Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Радул написа:

Ше ти се получи. Аз къде се появя и хората стават добри.   Дън- минутка за реклама.  :D

На теб разчитам тогава :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Както ми викаха навремето, умря циганката дет та хвалеше та почна сам :))

Добра жена беше кака Пена, ма много лъжеше. Бог да я прости. :help:

преди 1 минута, Megumi написа:

На теб разчитам тогава :biggrin:

Ох... с тая добра душа, пак са нагърбих с тежка задача. :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Ох... с тая добра душа, пак са нагърбих с тежка задача. :D

Спокойно де...... И аз ще дам малко от себе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О здравейте дечица

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятало се е, че хибискуса произлиза от рая и така танцьорките омайват мъжете, за да ги привлекат и съблазняват след това.

Някой да е пробвал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чай от китайска роза обикновенно се нарича хибискус ....мдам, хубав е, леко киселеещ, на мен ми харесва.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, acnekt написа:

Смятало се е, че хибискуса произлиза от рая и така танцьорките омайват мъжете, за да ги привлекат и съблазняват след това.

Някой да е пробвал?

донесохме си един голям пакет от Египет. Там ,този вид чай е много предпочитан. Пият го студен, топъл, предпочитат да го подслаждат с мед . Някои дъвчат изсушените листа, аз също го опитах ,леко е киселко, но е приятно. На вкус е нещо като на червената боровинка. В Египет се отглежда в оранжериите и градините на Ал Файед. Богатството на фамилията тръгва  от Египет , главно с търговия на етерични масла и чай.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе такава голяма лупа съм помъкнал и никакъв Васил не виждам само един мореплавател Синбад

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Абе такава голяма лупа съм помъкнал и никакъв Васил не виждам само един мореплавател Синбад

Васил работи навярно..зает е да търси поредните дупки ( може и в НАП ) :biggrin:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, valkiria1 написа:

донесохме си един голям пакет от Египет. Там ,този вид чай е много предпочитан. Пият го студен, топъл, предпочитат да го подслаждат с мед . Някои дъвчат изсушените листа, аз също го опитах ,леко е киселко, но е приятно. На вкус е нещо като на червената боровинка. В Египет се отглежда в оранжериите и градините на Ал Файед. Богатството на фамилията тръгва  от Египет , главно с търговия на етерични масла и чай.

Е, не е точно така за богатството на фамилията Ал Файед , основно им потръгва с транспортна компания, а после и с.... о чудо, нефтодобивния сектор и преработка с помоща на шейха на Дубай ... Абе имали са връзки, издигнали са се... това за чаю е било навярно както и с лимонадите им в началото и детството..докато се хваната на голямата игра и сериозен бизнес с транспорт международен...

П.С Уикито знае, уикито порти :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Sinbad_ написа:

Васил работи навярно..зает е да търси поредните дупки ( може и в НАП ) :biggrin:

Абе по добре едни други дупки да търси не  тия на НАП :lol6:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Абе по добре едни други дупки да търси не  тия на НАП :lol6:

Е, може и да търси и други..не му светя все пак... :D 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Румен Гоцев написа:

Прекрасен ден

Не знаех че през деня е тъмно а може да съм се озовал на полюсите знам ли

преди 2 минути, Sinbad_ написа:

Е, може и да търси и други..не му светя все пак... :D 

Вярно прав си, то и ИПЧ липсва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Румен Гоцев написа:

Чай хибискус или каркаде. 

Каркаде е търговското название на чая от хибискус широко разпространене в БГ ..но някъде на опаковките се изписва и като хибискус .. А в други страни се среща и с името като чай от китайска роза... 

преди 5 минути, petie1 написа:

Вярно прав си, то и ИПЧ липсва

ИПЧ... ? Направо вкарваш в трескав ужас невронните ми връзки да се чудя що е това и дали сенилността не ме е хванала вече :))))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайската роза е вид цъфтящо растение от семейство Слезови произхождащо от Източна Азия. Представлява бързо растящ, вечнозелен храст достигащ на височина до 2,5 – 5 m и ширина – 1,5 – 3 m. Има лъскави зелени листа и едри цветове с диаметър до 10 cm. Уикипедия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Sinbad_ написа:

ИПЧ... ? Направо вкарваш в трескав ужас невронните ми връзки да се чудя що е това и дали сенилността не ме е хванала вече :))))

Бухала бившия Борно сега известен като източен писклив чухал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Бухала бившия Борно сега известен като източен писклив чухал

Ами виждам го субекта.. но не го знам...освен ако преди това е нямял други никове примерно преди 10 години ... :D 

P.S LPA имаше, но за ИПЧ тц.. не ми е познат ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Ами виждам го субекта.. но не го знам...освен ако преди това е нямял други никове примерно преди 10 години ... :D 

P.S LPA имаше, но за ИПЧ тц.. не ми е познат ...

Мутант някакъв е

преди 17 минути, Румен Гоцев написа:

Всеки ден - дали е светло или тъмно, може да бъде прекрасен. 

Разбира се с малко джойнт или весели гъби става

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Sinbad_ написа:

Е, не е точно така за богатството на фамилията Ал Файед , основно им потръгва с транспортна компания, а после и с.... о чудо, нефтодобивния сектор и преработка с помоща на шейха на Дубай ... Абе имали са връзки, издигнали са се... това за чаю е било навярно както и с лимонадите им в началото и детството..докато се хваната на голямата игра и сериозен бизнес с транспорт международен...

П.С Уикито знае, уикито порти :)))

е защо да е укито. Него го остави на Николов. Аз пиша това, което съм видяла с очите си.  Пътувахме за язовира  Асуан и по пътя ни заведоха в един от веригата магазини на Ал Файед. Там си накупихме доста неща, а  един от служителите ни разказа за огромните оранжерии, които притежава фамилията и там основно се отглеждат цветя, плодове и пр..Преработват се и се правят различни неща от тях. Имаше и видео стена на която прожектираха това, което ни обясняваха. Трябва да ти кажа, че едно малко  шишенце от етеричните масла  струва  в долари около 50. Промоции няма. Всяка капка е доста труд и средства. Да си видял розово масло да се продава на промоция..? За другите неща не ми е известно, което не означава ,че не може да бъде  верно.

]45128557372_9f542a9f01_c.jpg[

]31303938688_027e381d27_c.jpg[

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...