Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предимства и недостатъци на браузъра "Тор"

Използвайте само браузъра "Тор" не позволявайте да ви следят кой от къде си иска.Пазете се сами !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е полицейски сайт като " АБВ" ,"ЕЛМАЗ" , и разни форуми за лов и риболов ,и подобни сайтове по света  те нямат интерес от скрити посетители и фалшиви регистрации.

Никога не посещавай подобни сайтове от друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, tresoro написа:

... не позволявайте да ви следят кой от къде си иска.Пазете се сами !

не позволяме ние, но що пък тор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото за него знам че ме скрива най добре .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, tresoro написа:

Дефинирай скрива!

Вдигаш си една Live linux OS, слагаш VPN и си готов. Но пак заради VPN може да имаш трудности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, tresoro написа:

Човек колкото по-малко знае,го спохождат мисли,че знае много,интересно що ли е така?:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

Вдигаш си една Live linux OS, слагаш VPN и си готов. 

Е па то като е Live USB що да крия ИП-то, което е динамично ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Е па то като е Live USB що да крия ИП-то, което е динамично ?

Дали е динамично и до колко - преди да ми отговориш помисли какво е било IP-то ти последните 30 дена, а последната година? А като е динамично не те ли прихваща по регион, а предишни посещения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това през "ТОР " се сърфира .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми разбира се само че е белгийско моето, но града не го уцелват щото е малък. Сменя се със сигурност при всяко спиране на тока на модема ми.
Сега съм през VPN и уж не съм от Белгия, ама не ми дава да търся в гугъл щото усеща че нещо им бягам.
Но мога да търся в гугъл от моето си ИП а да отварям резултатите през VPN.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, tresoro написа:

преди 3 минути, Белгиеца написа:

Еми разбира се само че е белгийско моето, но града не го уцелват щото е малък. Сменя се със сигурност при всяко спиране на тока на модема ми.
Сега съм през VPN и уж не съм от Белгия, ама не ми дава да търся в гугъл щото усеща че нещо им бягам.

Е аз какво различно казах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tresoro написа:

Ако е зор да криеш нещо, пък аз такъв зор нямам.
Като мина границата с Live USB от лаптопчето и от Wi-Fi ще разберат на кукуво лято кой съм и от къде съм, ако чак пък толкова трябва да се крия.
А той моят провайдър ако засече че го ползам тоя ТОР, най-много да ме натопят после да им стана интересен и си вкарам сам таралеж в гащите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Белгиеца написа:

А се бараше за голям хитрец и спец по КИ а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tresoro написа:

Предимства и недостатъци на браузъра "Тор"

Използвайте само браузъра "Тор" не позволявайте да ви следят кой от къде си иска.Пазете се сами !

Глупости!! Точно с този браузър най ще те хванат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам разшични " wifi  " по кафета с лаптопа имам LIVE USB за да ми скрива MAC- адреса , но винаги през "ТОР".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tresoro написа:

Аз ползвам разшични " wifi  " по кафета с лаптопа имам LIVE USB за да ми скрива MAC- адреса , но винаги през "ТОР".

И ако искат да те хванат ще им коства няколко часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, tresoro написа:

Ако те подкара Бигбрадър ще те ококошарят за минути

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Ако те подкара Бигбрадър ще те ококошарят за минути

Няма нужда от ББ. Точно в кафетата са май-големите клюкари и там най-лесно се вижда и коментира всичко. Постващият е готов за секунди. Но пък що да му разваляме илюзията, че е безсмъртен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

И ако искат да те хванат ще им коства няколко часа.

То интерсното е че и другия спец по КИ Белгиеца ги пляска такива виж му поста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

То интерсното е че и другия спец по КИ Белгиеца гу пляска такива виж му поста

Нека ги пляска. После някой ще остане изненадан от реалността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Няма нужда от ББ. Точно в кафетата са май-големите клюкари и там най-лесно се вижда и коментира всичко. Постващият е готов за секунди. Но пък що да му разваляме илюзията, че е безсмъртен.

Аз не говоря само за кафенета а въобще тор впн и другите простотии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Аз не говоря само за кафенета а въобще тор впн и другите простотии

Ако искаш да заличаваш данни и да си нелегален ще ти трябват много повече знания и умения от това какво е VPN и TOR браузър,  Но защо да развалям на хакерите първа пролет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Нека ги пляска. После някой ще остане изненадан от реалността.

Нема да съм аз де,то си има начини ама са в Бигбрадър ако ме разбираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Нема да съм аз де,то си има начини ама са в Бигбрадър ако ме разбираш

Това, че са в ББ е ясно и точно затова веднага ще бъдат хванати. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от Marinela Georgieva
      Здравейте!
      Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
      Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
    • от Hariton Palazov
      Здравейте,днес като си включих компютъра забелязох че иконката на Microsoft Edge ми я няма търсех я в търсачката нищо не намерих и след това го намерих ръчно  по точно папката му там имаше иконка,но като я натиснах нищо не стана.Как мога да го оправя ?
    • от pcservizpld
      Здравейте колеги.
      Занимавам се с компютри от дълги години. въпреки всичко изпитвам затруднение в намирането на свестен браузър. Не изобщо не ми хвалете Firefox и Chrome, ама изобщо.
      Вярно е имат много функции, приложения и ала бала.... Обаче забелязвам в последните години как тези два браузъра, на 5 отворени страници, след това затворени и отворени други 5 изпозлват 400 мб рам и трупат кеш още около 200, въпреки че е зададен 80 МБ във настройките на браузъра, аз следя колко трупа по друг простичък начин. Това е и при двата браузъра, самите те без отворени stranici, заемат около 250 мб рам БЕз приложения. Имам доста отметки, ама може ли едни отметки да трупат 100 рам ?!
      освен това, дори при нова машина, след определено време  и общо за деня отворени около 50 страници ( както и затваряни, не стоят 50 постоянно отворени ) би двата браузъра просто крашват. това ми се е случвало както при мощни, така и при стари машини. Абсолютно където съм ги позлвал със това натоварване се случва.
      Дразни ме факта, че браузъра дори след затваряне не трие скрития кеш и следващото му отваряне е все едно никога не сте го спирали, освен ако не е бил рестартиран компютъра, но дори и тогава има остатъчен кеш и след 1 седмица имате натрупани едни 400 Мб които по някаква причина тормозят компютъра ви.
      Колкото и да ви се стори смешно имам добри впечатления от Microsoft Edge версията на Win 10, който за съжаление не става за по-стари ОС.
      И да наистина съм впечатлен, лек, не товари, зарежда бързо, няма страничен кеш, лесен за употреба. Минусите му са, че не може да отваря натоварени с много java, флаш и jquery сайтове. Аз не успях да подкараб ДСК Директ и Еконт котролния панел примерно, за други не знам.
      Няма приложения, но и не му трябват.
      За Opera също не ми говорете, почти същата работа. малко по-добре е, но... не достатъчно...
      Трябва ми такъв браузър за стари компютри, които ще дарявам, за да може да  се браузва сравнително нормално. Едно време имаше един страшен браузър, който и до ден днешен не мога да се сетя как се казваше и дали изобщо съществува още. Но беше страшен за старите машини.
      Ако имате идеи и предложения пишете :). Лекия браузър ще е полезен и за работни компютри изпълняващи функции на команден център за бариера, където е абсолютно ненужен мощен компютър.
      Благодаря на отзовалите се
    • от Георги VS
      При една от актуализациите на флаш плеар,ми се изгуби звука за спортните лайф сайтове,а за да си пусна клип -ме приканва да го пусна/не тръгва веднага/.Това е с Опера,с Инт.Експл. нямам тези проблеми.Моля,дайте съвет или линк.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване