Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Скоро си взех лаптоп  Lenovo ThinkPad R500 с видеокарта Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family  има смущения в картината когато сърфирам или играя игра

смущенията са притреперване на картината появяване по средата на монитора на ленти това става за части от секундата.Обновил съм всички драйвери лаптопа го взех преинсталиран.Проблема във видеокартата ли е според вас или може да е софтуеарен и ако е във видеокартата може ли да се сложи допълнителна или трябва да сменям дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Опитайте с жив диск, ако е същото - сервиз, ако го няма, проблем с Windows!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви игри играеш ?Щото тоя лаптоп е за нещо от рода на Супер Марио :) .При филми прави ли подобни магарии ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи го към външен телевизор/монитор, за да видиш дали проблема е в матрицата/кабела на лаптопа или нещо друго. Реално този лаптоп е за пенсия отдавна, проблема може да е всякакъв, ти се радвай, че изобщо пали. Чудно ми е какво изобщо може да се играе на него, освен слаби игри от преди 10+ години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами играя шах ,според мен не е проблема в матрицата или лентовия кабел мисля че  е видео или софтуеар .Имам съображения поради които ми трябва евтин лаптоп който да мъкна на работа за риба и да не се притеснявам от кражба .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дали сме ти начини да тестваш, остава да дадеш резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване