Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, tresoro написа:

Да разбирам ли че "ТОР " няма шанс да скрие никои и нищо .

А добър ден. Чак сега ли го разбра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

емата няма как да се развие. ЩЕ се напишат още 20-30 коментара с глупости, а постващият да внимава, че ако го хваната ще му трябват пари и мноооого кадърен адвокат. Това,че не се занимават с него, не значи, че не го знаят, а просто не е нужно да се хабят ресурси за него. В момента в който нагази в дълбоките води дупе да му е яко.

Е да поне ще се посмеем малко ,а и кофа вазелин ще му трябва,а ако е ербаб автора може се пробва да пише нещо на Бойко Борисов и ще има бал с маски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е да поне ще се посмеем малко ,а и кофа вазелин ще му трябва,а ако е ербаб автора може се пробва да пише нещо на Бойко Борисов и ще има бал с маски

Тъпото, е че няма да се смееш, защото много хора вярват в обратното, но както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, tresoro написа:

Да разбирам ли че "ТОР " няма шанс да скрие никои и нищо .

Да бе ЦРУ ще те скрият от себе си да да да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за престъпна дейност . Искам сайт в "ТОР"  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не искаш да те хванат, не ползвай интернет, отивай в някоя пещера в гората и стани отшелник. А относно интернет кафетата...няма да го коментирам, там сигурността е почти нулева, всякакви хора влизат в тези мрежи, да не говорим, че има и такива без пароли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Тъпото, е че няма да се смееш, защото много хора вярват в обратното, но както и да е.

Да кажем чувал съм  за такива случаи как се подава заплаха и после бал с маски от близки познати

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, tresoro написа:

Не става въпрос за престъпна дейност . Искам сайт в "ТОР"  :) 

Е ако няма нещо нелегално що ти е ТОР и що искаш да се криеш????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Е ако няма нещо нелегално що ти е ТОР и що искаш да се криеш????

То не е незаконно да имаш сайт в ТОР. Само дето си нямам на представа как или кой може да го инсталира сайта. Домейн от къде как ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
току-що, tresoro написа:

То не е незаконно да имаш сайт в ТОР. Само дето си нямам на представа как или кой може да го инсталира сайта. Домейн от къде как ?

Нещо не те разбирам. ТОР е браузър и няма нищо общо с това дали имаш хостинг, домейн и сайт.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tresoro написа:

Сайт в тор ли? направо го занеси в ЦРУ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
току-що, petie1 написа:

Сайт в тор ли? направо го занеси в ЦРУ

ЦРУ няма да се занимава с него!!  Само ще видят темата в Калдаата и ще го сложат като Ignore!! :)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Нещо не те разбирам. ТОР е браузър и няма нищо общо с това дали имаш хостинг, домейн и сайт.

ТОР май е мрежа уж свободна ама под контрола на ЦРУ като Фейсбук

ЦРУ няма да се занимава с него!!  Само ще видят темата в Калдаата и ще го сложат като Ignore!! :)

Не схвана шегата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

ТОР май е мрежа уж свободна ама под контрола на ЦРУ като Фейсбук

Няма безплатен обяд. Трябва да се разбере. Щом го има в и интернет значи се знае от всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма безплатен обяд. Трябва да се разбере. Щом го има в и интернет значи се знае от всички.

Има безплатен обяд сиренето в капана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Има безплатен обяд сиренето в капана

Точно сиренето в капана е най-платеният обяд!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно сиренето в капана е най-платеният обяд!!! 

Е да зависи откъде го гледаш дет бай Реджеп вика сирене и сирене не е едно и също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По замисъл Даркнет беше благородна правозащитна идея, защото целеше да даде платформа на дисиденти и на „забранени гласове”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tresoro написа:

По замисъл Даркнет беше благородна правозащитна идея, защото целеше да даде платформа на дисиденти и на „забранени гласове”

Ама чакай ти говориш за съвсем различни неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този браузър е много бавен сравнение с другите Opera,Mozila,Chrome....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Този браузър е много бавен сравнение с другите Opera,Mozila,Chrome....

То туй не е браузър а мрежа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се потопим дълбоко в така нареченият Dark Web.

Това са сайтове, които завършват на .onion и са достъпни само през браузара Tor. Тези страници са разработени през 90-те години от военно-морската лаборатория за проучвания на САЩ с цел анонимна комуникация по деликатни теми. Комуникацията минава през много защити и специални мрежи и така участниците в разговора не могат да бъдат проследени. Принципът е прост: Всяко действие, което извършвате през Tor, минава през няколко компютъра, намиращи се в различни точки на света и така тези действия не могат да бъдат проследени и вашият физически адрес остава скрит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си баннат от някой сайт, тази мрежа е идеална.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, tresoro написа:

Предимства и недостатъци на браузъра "Тор"

Използвайте само браузъра "Тор" не позволявайте да ви следят кой от къде си иска.Пазете се сами !

Това беше вярно някога. После му хакнаха "сигурността" и сега има такава само по документи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

Ако искаш да заличаваш данни и да си нелегален ще ти трябват много повече знания и умения от това какво е VPN и TOR браузър

И финанси, ако трябва да си напълно покрит в мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от Marinela Georgieva
      Здравейте!
      Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
      Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
    • от Hariton Palazov
      Здравейте,днес като си включих компютъра забелязох че иконката на Microsoft Edge ми я няма търсех я в търсачката нищо не намерих и след това го намерих ръчно  по точно папката му там имаше иконка,но като я натиснах нищо не стана.Как мога да го оправя ?
    • от pcservizpld
      Здравейте колеги.
      Занимавам се с компютри от дълги години. въпреки всичко изпитвам затруднение в намирането на свестен браузър. Не изобщо не ми хвалете Firefox и Chrome, ама изобщо.
      Вярно е имат много функции, приложения и ала бала.... Обаче забелязвам в последните години как тези два браузъра, на 5 отворени страници, след това затворени и отворени други 5 изпозлват 400 мб рам и трупат кеш още около 200, въпреки че е зададен 80 МБ във настройките на браузъра, аз следя колко трупа по друг простичък начин. Това е и при двата браузъра, самите те без отворени stranici, заемат около 250 мб рам БЕз приложения. Имам доста отметки, ама може ли едни отметки да трупат 100 рам ?!
      освен това, дори при нова машина, след определено време  и общо за деня отворени около 50 страници ( както и затваряни, не стоят 50 постоянно отворени ) би двата браузъра просто крашват. това ми се е случвало както при мощни, така и при стари машини. Абсолютно където съм ги позлвал със това натоварване се случва.
      Дразни ме факта, че браузъра дори след затваряне не трие скрития кеш и следващото му отваряне е все едно никога не сте го спирали, освен ако не е бил рестартиран компютъра, но дори и тогава има остатъчен кеш и след 1 седмица имате натрупани едни 400 Мб които по някаква причина тормозят компютъра ви.
      Колкото и да ви се стори смешно имам добри впечатления от Microsoft Edge версията на Win 10, който за съжаление не става за по-стари ОС.
      И да наистина съм впечатлен, лек, не товари, зарежда бързо, няма страничен кеш, лесен за употреба. Минусите му са, че не може да отваря натоварени с много java, флаш и jquery сайтове. Аз не успях да подкараб ДСК Директ и Еконт котролния панел примерно, за други не знам.
      Няма приложения, но и не му трябват.
      За Opera също не ми говорете, почти същата работа. малко по-добре е, но... не достатъчно...
      Трябва ми такъв браузър за стари компютри, които ще дарявам, за да може да  се браузва сравнително нормално. Едно време имаше един страшен браузър, който и до ден днешен не мога да се сетя как се казваше и дали изобщо съществува още. Но беше страшен за старите машини.
      Ако имате идеи и предложения пишете :). Лекия браузър ще е полезен и за работни компютри изпълняващи функции на команден център за бариера, където е абсолютно ненужен мощен компютър.
      Благодаря на отзовалите се
    • от Георги VS
      При една от актуализациите на флаш плеар,ми се изгуби звука за спортните лайф сайтове,а за да си пусна клип -ме приканва да го пусна/не тръгва веднага/.Това е с Опера,с Инт.Експл. нямам тези проблеми.Моля,дайте съвет или линк.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване