не можаха да ми кажат за какво ме викат.

Е, в ЗМВР, къде... 

След един врял душ светът изглежда не чак толкова противно място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Still Hustlin написа:

come on wtf GIF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 49 минути, acnekt написа:

come on wtf GIF

просто няколко раздела по-нагоре във форума.

преди 1 час, emmi написа:

След един врял душ светът изглежда не чак толкова противно място

по-скоро си остава същото противно място.

Апропо честита баня, честно :) 

преди 1 час, Still Hustlin написа:

охххх : https://www.kaldata.com/forums/topic/134788-какво-означава-чл60-ал2-от-змвр/?do=findComment&comment=1502375

писна ми от 2009 година насам да отговарям на този върпос ! 

честно, хора  2019 година сме днес !!! Бъркам ли ? Иlи има déjà-vu  ? 10 години са това , не месец, не два, не година или две - 10 ГОДИНИ !!!!не, нямам - постът ми си седи там, в темата, с целия член 60 и тълкуването му. Защо пак възниква този върпос ?! Защо ? 

Алинея 1 гласи : " Полицейските органи могат да призовават в служебните помещения граждани за изпълнение на определените им с този закон правомощия." - тоест - това е основанието на което полицейските органи ИМАТ ПРАВО да те призоват в ТЕХНИТЕ помещения. 

Това не е основанието за което те викат за разпит ! 

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шшшш, наядах са с лютеница и сирене, ма мъжката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чл. 60. (1) Полицейските органи могат да призовават в служебните помещения граждани за изпълнение на определените им с този закон правомощия.

(2) Полицейските органи писмено уведомяват гражданите за призоваването. В съобщението изрично се посочват целта на призоваването, часът и мястото на явяване.

(3) В неотложни случаи призоваването може да се извършва по телефон, телекс или факс. Призоваването по телефон или факс се удостоверява писмено от длъжностното лице, което го е извършило, а по телекс - с писмено потвърждаване за полученото съобщение.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Trichocephalus написа:

1. по-скоро си остава същото противно място.

2. Апропо честита баня, честно :) 

1. имам 1058 позиции от една проверка на трижди проклетия фондземеделие които трябва да проверя и засека с това, което съм разпределила в три таблици

така че мястото не го коментираме изопште

обаче имам динозавър вкъшти, който в момента вилнее в куфнята - ще вечеряме някаква сложна салата и пържени картофки

2. Мерси. Натоплих си кокалките. Добре ми е.

мерси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

.....

Действай по задачите.

аз съм свободен вече - днес предадох последните списъци на рецензентите и сега очаквам да си напишат рецензиите.След това почва отново зора с носенето на дискове и т.н. само че сега предстои същите неща +рецензиите да предам в Деканата. 

иначе съм наздраве :beer: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Действай по задачите.

аз съм свободен вече - днес предадох последните списъци на рецензентите и сега очаквам да си напишат рецензиите.След това почва отново зора с носенето на дискове и т.н. само че сега предстои същите неща +рецензиите да предам в Деканата. 

иначе съм наздраве :beer: 

забарайх да ти кажа: Много добре изглеждаш в сивото костюмче:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

забарайх да ти кажа: Много добре изглеждаш в сивото костюмче:)

Стига моля ти се.магаре снимали-магаре излязло.И без това все едно съм глътнал бастун. Мразя подобни снимки. Не съм искал да ме снимат, нито пък да ме тагват в снимките.Ама .....факт. Късно е вече да забранявам тага.Трябваше да се сетя преди това.

както и да е - наздраве и ........ сигурна ли си, че нямаш нищо общо с оценките на недвижимите имоти на Цв.Цв. и компания ? :beer: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Академиков - наздраве ве.  Удри, Удри и две яки пики :playingcards2:

пп. В кичека мое се включи и бат Диоид-космонавтов, ако е остаил градината и е седнал да си пий пийенето.

пп2. Кичека задължително са вЪрти с бяла риза и сини дънки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

както и да е - наздраве и ........ сигурна ли си, че нямаш нищо общо с оценките на недвижимите имоти на Цв.Цв. и компания ? :beer: 

ако имах щях  в момента да се чудя как да обзаведа новото си апартаментче  на петнайстия еташ

като се замислиш............... едно главоболие по-малко

преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Стига моля ти се.магаре снимали-магаре излязло.И без това все едно съм глътнал бастун. Мразя подобни снимки. Не съм искал да ме снимат, нито пък да ме тагват в снимките.Ама .....факт. Късно е вече да забранявам тага.Трябваше да се сетя преди това.

ади, ади, ентелегентно леко небрежарско магаренце 

и сигурен ли си че нямаш нищо опщо с онзи от картината в Уфици?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

и сигурен ли си че нямаш нищо опщо с онзи от картината в Уфици?

с Давид на Микаланджело ли ? :no-no: не, категорично нямам нищо общо - ако ми видиш шкембето в момента какво е - ще се уплашаш ! 2,5 кила нагоре откакто съм в Сф. :lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Trichocephalus написа:

с Давид на Микаланджело ли ? :no-no: не, категорично нямам нищо общо - ако ми видиш шкембето в момента какво е - ще се уплашаш ! 2,5 кила нагоре откакто съм в Сф. 

пък после............... студентите нямали какво да ядат...........:lol6:

Все ми се струва че това си ти
сигурен ли си че нямаш дядо Медичи?

14725634_10211281537140479_2887628703231838024_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова изнежен и женствен тоя Медичи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, emmi написа:

сигурен ли си че нямаш дядо Медичи?

Абе ....... проследявам рода си по бащина линия до 1835 година, а по майчина - до 1670. Има няколко души, на които им се губят дирите ( двама мъже и три жени са забегнали към Ботуша) , но по пряка линия от тогава до мен от Ботуша насам семе не се е движело.Поне официално, разбира се. Е, Франческо 1-ви , с чийто портрет ме асоциираш е живял преди това тъй че всичко е възможно.не съм си правил ДНК-анализ. но пък и той е бил магаре като мен  :D 

наздраве :beer: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Trichocephalus написа:

Абе ....... проследявам рода си по бащина линия до 1835 година, а по майчина - до 1670. Има няколко души, на които им се губят дирите ( двама мъже и три жени са забегнали към Ботуша) , но по пряка линия от тогава до мен от Ботуша насам семе не се е движело.Поне официално, разбира се. Е, Франческо 1-ви , с чийто портрет ме асоциираш е живял преди това тъй че всичко е възможно.не съм си правил ДНК-анализ. но пък и той е бил магаре като мен  

наздраве :beer: 

е, може просто да се е преродил

стават такива работи:D

ади, за здраве да ти е:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.03.2019 г. в 16:40, skalata_73 написа:

Е, ти са оля с глезотии.

ми..редовно ми се случва

на 22.03.2019 г. в 16:40, skalata_73 написа:

На вас с Капитана-лека вечер. И не го тъпчи с тес захаро-тестените магарии. Храни го здравословно човека.

:lol6:споко, какво го чака в Исраел за Песах тая година..една седмица никакъв хамец...нека се поглези сега , човека

пп ако речеш да препоръчваш филми..в никакъв случай " Уют" на Камен Донев...в по-голямата част  голяма скука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

е, може просто да се е преродил

стават такива работи:D

ади, за здраве да ти е:cheers:

преражданията са за простолюдието - за мен всичко е илюзия :D 

наздраве де :beer: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

преражданията са за простолюдието - за мен всичко е илюзия :D 

наздраве де :beer: 

49 от 118 страница

напредвам:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

пък после............... студентите нямали какво да ядат...........:lol6:

аааа- аз съм примерен студент - всеки петък си ходя в провинцията, носейки мръсни дрехи за пране и се прибирам тук с чисти дрехи и с манджа :shy11: 

Разликата между преди 25 години и сега е единствено, че тогава ме переше и ми готвеше майка ми, а сега - жена ми ...... :hush: 

преди 2 минути, emmi написа:

49 от 118 страница

напредвам:whist:

почти наполовина ? 

браво ! 

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване