Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте вчера си ползвах Chrome  без проблем ,  обаче снощи го затворих като лягам , за да не товари компа , и на сутринта като пробвах да го отворя ми крашва . В смисъл кликам на иконката показва се белия прозорец за около 3-4 секунди и след това се затваря автоматично .  Процеса остава във диспечъра но има опция само за край на задачата , няма опция за отваряне или минизиране . Ето линк да го видите на гледно . Ако някой е оправял подобен проблем , моля да сподели . Лаптопа го рестартирах , нямаше никакви ъпдейти за инсталиране така че незнам какъв е проблема . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Daniel Aleksandrov написа:

Здравейте вчера си ползвах Chrome  без проблем ,  обаче снощи го затворих като лягам , за да не товари компа , и на сутринта като пробвах да го отворя ми крашва . В смисъл кликам на иконката показва се белия прозорец за около 3-4 секунди и след това се затваря автоматично .  Процеса остава във диспечъра но има опция само за край на задачата , няма опция за отваряне или минизиране . Ето линк да го видите на гледно . Ако някой е оправял подобен проблем , моля да сподели . Лаптопа го рестартирах , нямаше никакви ъпдейти за инсталиране така че незнам какъв е проблема . 

преди 1 час, DarkEdge написа:

Рестартирай компютъра

@Daniel Aleksandrov Пробвай да деинсталираш и инсталираш отново chrome.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 39 минути, Raze написа:
преди 1 час, DarkEdge написа:

Рестартирай компютъра

Пробвай да деинсталираш и инсталираш отново chrome.

Аз? Сигурно се шегуваш! 
И преди да тръгне да преинсталира, е добре първо да пробва браузъра в --safe-mode
https://readwrite.com/2010/02/08/extensions_broke_your_browser_how_to_enter_safe_mo/
https://www.thewindowsclub.com/chrome-incognito-mode-safe

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ти се шегуваш. Последното е до автора на темата, защо реши, че като съм те цитирал е до теб? Просто ти показвам, че автора е рестартирал. Редактирах поста за по-ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като бях написал нали? Anyway... Никак не ми се изпада в празнословия...
Каквото имах да казвам, го казах. 
И още нещо - много е вероятно преинсталирането на браузъра да не свърши работа, защото профилът си остава непокътнат след преинсталирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, може и системата да е заразена. Да пише дали е станало с преинсталацията, ще видим след това ако трябва да се прави почистване на папки/профили и така нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Raze написа:

Да пише дали е станало с преинсталацията

Значи аз да не участвам? ОК Твоята крава да е мъжка. Но по принцип е грешен подходът!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да съм казал такова нещо, кога и къде?? Дори съм писал множествено число:

преди 1 час, Raze написа:

Може, може и системата да е заразена. Да пише дали е станало с преинсталацията, ще видим след това ако трябва да се прави почистване на папки/профили и така нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се карайте :)

Да си изтрие профила и после да преинсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jojopara написа:

Не се карайте :)

Да си изтрие профила и после да преинсталира.

И на мен ми хрумна тая идея и мисля че ще стане с преиснталацията ама работата е там че имах табове отворени както и сайтове с пароли които не ми се иска да ги губя и да трябва наново да ги пиша и да ги запаметявам . И затова се надявах на друг вариянт .  Моля да ми споделите ако няма друг вариянт да знам и да го преинстална . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Daniel Aleksandrov написа:

ама работата е там че имах табове отворени както и сайтове с пароли които не ми се иска да ги губя и да трябва наново да ги пиша и да ги запаметявам . 

За "back up" на отметките не си ли чувал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирай си папката с профила на друго място и след това импортирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Добре . Ще пиша след пробата .

преди 15 минути, Raze написа:

Пак нестава с преинстал . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи стана . Отваря ми се обаче като импортна информацията от предишния chrome и се получава пак същото  . (crash-ва) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво импортваш всичко ли? Пробвай само на някои неща, ако е възможно и виж на кое ти крашва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Raze написа:

Какво импортваш всичко ли? Пробвай само на някои неща, ако е възможно и виж на кое ти крашва.

на страниците които бяха отворени(табовете)някой от табовете даваше грешка. И затова крашва , но вече изтрих тая папка така, че проблема е решен . Благодаря още веднъж за отзивите и коментарите ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване