Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър Ден..:) Може ли някои да ме насочи/помогне.Имам следния проблем.Имам лаптоп Асус х 751SA с уйндоус 8.1,а проблемът е че когато го стартирам и си напиша данните(паролата) и при влизането в системата не ми зарежда декстопа ,а излиза черен екран и не може да се прави нищо.Интересното е че всичко зарежда нормално докато не се логна в системата.Лаптопът не е в гаранция ,а и също така  не съм го пускала повече от година  заради същият проблем.Та исках да се посъветвам дали ще може да се оправи с преинсталация или да го нося на техник да види какъв е проблемът и евентуално дали може да се отстрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има голям шанс проблема да е само софтуерен.

Имате ли важна информация на диска на лаптопа?

Можете ли да поправите наличната ОС или да сложите нова на чисто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, plamen_petrov_80 написа:

Има голям шанс проблема да е само софтуерен.

Имате ли важна информация на диска на лаптопа?

Можете ли да поправите наличната ОС или да сложите нова на чисто?

Ами утре ще се пробваме да го преинсталираме и ще кажа какво е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На черния екран с control-alt-del дава ли опция за task manager? Пробвай да влезеш в "safe mode" и виж като зареди какво ще е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване