Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,при  инсталиране  на една програма ми  излиза това ,и не мога да го инсталирам.

999.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то си пише. Файлът, който инсталираш е повреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли отново инсталацията и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое това, инсталацията ли? Ако искаш помощ, защо не даваш по-подробна информация, ние ли трябва да питаме за всичко и да вадим думи с ченгела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, dddaaannniii написа:

Това е на диск. 

И какво от това? Или дискът вече е повреден от прекалено много четене или DVD устройството е повредено и не може да чете дискове.

преди 1 минута, Raze написа:

Кое това, инсталацията ли? Ако искаш помощ, защо не даваш по-подробна информация, ние ли трябва да питаме за всичко и да вадим думи с ченгела?

Винаги! Нещата сега са такива. Първите 10-20 коментара е да се разбере за какво става на въпрос и после вече се решава проблемът или се дава съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dddaaannniii написа:

Това е на диск. 

Трябваше с това да започнеш! Никога не се прави инсталация на теглени от интернет програми от компакт диск! Или от флашка, която е заключена хардуерно! При инсталацията някои приложения извличат временни файлове и те не могат да се запишат върху диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Бонбон с катран! написа:

Трябваше с това да започнеш! Никога не се прави инсталация на теглени от интернет програми от компакт диск! Или от флашка, която е заключена хардуерно! При инсталацията някои приложения извличат временни файлове и те не могат да се запишат върху диска.

Никога казваш? Сигурен ли си?

А ти как стигна до извода, че този диск не е матрично щампован?

Temp папките в OS за какво е ако не подпомага временното съхранение на инсталационни компоненти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, plamen_petrov_80 написа:

Никога казваш? Сигурен ли си?

А ти как стигна до извода, че този диск не е матрично щампован?

Temp папките в OS за какво е ако не подпомага временното съхранение на инсталационни компоненти?

Не е сигурен , просто се пише коментар наизуст!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Бонбон с катран! написа:

Временните папки се записват там, където е оказано от ОС, това никога не е върху дисковото устройство, освен ако не е променено ръчно да е там. Много малко инсталатори си правят папки в същата папка, където е инсталационния файл и в повечето случаи питат, ако има такава вероятност. В случая грешката изобщо не е поради тази причина, освен това ако гледаш и виждаш приложената снимка, инсталацията е минала над половината според прогрес бар-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎25‎.‎3‎.‎2019‎ г. в 1:54, Raze написа:

освен това ако гледаш и виждаш приложената снимка, инсталацията е минала над половината според прогрес бар-а.

Половината ми програми са снабдени с трета страна инсталации, тоест - инсталират още софтуер и то не само един, а няколко приложения и плъгини. Реално инсталацията на програмата протича за някакви секунди - 10 секунди! Останалият софтуер  внедрен в програмата ме бави 20 минути! Стартирането на батч скриптове и SFX архиви може да доведе до провал. Само наивен потребител със слаб опит може да повярва, че програмите използват без изключение временната папка на системата! Имам опит и повече не се повтарям с такива грешки! Никога повече! Който иска да си пише на компакт дискове и да стартира от там като първи баламурник за връзване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Бонбон с катран! написа:

Половината ми програми са снабдени с трета страна инсталации, тоест - инсталират още софтуер и то не само един, а няколко приложения и плъгини. Реално инсталацията на програмата протича за някакви секунди - 10 секунди! Останалият софтуер  внедрен в програмата ме бави 20 минути! Стартирането на батч скриптове и SFX архиви може да доведе до провал. Само наивен потребител със слаб опит може да повярва, че програмите използват без изключение временната папка на системата! Имам опит и повече не се повтарям с такива грешки! Никога повече! Който иска да си пише на компакт дискове и да стартира от там като първи баламурник за връзване.

Всяка програма доставена от производителя си на оптичен диск или имидж на такъв може да се инсталира без проблеми от такъв.

Програми доставяни само по интернет от производителя и записвани от потребителя на оптичен диск е съвсем друга история.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да пробваш и друг начин !
Копирай съдържанието от диска първо на компютъра .. След това махни диска и опитай да инсталираш от това което си сложил на компа !
Ако и така не стане ..
Значи си търси друг диск . Явно нещо не работи както тряя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Бонбон с катран! написа:

Щом казваш, може и да съм със "слаб опит", кой знае. Аз си мислех, че хилядите инсталации на софтуер, операционни системи и разработването на андроид приложения се смятат за някакъв опит, но може и твоя да е по-голям. Както и да е, автора/авторката като гледам отдавна си е зарязал/а темата, както десектите такива подобни теми, така че тука само си чешем клавиатурите кой може и разбира повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При копирането на диска може да се ползва софтуер от рода на TeraCopy.

Също така предварително може да се прегледа оптичния диск за зацапвания и да се почисти внимателно с мека носна кърпичка. Ако обаче диска вдигнат срещу слънцето има дъпки, то информацията вече я няма там.

Ако копирането на диска се провали, може да се пробва на друго оптично устройство, а данните да се прехвърлят с USB после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎24‎.‎3‎.‎2019‎ г. в 23:19, Бонбон с катран! написа:

Никога не се прави инсталация на теглени от интернет програми от компакт диск!

преди 2 часа, plamen_petrov_80 написа:

Всяка програма доставена от производителя си на оптичен диск или имидж на такъв може да се инсталира без проблеми от такъв.

Програми доставяни само по интернет от производителя и записвани от потребителя на оптичен диск е съвсем друга история.

Да не би да казах нещо по-различно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24 Март 2019 г. в 21:56, dddaaannniii написа:

Това е на диск. 

на 24 Март 2019 г. в 23:19, Бонбон с катран! написа:

Ти как разбра какъв е произхода на диска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, plamen_petrov_80 написа:

Ти как разбра какъв е произхода на диска?

Психология. Имам вграден манталитет да разпознавам вещи, напреднали и начинаещи по думите им. Обикновеният потребител използва думата диск за компакт диск, а хард за твърд диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Бонбон с катран! написа:

Психология. Имам вграден манталитет да разпознавам вещи, напреднали и начинаещи по думите им. Обикновеният потребител използва думата диск за компакт диск, а хард за твърд диск.

Произход - матричен от производителя или записан от потребителя с прост exe файл, а не с приготвено iso.

Едни числа за следващия тираж на тотото да споделиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване