Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Резултат с изображение за въртележка gif

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче анадолската чалма си остава анадолска чалма.Хал хабер си няма човека, че не само шампанско , а и вино се изстудява в купа с лед.Освен което сервитьора/ката е длъжна да хваща бутилката за дъното, за да не му наруши температурата.Това по изисканите ресторанти на запад де, не по дюнарджийниците в анадола , където пият само чай.:D И тука на запад като дойдат пак не могат да се научат на навици и си остават същите абуригени от 18-ти век.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Silvering написа:

Кви кебапчета бе? Тва мяза на дръжка на метла.

тамън таковъй
начи, сметни ги тея де ги видиш на снимката по 25 санта бройката
шъ доди тая дръжка по длъга от него

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за omg gif

Мдам.. бая ти ганя пак реши да показва мурафети от ниската земя  и да дава акъли ...ужас  :biggrin: :D

Ей селски, яж си там бирените наденички с винцето евтино и ни спести жалките си напъни моля те ....от толкова фасони ще вземе да получиш язва бе драги... недей така, не сме ти кухите под звездите все пак за да охкаме и ахкаме колко си як пустиняк :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Най-сетне !!!!!
Наздраве fb6843de6f5b39c1a0e6cd7480ed343b.jpg
Наздраве , мамка му и живот emoji481.pngemoji482.pngemoji481.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Успя, а? 

Егати дългия кайсиен ден

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Франки, често се ежиш много неподготвен, та не моа да разбера с кой и какво имаш да делиш тука. Ко нещо да разясниш, че бая тъпо ти се получава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sinbad_ написа:

Охо! Кюфте! :cheers:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Охо! Кюфте! :cheers:

Ми наздраве да е кебапче :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Успя, а? 
Егати дългия кайсиен ден

Направо минах директно от вторника в неделята беше егати шантавата и отвратитвлна седмица .
Другата ще е по-добра : напънат ще е до сряда и свършва ( не седмицата , а сексенето върху ми ) , тъй че стискам зъби и бузи за три дни .
Сега - разпускане с чала бира и сън . Сънят определено ми липсва .
Кайсии също .
Определено кайсии ми липсват , но да се надяваме , че равновесието във Вселена ще ти отмъсти за кайсиевия разгул , на който се беше отдала !

Апропо - Чехов не беше ли писал за вишнева градина , а не кайсиева ?!?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Радул написа:

Франки, често се ежиш много неподготвен, та не моа да разбера с кой и какво имаш да делиш тука. Ко нещо да разясниш, че бая тъпо ти се получава...

Явно му пречим за нещо,и особено аз ... да изпъкне ли какво ли...или понеже сме го скастряли и спускали балона....злобее малко селчото... и душа селско хайдушка  с комплекси  не трае да си остави жабата в блатото ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Явно му пречим за нещо... да изпъкне ли какво ли...или понеже сме го скастряли и спускали балона....злобее малко селчото... и душа селско хайдушка не трае да си остави жабата в блатото ...

Е да каже за кво му пречим де. Да си земем бележка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Е да каже за кво му пречим де. Да си земем бележка. :)

Абе аз имам съмнения отде му иде злобата.. ама не мога да му помогна...сори :D  .... прекалено голямо самочуствие без покритие има нашенкия..и все сам се нахендря така че да му свалят егото до нормални висоти , за да не загуби съзнание от хипоксия все пак...за негово добро  де.... :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Trichocephalus написа:

Направо минах директно от вторника в неделята emoji481.png беше егати шантавата и отвратитвлна седмица .
Другата ще е по-добра : напънат ще е до сряда и свършва ( не седмицата , а сексенето върху ми ) , тъй че стискам зъби и бузи за три дни .
Сега - разпускане с чала бира и сън . Сънят определено ми липсва .
Кайсии също .
Определено кайсии ми липсват , но да се надяваме , че равновесието във Вселена ще ти отмъсти за кайсиевия разгул , на който се беше отдала !

Апропо - Чехов не беше ли писал за вишнева градина , а не кайсиева ?!?!

Това с вишните и на мен ми мина през акъла... Предполагам че е от оная пеперуда дето маха с крила. Нещо се е бъгнала. 

Останаха ми да подаря още три щайги и ще съм се обезкайсиила

преди 9 минути, Sinbad_ написа:

Ми наздраве да е кебапче :beer:

Пафкаш и пийваш количка? 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

...

Пафкаш и пийваш количка? 

Ти да не си ми хакнала камерката на компа та толкова точно позна...пълня лулата и пийвам количка  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sinbad_ написа:

Ти да не си ми хакнала камерката на компа та толкова точно позна...пълня лулата и пийвам количка  :D 

12308394_10208549038269715_4955038095167568466_n.jpg

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

...пълня лулата

ено време си бех турил мерак за лула, штот тутуна ногу ароматен
ама бръзо съ отказах...има няма за година и нешто
се слагах палеца отгоре при засмукване, штот и бех загубил капачето, което ме подсигуряваше срещу гаснене
като казвам ено време 
туй някъде 78-80 година

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

О, фермерката, ушъта ли имението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

ено време си бех турил мерак за лула, штот тутуна ногу ароматен
ама бръзо съ отказах...има няма за година и нешто
се слагах палеца отгоре при засмукване, штот и бех загубил капачето, което ме подсигуряваше срещу гаснене
като казвам ено време 
туй някъде 78-80 година

Ароматизирани тютюни аз поне не ползвам... Още от времето когато свивах цигарки от тютюн, винаги съм купувал само натурален тютюн...та и с лулата така..

А за запушване отгоре с пръст , то това е част от пушенето :) Иначе гасне бързо и трябва всеки път едва ли не да запалваш отново .. И повечето лули са без капаче, аз с капаче не съм ползвал досега, и не мисял и да ползвам... традиционалист един вид ..консерватор ..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, franchesko написа:

не само шампанско

Колкото по-бяло, толкова по-студено, колкото по-малко захар, толкова по-студено.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, emmi написа:

Ну заяц..ну погоди :)))

преди 5 минути, DarkEdge написа:

Колкото по-бяло, толкова по-студено, колкото по-малко захар, толкова по-студено.

Да, но не е съвсем точно така ако трябва да спазваме всичките му там мурафети и високопоставени етикеции ....

И определено не сме сомелиери че да усещаме тънките  разлики във вкуса заради промяната на температурата с 1 градус например :))) 

А с лед по правило се подава основно шампанско, защото то се пие най изстудено независимо от цвета и вида си, заради газировката си  ( газирани вина да кажем, понеже не е само шампанското такова  ) .. Вина се подават охладени, но не и във лед.... а повечето със стайна температура...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

баси винарките декъ сте тука
неъм думи
:no-no:
аве, бренди, рикия, ром и нешто друго таквос
за вас нема ли ве?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Sinbad_ написа:

повечето със стайна температура...

Със стайна температура - червените. И вариациите около стайната в зависимост от съдържанието на захар.
Шумящите/пенливите вина - охладени, в шампаниера с лед.
Белите вина - охладени - колкото по-малко е съдържанието на захар, толкова по-ниска температура, но не по-ниска от 4С.

току-що, дръндю написа:

аве, бренди, рикия, ром и нешто друго таквос

Златна котва например

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я да съ скривам зат пердету 
лека нощ на заспалите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Със стайна температура - червените. И вариациите около стайната в зависимост от съдържанието на захар.
Шумящите/пенливите вина - охладени, в шампаниера с лед.
Белите вина - охладени - колкото по-малко е съдържанието на захар, толкова по-ниска температура, но не по-ниска от 4С.

Златна котва например

https://www.napitkimira.com/products/articles/kak-okhladit-vino-/

Накратко .... има цели фермани дори със сортовевте и мястото на производство в нета, но да не бъдем чак толкова пунктуални....

минимум 7 за бели вина и то само някои видове... 

Но да не спорим, понеже нито аз държа на това толкова нито ти едва ли да спазваш мо та мо температурите особено когато си купил някое евтино вино за домашна потреба и си решил да изпържипш няколко вурста за мезе като някои :D .. И да не повдигаме и въпроса какви мезета с кое вино вървят сега :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Радул написа:

В момента ти самия нещо се изказваш неподготвен....  Хората с които деля се броят на пръстите на едната ми ръка и съм всеки ден и по цял ден с тях, а не случайно паднали интернет профили.С останалите нямам какво да деля, държа се така, както те към мен.Като спазват  благопреличие към мен, отговарям със същото, като ме провокира да го поставя на мястото му, го поставям.Няма как да вървиш се на минус и резултата да е положителен, проста математика ве майна.Ако поне до четвърти клас си бил на училище трябва да си ме разбрал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...