Премини към съдържанието
NoMersy1312

Майка ми обръща повече внимание на приятеля си отколкото на мен

Препоръчан отговор

Вече повече от половин месец я няма и сигурно е намерила вече решение на проблема си. Жалко, че заради тъпочата на родителите патят децата, а понякога даже и внуците. Хубаво и умно момиче ми се вижда, ама не е уцелила на читави родители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Деянчо написа:

Хубаво и умно момиче ми се вижда, ама не е уцелила на читави родители.

Как я видя че е момиче, може и лелка да е, да се бъзика тука за развлечение.
Ти деца имаш ли бе, или е забранено на депутатчетата да се размножават ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Белгиеца написа:

Как я видя че е момиче, може и лелка да е, да се бъзика тука за развлечение.
Ти деца имаш ли бе, или е забранено на депутатчетата да се размножават ?

Всичко поставяш ти под съмнение. Ако беше от Белгия, нямаше да имаш никакви съмнения. Там всичко е истинско. :)

Ти си ми незаконен син, ама ти спрях издръжката, откакто разбрах, че залиташ по мъже. :nono:

на 21.03.2019 г. в 12:05, Белгиеца написа:

Предлагам ѝ да се възползва от мощноста на супер компютър, който да пресметне павилната пропорция и точните съставки на ефикасно лекарство за психиката на майка ѝ.
Нейната майка има нужда от помощ и ако има късмет дащеря ѝ да е разумна и да иска да ѝ помогне, би могла да излезе тя майката от временното "заслепяване".

Същият неграмотник си като онзи холандския ти приятел. Джапаш и ти като с г*за си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Създай си хобита ,така ще си спокойна ,говори с майка си на различни теми ,аз не вярвам ако отидеш при нея и я питаш нещо и тя да те игнорира ,все пак ти е майка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пафкай масури на терасата ако не отрази, надрусай кучия син и го метни през терасата хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Анонимка написа:

Пафкай масури на терасата ако не отрази, надрусай кучия син и го метни през терасата хахаха

Ти гледай баща ти да не направи така с теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване