Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Майка ми обръща повече внимание на приятеля си отколкото на мен

NoMersy1312
 Сподели

Препоръчан отговор

Вече повече от половин месец я няма и сигурно е намерила вече решение на проблема си. Жалко, че заради тъпочата на родителите патят децата, а понякога даже и внуците. Хубаво и умно момиче ми се вижда, ама не е уцелила на читави родители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Деянчо написа:

Хубаво и умно момиче ми се вижда, ама не е уцелила на читави родители.

Как я видя че е момиче, може и лелка да е, да се бъзика тука за развлечение.
Ти деца имаш ли бе, или е забранено на депутатчетата да се размножават ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Белгиеца написа:

Как я видя че е момиче, може и лелка да е, да се бъзика тука за развлечение.
Ти деца имаш ли бе, или е забранено на депутатчетата да се размножават ?

Всичко поставяш ти под съмнение. Ако беше от Белгия, нямаше да имаш никакви съмнения. Там всичко е истинско. :)

Ти си ми незаконен син, ама ти спрях издръжката, откакто разбрах, че залиташ по мъже. :nono:

на 21.03.2019 г. в 12:05, Белгиеца написа:

Предлагам ѝ да се възползва от мощноста на супер компютър, който да пресметне павилната пропорция и точните съставки на ефикасно лекарство за психиката на майка ѝ.
Нейната майка има нужда от помощ и ако има късмет дащеря ѝ да е разумна и да иска да ѝ помогне, би могла да излезе тя майката от временното "заслепяване".

Същият неграмотник си като онзи холандския ти приятел. Джапаш и ти като с г*за си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Създай си хобита ,така ще си спокойна ,говори с майка си на различни теми ,аз не вярвам ако отидеш при нея и я питаш нещо и тя да те игнорира ,все пак ти е майка 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Анонимка написа:

Пафкай масури на терасата ако не отрази, надрусай кучия син и го метни през терасата хахаха

Ти гледай баща ти да не направи така с теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
на 21.03.2019 г. в 14:39, NoMersy1312 написа:

Принципно не ми е до парите, яд ме е, че тя дава цялото си внимание на онзи бацил, не се оплаквам, че ми е намалина джобните, но според мен не е нормално да карам със по 1 лев на ден. Не искам да изглеждам алчна, но единственото което искам е внимание от нейна страна! 

Здрасти,

Като млад човек на 23 години, който работи и е имал проблеми с родителите, бих ти препоръчал да се съсредоточиш върху личностното си оцеляване, защото ако трябва да сме честни родителите могат да те предадат по всяко време(това се случи при мен). Затова трябва да се подготвиш да си самостоятелна, когато станеш пълнолетна. Лесно можеш да си намериш работа в кол център с английски и други езици или пък в хотел Holiday Inn без опит ако си от София.  Отказах цигарите след около 1 година пушене и не е болка за умиране. Имаше странични ефекти докато ги отказвах като жажда и раздразнимост, но е по-добре сега, защото съм по-продуктивен, спокоен и фокусиран. Когато майка ми изневеряваше на баща ми ме изостави при алкохолизма му, така че явно майките игнорират децата си когато намерят любов, нз. Гадно е и не знам какво точно да кажа, защото ме повлия негативно и не искам да си мисля за това. Горе главата и действай. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване