Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди няколко дни мисля че обидих полицай в заведение! Тръгнах си от заведението... до колко време може да ме потърсят ако полицаят е подал жалба срещу мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Daredevil8510 написа:

Преди няколко дни мисля че обидих полицай в заведение! Тръгнах си от заведението... до колко време може да ме потърсят ако полицаят е подал жалба срещу мен?

Сами ще те намерят ако им потрябваш. Зависи как и с какво си го обидил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надали ще стане нещо, щом досега не е станало. Гледай вбъдеще да сдържаш ACAB-ските си нагласи. И на мен куките не са ми от най-любимите хора на света, но не се занимавам с излишни спорове и конфликти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не бях попадал в конфликт с полицай до сега... срок да ме потърсят има ли? Дознател ли е вероятно да ме потърси или директно от съда?

преди 14 минути, Колев60 написа:

Сами ще те намерят ако им потрябваш. Зависи как и с какво си го обидил.

С реплика предполагам че го обидих, не съм го псувал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, ако полицаят е бабаит като питащия, със сигурност ще се "срещнат". Да си полицай, също е професия като всички останали. Без значение е кой колко ги обича. И как "мислиш" че си го обидил, като се притесняваш и пишеш пред цял форум? Постоянно пишеш "предполагам". Ти пиян ли си бил бре младеж?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вече взех да се плаща от този форум! Как решихте, че сте обидили полицай? Освен това ако длъжностното лице не е с униформа и не се е легитимирало като лице на закона нищо няма да ви се случи.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Колев60 написа:

Ти пиян ли си бил бре младеж?

100%.

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Вече взех да се плаща от този форум!

Калдатофобия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Вече взех да се плаща от този форум! Как решихте, че сте обидили полицай? Освен това ако длъжното лице не е с униформа и не се е легитимирало като лице на закона нищо няма да ви се случи.

С униформа беше но си пиеше кафенце в заведението...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Daredevil8510 написа:

Спокойно, нищо няма да ти се случи. Те полицаите ако се хващат за такива работи........................! Всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Daredevil8510 написа:

Дай малко повече информация как, какво и защо си му казал, за да получиш адекватен отговор. Засега съм на мнението, че това са ненужни притеснения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на момента не си санкциониран нема страшно .По кво ше те издирват :) Мое да е бил след работа ,утре си хващаш адвокат и адвоката казва"Тва е бил пансиониран психопат още носещ униформата си " Щом не ти е показана карта на МВР служител си свиркай .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждаш ли батко ти Емил как знае? Ама той не ги обижда. А ти можеш да да повториш, стига отново да го засечеш в кафенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ивайло Димов написа:

Ако на момента не си санкциониран нема страшно .По кво ше те издирват :) Мое да е бил след работа ,утре си хващаш адвокат и адвоката казва"Тва е бил пансиониран психопат още носещ униформата си " Щом не ти е показана карта на МВР служител си свиркай .

Пък и няма доказателства. В съда се искат доказателства. То и аз утре мога да си измисля нещо и да реша да те съдя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Дай малко повече информация как, какво и защо си му казал, за да получиш адекватен отговор. Засега съм на мнението, че това са ненужни притеснения.

Те са ненужни притеснения. Ако е станало нещо, щеше да бъде предупреден и после да си го приберат. Полицаите може да са всякакви, но не са глупаци.

току-що, Колев60 написа:

Виждаш ли батко ти Емил как знае? Ама той не ги обижда. А ти можеш да да повториш, стига отново да го засечеш в кафенето.

Че за какво да обиждам полицай? Винаги съм се разбирал с тях и никога не съм имал проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Пък и няма доказателства. В съда се искат доказателства. То и аз утре мога да си измисля нещо и да реша да те съдя.

Именно ,утре взимам от моя комшиа унифрома уж да ходя за риба ,изтипосвам се в некое заведение и ше шашкам хората :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, Ивайло Димов написа:

Именно ,утре взимам от моя комшиа унифрома уж да ходя за риба ,изтипосвам се в некое заведение и ше шашкам хората :)

И ако те хванат лошо ти се пише.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ивайло Димов написа:

Ами ако ти се падне питащият, как ще реагираш бре Иво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко немаш знаци ще фанат за оная работа ,униформа без емблеми и карта нищо не значи .Намерил съм я до казана пред блока и съм я взел щото зимата ми е студено .СиНЯ униформа като на Жепеец от де да знам ,че е на МВР .

току-що, Колев60 написа:

Ами ако ти се падне питащият, как ще реагираш бре Иво. 

Ше го черпа кафе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Колев60 написа:

Нека повтори, може да не е дочул добре какво би правил с майка му или каква е сексуалната му ориентация. :)

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Спокойно, нищо няма да ти се случи. Те полицаите ако се хващат за такива работи........................! Всичко е наред.

Мен ако всеки ме съди за теглена псувня (потърпевшите не са никак малко), сигурно ще ми сложат присъда 150 години ефективно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Нека повтори, може да не е дочул добре какво би правил с майка му или каква е сексуалната му ориентация. :)

Мен ако всеки ме съди за теглена псувня (потърпевшите не са никак малко), сигурно ще ми сложат присъда 150 години ефективно. :)

Ами да! Ти вече си пуснат за национално издирване! Не знаеш ли ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ами да! Ти вече си пуснат за национално издирване! Не знаеш ли ;)

Добре, че ми каза, за да мога да реагирам бързо с укритието. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Daredevil8510 написа:

Не съм го псувал... но се държах арогантно...

Стига глупости! Като ти казваме, че нищо няма да ти се случи, значи нищо няма да ти се случи. Според теб ние да не сме олигофрени и да се шегуваме на твой гръб. Точно такива ситуации полицаите най-ги избягват. Щом не си предупреден и лицето не се е легитимирало значи всичко е наред. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Деянчо написа:

Калдатофобия? 

Хъ още една болест?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Хъ още една болест?

Психолозите ще си имат още работа. :)

преди 3 минути, Daredevil8510 написа:

Не съм го псувал... но се държах арогантно...

А стига рева, бре. Нищо не е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване