Премини към съдържанието
nickbaizel

Неуважението към чуждия труд и отвратителния ни навик да си тикаме носовете в чужди работи

Препоръчан отговор

Голяма част от българите притежават отвратителния навик да не уважават чуждия труд и да си тикат носа в работи, което не ги засягат нито пряко, нито косвено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, nickbaizel написа:

Голяма част от българите притежават отвратителния навик да не уважават чуждия труд и да си тикат носа в работи, което не ги засягат нито пряко, нито косвено.

Посещавай по често форума и ще се увериш, че тук, такива хора ги има в изобилие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е вие му разбихте мечтите на човека!:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

Посещавай по често форума и ще се увериш, че тук, такива хора ги има в изобилие.

автора не е уточнил за какви точно хора иде реч - тук са непознати

и да - някои живеят и спят у чуждите чаршафи и къщи нонстоп

просто защото са нещастни, много нещастни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякакви хора има гледам да съм по далече от такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nickbaizel написа:

Ами то това ни е в кръвта. А сега с гледането на така наречените сапунки вече е страшно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тук във форума се прави и психо профил по аватар ко мислиш ти авторе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай по- конкретно. Що да не гледам "труда" на управляващата болшевишка сган (пасмина) да краде от всички нас? Ами засяга ме, защото ни празнят джоба.  Може дори и гьостерица по тъпите кратуни да си издействат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Колев60 написа:

Особено модераторите. Те много обичат да пипат темите на хората, които са положили не малко труд и време при написването им. И ти като бивш такъв, най-редовно ме шпионираш кои теми и раздели посещавам.

На други пък много им е любопитно какво е образованието и възрастта на потребителите, напук на правилата, забраняващи подигравка с възрастта. Че те нали затова са правила - за да бъдат нарушавани? Но българина не зачита законите и не обича да се обяснява, на никого не бил длъжен, а когато поиска заем, много обича да не се издължава. Да беше в друга държава добре, но да говориш за образование в България, би трябвало да се срамуваш че си завършил тук. Нека си признаем грешките и недостатъците за да не ставаме за смях както някои горделивци, пъчещи се с дипломите си се изложиха в "бисерите си във форума". Така са ставали за смях и уважавани учители с дълъг трудов стаж. Когато учителя бъде само теоритик, без практика, той рано или късно ще се изложи и ще гледа като теле и в най-простият експеримент, който и малко дете ще обясни. Не случайно аз съм нападан именно от такива хора, защото те не прочели моите практики в нито един учебник. Защитават грешната си позиция само с грешно разбрани, написани закони и с това се изчерпват. На тях им е под гордостта да експериментират, за тях фактите са книгите, разбира се прочетени погрешно, прилагащи формули и закони, там където не им е мястото.

Нима не обръщате внимание че един професор или инженер ако не е написал поне една книга в живота си или не е станал учител, то той е провалил се професор. Хората с богати знания не могат да удържат тази информация в себе си и имат нужда да я споделят и обратно - посредствените пък пазят и малкото си знания само за себе си. Како казва една мъдрост: Ако и двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме една ябълка, но ако и двамата имаме по една идея и ги разменим, всеки ще има две идеи. Ако някой в някоя ваша тема ви каже че не искал да ви се обяснява и да ви учи, то той е с посредствено познание, отчасти включвам и себе си в това число, но по-други причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

А тук във форума се прави и психо профил по аватар ко мислиш ти авторе?

Авторът е безличен човек и некадърен да се защитава себе си.
Заради това реве на форум като бабичка на чуждо погребение.
Изпитва големи трудности да го приемат други хора в разни групи, защото той е много различен от тях и не разбира себеподобните си.
Той симпатизира на левичаските политически заблуди и си въобразява , че като той е страхлив и стриктно изпълнява разпоредби и правилници, че всички други са бъзльовци и ще правят като него.
Този автор по душа е завистлив и го мъчи че другите успяват и по втория начин понякога, уреждат се с връзки и са добре.
Не може да преживее сега унижението на което  е подложен в квартала, откакто му е избягала жена му с един любовник, та сега другите му виновни, че той е неудачник. 
Човекът е в начален стадии на състоянието патологичен моралист.
Ако не бяхме 2019г. от него щеше да стане отличен комсомолски секретар, съвестно изпълняващ заповедите на диктатора Тошо.

Я, ама то и без аватар било могло да се опише що за човек е някой.
Ама си трябва дарба да го можеш, да не си притеснителен и смотан изпълнител на морални правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа спеца по психо профили на аватари се показа Джокера АКА Белгиеца с пореден ферман дето не знае що е то аватар ама ги пляска ли пляска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора ви пусна само малко въдицата. Ало, рибета, що я налапахте. Сега остава само, рибаря да навие макарата и да ви тури в тиганя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Автора ви пусна само малко въдицата. Ало, рибета, що я налапахте. Сега остава само, рибаря да навие макарата и да ви тури в тиганя.

Никаква въдица не е пуснал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е.Един път в един магазин за италиянски авточасти в български провинциялен град ,и се разправям с продавачката,  понеже съм набрулил рано сутринта  100лв за чисто нов термостат,а той не затваря до край и исках замяна за друг.Нормално,това и обеснявам на тая патка,че във цяла западна европа биха ти го сменили,ако направиш рекламация до 14 дневен срок след покупката.Някакъв селяндур,ама пълен селкси бек,  от тия къде къркат ракия и прави женаси на подметка по цял ден, който чакаше на опашката,и явно изнервен от факта,че трябва да чака,започна да се кара с мен и да ми обеснява как проблема бил в мойта кола.Поставих го точно за 2 секунди на мястото му,ама много асоциялна работа като цяло,с тези интриги и врене на нуса на всякъде в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Никаква въдица не е пуснал!

Да бе, хич не е пуснал и никой не използува възможността да захапе колега...

преди 52 минути, Белгиеца написа:

Заради това реве на форум като бабичка на чуждо погребение

преди 43 минути, petie1 написа:

Опа спеца по психо профили на аватари се показа Джокера АКА Белгиеца с пореден ферман дето не знае що е то аватар ама ги пляска ли пляска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, sliderum написа:

Пак не разбрах за какви въдици говориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Пак не разбрах за какви въдици говориш.

Резултатът говори сам за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

Ехо аз що съм цитиран бе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sliderum написа:

Резултатът говори сам за себе си.

За втори път, за какви въдици говориш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Белгиеца написа:

интересно, как ги правиш тези умозаключения?!!!
я ми направи един психопрофил, за да видя уменията ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, petie1 написа:

Ехо аз що съм цитиран бе?

Щото автора ти даде тема да се джавкаш с Мекия и ти веднага се възползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

ааааааа на тебе не може, че ще наскочат разни правозащити организации да ме обвиняват, че те дискиминирам по етнически произход
разни НПО-та на хранилка при Джордж Сорос ще се разкрякат като къски преди опит за полет по прашна селска улица

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Белгиеца написа:

ааааааа на тебе не може, че ще наскочат разни правозащити организации да ме обвиняват

аве и това е достатъчно за да разбера, че си падаш малко...ъ-ъ-ъ...тъй де, съвсем малко, "фантасмагория"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, дръндю написа:

интересно, как ги правиш тези умозаключения?!!!

А той е спец по психология на аватара ама дали знае що е то аватар е друга бира

преди 13 часа, sliderum написа:

Щото автора ти даде тема да се джавкаш с Мекия и ти веднага се възползва.

Абе за друго го дракам аз не е заради спорта както се вика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване