Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет.

Моля за съвет - Лаптопа ми е Lenovog50 с 4гб рам и се прецаках  като закупих още 4 гб рам с идеята да го подсиля с 8гб  но проблема е ,че на втория слот има прорезчета за рамта но онези "телчета" така да се изразя чрез които щраква ги няма.Не е носен никога в сервиз така е закупен.Как мога да оправя това освен да закупя цяла 8гб, имали вариант някак да се слага или аз не мога да ги сложа?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да дадеш снимка ?От къде си го купувал тоя лаптоп ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай пълния модел с всички останали букви и цифри. G50 е серията с десетки модели, как да отгатнем кой точно е твоя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Ивайло Димов написа:

А можеш ли да дадеш снимка ?От къде си го купувал тоя лаптоп ?

Купен е от технополис 2015-та 

преди 25 минути, Raze написа:

Дай пълния модел с всички останали букви и цифри. G50 е серията с десетки модели, как да отгатнем кой точно е твоя?

Lenovo G50-30 /80G00186BM/, N2840

54433988_598141970657974_2601025369754566656_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яко си се преебал ,според спецификациите тоя лаптоп има 1 слот ,който може да поеме 8гб 1 плочка !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре му сложи SSD вместо RAM памет, ще работи много по-добре. Реално с този двуядрен бюджетен процесор от калкулатор няма смисъл от увеличаване на RAM памет. Ако искаш да работи по-добре, вземаш по-мощна машина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекарал се е с тази 2-ра плочка .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е,Кофти работа.Благодаря ви за бързите отговори!

Имам едно питане,рам-та я купих от един човек тъй като не иска да ми върне парите за нея ми каза да питам в сервиз за подмяна - аз да дам две по 4гб за да ми даде цяла 8

според вас това възможно ли е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще се съгласи на подобна замяна. Както ти казах, с това увеличаване на паметта на този калкулатор нищо няма да се промени. Гледал ли си в task manager колко ти е максималната заета памет при работа, че реши да я увеличаваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С допълтелно рам ъпсурд е да се подсили лаптоп може само да сложиш ако си геймър но за бързина дума да не става . Както писаха по -горе можеше едно евтино ССД да купиш за бързина дал си парите на вятъра ако можеш да я върнеш рамта късмет . Трябваше първо да питаш тук преди да купуваш .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално този лаптоп и ССД да му сложиш нема да усетиш разлика кой знае каква в работата ,процесора му е ужасно слаб .Не наливай повече пари в тази машина !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от артлик
      Здравейте, проблема е следния, искам да си преинсталирам компа, от  хр на win 10 от флашка. Настроил съм биоса да стартира от usb то, и когато трябва да ми изпише Press any key to boot from CD/DVD  
      ми излиза това

• от Метин Шабан
      Здравейте, пиша относно лаптопа ми, който наскоро забелязах, че издава странен звук, който се повтаря през доста кратък интервал. Понякога стихва за известно време. Чува се точно до жака за зареждане. Тъй като има функция Acer Nitrosense & Coolboost, да не би да е вентилатор, който се пуска и спира, въпреки че не мога да си обясня, защо като се пусне работи едва 4-5 секунди и спира. За този интервал няма как да охлади толкова бързо,че да спре. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. Прикачен е звукозапис
      Обаждане 001.m4a
    • от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      планирал съм леко да ъпдейтна едно HP Presario CQ56, като му добавя още една плочка RAM. Устройството в момента разполага с 1 плочка 2GB, с която си е фабрично и работи под Windows 7, който вече твърде много остаря, за да е ефективен, съответно ми се иска да му сложа 10, пък да видим какво ще се получи. След като проверих в интернет, дъното носи максимум 8GB, та на този етап идеята ми е просто да си добавя още 1 плочка RAM 4GB във втория слот и с фабричната да станат общо 6. Имайки предвид начинът, по който се използва, ще му бъдат повече от достатъчни. Въпросът ми обаче е следният:
      Според информацията в интернет, поддържаният вид е PC2-6400 DDR2 SDRAM SODIMM 200pin memory. Разрових сайтовете и не съм особено впечатлен от вариантите.
      1. Мога ли да сложа DDR3 RAM в този слот? DDR2 ме ограничава изключително много в избора?
      2. Единствено 200 pin RAM ли може да се сложи? Намирам варианти 204 pin?
    • от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от Този
      От 8ГБ "използваеми" 6:

На какво може да се дължи това? Очевидно не се касае за дефектен модул, тъй като няма модули по 6ГБ за да има втори от 2 който да е повреден. Касае се за лаптоп от 2019г.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване