Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, изпадна ми едно лаптопче Acer Aspire 5551-p324g32mnkk с неизвестен проблем. Включих го в захранването и при натискане на power бутона святка лампата че лаптопа се стартира и вентилатора тръгва за около 3 4 секунди и всичко угасва. При повторно натискане на бутона нищо не реагира. Като изключа захранващия кабел и пак го включа отново при натискане на бутона пали за 3 4 секунди и угасва.. Предполагам че щом не стига до зареждане на windows проблема ще е хардуерен и според мен е заминало дъното. Къде според Вас е проблема и от къде и как да започна да го търся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 минути, Marto Martoo написа:

де според Вас е проблема и от къде и как да започна да го търся?

Удри с чука-той ще изпивка на умряло :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало махни батерията и тествай с друго зарядно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, Marto Martoo написа:

Здравейте, изпадна ми едно лаптопче Acer Aspire 5551-p324g32mnkk с неизвестен проблем. Включих го в захранването и при натискане на power бутона святка лампата че лаптопа се стартира и вентилатора тръгва за около 3 4 секунди и всичко угасва. При повторно натискане на бутона нищо не реагира. Като изключа захранващия кабел и пак го включа отново при натискане на бутона пали за 3 4 секунди и угасва.. Предполагам че щом не стига до зареждане на windows проблема ще е хардуерен и според мен е заминало дъното. Къде според Вас е проблема и от къде и как да започна да го търся?

И при мен има едно Lenovo със същите симптоми, залято с компот. :D

Според мен, проблем с Дънната платка.

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва ............залято с компот кърти :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Ивайло Димов написа:

Тва ............залято с компот кърти :) 

На едни приятели дъщеричката, около 6 годишна го е напоила с компот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай го как може въобще да си помисли за такова бедствие ,комбинация малко дете ,лаптоп и течности е убийствена и винаги води до черпене и на машинката :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постващият да тества това, което му казах. Не знам как решихте, че машината е заливана с компот и прочие. Проблемът може да е от всякакво естество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Постващият да тества това, което му казах. Не знам как решихте, че машината е заливана с компот и прочие. Проблемът може да е от всякакво естество.

Чети бе Емо, чети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Ивайло Димов написа:

Питай го как може въобще да си помисли за такова бедствие ,комбинация малко дете ,лаптоп и течности е убийствена и винаги води до черпене и на машинката :) 

Аз неведнъж съм им говорил, че не трябва да го разнасят докато работи, от хола в детската стая или обратно, че не трябва да оставят детето си да яде или пие и да стои на лаптопа гледайки детски филмчета, ама..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам  така си купуват свободно време да не им мрънка наоколо да се щипят на спокойствие :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване