Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Смених усилвателя от ProJect Maia DS със Vincet SV-227MK. Комбинацията с другите джиджавки е много сполучлива.

Сега се чудя какво друго да си купя, но не се сещам. Не слушам плочи или дискове. Но ако искате да предложите нещо за свирене на физически носители, напишете защо, може да ми хареса като идея :).

Джиджавките които имам в момента са:

Vincet SV-227MK

Bluesound Vault 2i

Apple TV

Kef LS50

SVS SB 2000

Всички кабели са от ViaBlue

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда супер :) трябва да го пробам. 

Те играчките ти изглеждат скъпи на теб, защото явно нямаш много. Но те не са скъпи, а са съвсем нормална средна класа аудио. Нищо специално, но не се купуват от супермаркетите.

Искам аудио играчки и се чудя какво да си взема. Но не мисля че ми се занимава с глупости като плочи и дискове. За това поствам тук да видя какви идеи ще ми дадете вие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнах ти само усилвателя - хубав е.  Оттам връзки ме отведоха до някакви колони, които струваха 31 000 долара и затова реших, че уредбата ти е скъпа.

И ад съм като теб - не ми се занимава с плочи и дискове.  На външен диск имам много музика и всичко е лесно и удобно подредено.  Каква музика слушаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jojopara написа:

Погледнах ти само усилвателя - хубав е.  Оттам връзки ме отведоха до някакви колони, които струваха 31 000 долара и затова реших, че уредбата ти е скъпа.

И ад съм като теб - не ми се занимава с плочи и дискове.  На външен диск имам много музика и всичко е лесно и удобно подредено.  Каква музика слушаш?

Всякаква, от метал през хардстайл до джаз. Аз ползвам стрииминг услуги, в момента тайдъл. Всичко друго според мен е нелепо. С всяка локална музика си уграничен. Днес ми се слушат Биитълс утре Дон Диабло, по късно откривам нещо друго и така.

Но искам нова играчка и отива в нагазина и няма нищо което реални мига да ползвам и затова се чудя какво да ди взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държиш да доразвиваш системата си, можеш да заложиш на качествен източник, например този - Naim ND5 XS 2

Или да добавиш втори SVS SB-2000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Evlampi написа:

Ако държиш да доразвиваш системата си, можеш да заложиш на качествен източник, например този - Naim ND5 XS 2

Или да добавиш втори SVS SB-2000

Вече ичам качествен изочник, който от към ценова класа павва на другите компиненти и на моя бюджет.

каква е идеята с вторият субуфер?

Сега звука е супер. Плътен и с много детайли. Не искам прекомерно много бумкащ бас. Това е типично за начинаещи или за съвсем евтини системи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Cecile Rosefsky написа:

Вече ичам качествен изочник, който от към ценова класа павва на другите компиненти и на моя бюджет.

каква е идеята с вторият субуфер?

Сега звука е супер. Плътен и с много детайли. Не искам прекомерно много бумкащ бас. Това е типично за начинаещи или за съвсем евтини системи.

С 2 броя се постига по-добро звуково налягане, особено в по-големи помещения. Това не означава, че баса ще е бумкащ или преобладаващ.

Освен това можеш да постигнеш по-добро разпределение на ниските честоти в помещението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Evlampi написа:

Ето, чети си - WHY GO DUAL SUBWOOFERS?

Има описан дори конкретно твоя случай :)

Да перфектно.

Поръчах си още един суб и стендове. Ще се опитам да монтирам стендовете на събуферите и ше стане като голяма ПА система :). Ако не стане ще ги сложа пред стендовете.

10х за идеята

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...