Премини към съдържанието
kamitoo00

Най-добрата ми приятелка ме игнорира.

Препоръчан отговор

Здравейте хора от може би месец и малко отгоре моята най-добра приятелка се държи меко казано странно с мен , игнорира ме поне аз така разбирам , все аз трябва да й пиша , все аз се интересувам от нея , а тя от мен не .. беше ми казала , че имала нов приятел и явно оттам идва всичко , но просто не мога да го приема и ми е меко казано обидно да гледам цялото това нещо , а съм направила толкова много за нея и сега ми е много неприятно , сякаш аз не съществувам за нея . Попринцип тя си пада малко по-затворен тип човек , не допуска лесно хора до нея ..Мисля да изчакам известно време да видя дали ще се сети за мен .. но нещата все ми се струват , че с всеки изминал ден все по-зле стават . Не искам да говорим по тази тема , защото ме е страх да не се скараме и тотално всичко да приключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо ти е такава приятелка? 

Спри да я мислиш. Времето ще покаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, kamitoo00 написа:

Здравейте хора от може би месец и малко отгоре моята най-добра приятелка се държи меко казано странно с мен , игнорира ме поне аз така разбирам , все аз трябва да й пиша , все аз се интересувам от нея , а тя от мен не .. беше ми казала , че имала нов приятел и явно оттам идва всичко , но просто не мога да го приема и ми е меко казано обидно да гледам цялото това нещо , а съм направила толкова много за нея и сега ми е много неприятно , сякаш аз не съществувам за нея . Попринцип тя си пада малко по-затворен тип човек , не допуска лесно хора до нея ..Мисля да изчакам известно време да видя дали ще се сети за мен .. но нещата все ми се струват , че с всеки изминал ден все по-зле стават . Не искам да говорим по тази тема , защото ме е страх да не се скараме и тотално всичко да приключи.

Нали е сещаш, че такова нещо не съществува. Няма как да имаш най-добра приятелка и тя да те игнорира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да я е страх да не ѝ откраднеш приятеля. Най-добре е да говориш с нея и да си изясните отношенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може новия и приятел да и е ограничил близките контакти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, kamitoo00 написа:

Мисля да изчакам известно време да видя дали ще се сети за мен ...

Не душице, няма да се сети за теб, щото ти си отблъснала чувствата ѝ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване