Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

купих си камера dahua c15, тъй като преди това имах още една, към която имах постоянен проблем със свързването и реших, че е от камерата.

Да, но сега пак се получава същото. Тъй като ползвам камерата за бебефон, се налага да пускам приложението да работи по цяла нощ и много често се случва да загуби връзка, като не се свързва автоматично след това, а снощи се случи да не мога да се свържа изобщо, а на сутринта, без да правя нищо (рестарт на камера или приложение) се свързах успешно.

Искам да попитам запознатите от вас от какво може да се получава това? От интернет връзката, от приложението, от кофти марка рутер?

Камерата е далече от рутера и си мисля, че може просто да губи връзка, но не знам как да реша проблема, защото няма как да прекарам рутер точно до нея.

Ще се радвам ако имате някакри предложения!

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без схема, без марка на рутер ...

Сложете камерата до рутера и я пробвайте дали работи коректно, ако така работи без прекъсвания най-логичния проблем е свързването.

Защо допълнително облъчвате бебето? Тази камера колко устойчива е на хакерски атаки? Кабела си е кабел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата е много далеч от детето ми, което вече не е бебе и не спи в нашата стая, така че по-скоро за собствено успокоение е там.

Ще пробвам и този вариант, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване