Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ако искаш да заличаваш данни и да си нелегален ще ти трябват много повече знания и умения от това какво е VPN и TOR браузър,  Но защо да развалям на хакерите първа пролет.

Верно че е първа пролет честито,ами да така е

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Това, че са в ББ е ясно и точно затова веднага ще бъдат хванати. 

Е разбираме се де,само те моля не ги наричай хакери а кракери страшно ме дразни това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, petie1 написа:

Верно че е първа пролет честито,ами да така е

От вече 10 години работя в компания, където се предлагат услуги като MAN, VPN, DDOS protections и какво ли още не. Напълно съм навътре в нещата какво се случва, ако някой сгази лука. Просто нямам право да коментирам поради конфиденциалност и и прочие. Да не говорим за GDPR. Няма как да се скриеш. Но това е друга тема. Аз няма повече да коментирам, защото не трябва. Всеки сам да си понася последствията щом ще се прави на хакер.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако съм черна нинджа...не мога ли да се скрия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това се ползва сателитен телефон и интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вече 10 години работя в компания, където се предлагат услуги като MAN, VPN, DDOS protections и какво ли още не. Напълно съм навътре в нещата какво се случва, ако някой сгази лука. Просто нямам право да коментирам поради конфиденциалност и и прочие. Да не говорим за GDPR. Няма как да се скриеш. Но това е друга тема. Аз няма повече да коментирам, защото не трябва. Всеки сам да си понася последствията щом ще се прави на хакер.

Това го знам прекрасно като вижаш,тези работи се учат в детската градина по КИ образно казано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Still Hustlin написа:

@Емил Костов - човекът виц.

По-добре да съм човекът виц отколкото постващият да е в затвора нали.

току-що, tresoro написа:

Момче, ще те хванат на секундата, но пък приятно състезание със закона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

WIFI от кафета из европа го хващам от 100 метра с антена не вися там ако сърфирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, tresoro написа:

А сателита е на ...... Бигбрадър хехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Това го знам прекрасно като вижаш,тези работи се учат в детската градина по КИ образно казано

Явно някой иска да ги научи в затвора. Но няма лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми искаха пръстови отпечатъци, та отказах и ми писаха 1000лв акт. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, tresoro написа:

WIFI от кафета из европа го хващам от 100 метра с антена не вися там ако сърфирам

Готов си, ако се наложи. Няма да избягаш, но продължавай да си вярваш. И леко с тези 100 метра, защото при наличието на хиляди безжични мрежи от 100 метра нищо не може да хванеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tresoro написа:

Където и да си ще те хванат ако рекът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми искаха пръстови отпечатъци, та отказах и ми писаха 1000лв акт. :)

Чудесно. Що момчетата да не си разделят 1000 лева. Всичко е точно. Само, че вече си им в черният списък и ще те изнасилват за каквото си поискат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Чудесно. Що момчетата да не си разделят 1000 лева. Всичко е точно. Само, че вече си им в черният списък и ще те изнасилват за каквото си поискат.

Няма да ги платя. :) Ще отидат в НАП, а аз си взимам парите на ръка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Готов си, ако се наложи. Няма да избягаш, но продължавай да си вярваш. И леко с тези 100 метра, защото при наличието на хиляди безжични мрежи от 100 метра нищо не може да хванеш.

Дори повече от 100м.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно някой иска да ги научи в затвора. Но няма лошо.

"В затвора попаднал на хора и станал Човек..." Май така беше ,странно вие знаете какво е КИ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ги платя. :) Ще отидат в НАП, а аз си взимам парите на ръка. :)

Ще ги платиш и то с лихвите десетократно. Но пък няма лошо. Те от НАП ще се радват да има повече такива грешници като теб. Лихвата си е далавера.

току-що, tresoro написа:

Дори повече от 100м.

VID_20190321_234301.3gp

Да бе, направо RLAN използваш. С този боклук може да си чистиш само зъбите. 

току-що, petie1 написа:

"В затвора попаднал на хора и станал Човек..." Май така беше ,странно вие знаете какво е КИ?

Абе по-добре да не попада там. Имам познати дето са били. не е разходка както се говори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Абе по-добре да не попада там. Имам познати дето са били. не е разходка както се говори.

Абе натам е тръгнал с тия глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Абе натам е тръгнал с тия глупости

Нали знаеш думата  - Free Will

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алуминиева шапка и фарадеев кафез това е от старата школа техника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Нали знаеш думата  - Free Will

Да видим как ще се развие теммата

преди 2 минути, acnekt написа:

Алуминиева шапка и фарадеев кафез това е от старата школа техника.

Да да не те отвлекат зелените човечета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цигарите не убиват ,шубето убива :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 минути, petie1 написа:

Да видим как ще се развие теммата

Темата няма как да се развие. ЩЕ се напишат още 20-30 коментара с глупости, а постващият да внимава, че ако го хваната ще му трябват пари и мноооого кадърен адвокат. Това,че не се занимават с него, не значи, че не го знаят, а просто не е нужно да се хабят ресурси за него. В момента в който нагази в дълбоките води дупе да му е яко.

току-що, tresoro написа:

Цигарите не убиват ,шубето убива :)

Безмилен комнетар. Цигарите нямат нищо общо с IT услугите. И те не убиват. Убива се този дето ги използва.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли че "ТОР " няма шанс да скрие никои и нищо .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от Marinela Georgieva
      Здравейте!
      Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
      Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
    • от Hariton Palazov
      Здравейте,днес като си включих компютъра забелязох че иконката на Microsoft Edge ми я няма търсех я в търсачката нищо не намерих и след това го намерих ръчно  по точно папката му там имаше иконка,но като я натиснах нищо не стана.Как мога да го оправя ?
    • от pcservizpld
      Здравейте колеги.
      Занимавам се с компютри от дълги години. въпреки всичко изпитвам затруднение в намирането на свестен браузър. Не изобщо не ми хвалете Firefox и Chrome, ама изобщо.
      Вярно е имат много функции, приложения и ала бала.... Обаче забелязвам в последните години как тези два браузъра, на 5 отворени страници, след това затворени и отворени други 5 изпозлват 400 мб рам и трупат кеш още около 200, въпреки че е зададен 80 МБ във настройките на браузъра, аз следя колко трупа по друг простичък начин. Това е и при двата браузъра, самите те без отворени stranici, заемат около 250 мб рам БЕз приложения. Имам доста отметки, ама може ли едни отметки да трупат 100 рам ?!
      освен това, дори при нова машина, след определено време  и общо за деня отворени около 50 страници ( както и затваряни, не стоят 50 постоянно отворени ) би двата браузъра просто крашват. това ми се е случвало както при мощни, така и при стари машини. Абсолютно където съм ги позлвал със това натоварване се случва.
      Дразни ме факта, че браузъра дори след затваряне не трие скрития кеш и следващото му отваряне е все едно никога не сте го спирали, освен ако не е бил рестартиран компютъра, но дори и тогава има остатъчен кеш и след 1 седмица имате натрупани едни 400 Мб които по някаква причина тормозят компютъра ви.
      Колкото и да ви се стори смешно имам добри впечатления от Microsoft Edge версията на Win 10, който за съжаление не става за по-стари ОС.
      И да наистина съм впечатлен, лек, не товари, зарежда бързо, няма страничен кеш, лесен за употреба. Минусите му са, че не може да отваря натоварени с много java, флаш и jquery сайтове. Аз не успях да подкараб ДСК Директ и Еконт котролния панел примерно, за други не знам.
      Няма приложения, но и не му трябват.
      За Opera също не ми говорете, почти същата работа. малко по-добре е, но... не достатъчно...
      Трябва ми такъв браузър за стари компютри, които ще дарявам, за да може да  се браузва сравнително нормално. Едно време имаше един страшен браузър, който и до ден днешен не мога да се сетя как се казваше и дали изобщо съществува още. Но беше страшен за старите машини.
      Ако имате идеи и предложения пишете :). Лекия браузър ще е полезен и за работни компютри изпълняващи функции на команден център за бариера, където е абсолютно ненужен мощен компютър.
      Благодаря на отзовалите се
    • от Георги VS
      При една от актуализациите на флаш плеар,ми се изгуби звука за спортните лайф сайтове,а за да си пусна клип -ме приканва да го пусна/не тръгва веднага/.Това е с Опера,с Инт.Експл. нямам тези проблеми.Моля,дайте съвет или линк.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване