Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Изгубих се в темата, кои други тестове да пусна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странен тест. На 1080p Extreme резултата ти е внушителен спрямо моя. Там 1080Ti Hybrid SC2 на сток прави 5900т. На 8К Optimized обаче ми дава 4229т. , при теб странно защо е доста по-нисък резултата там .  Но както и да е , на мен друга ми е идеята. За мен лично този тест изобщо не може да натовари картата достатъчно спрямо предложените от мен time spy , fire strike .  Oстави това ,че е кратък , ами дори при игри хибрида вдига повече градуси къде , къде по-бързо . Според мен изобщо не би следвало да го ползваш за ориентация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох ти вече линк на предната страница. При инсталацията на time spy , автоматично качваш и fire strike.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

qerwer.thumb.png.e25d98763e03bc79d5bb7b69053a0b9f.png

2334234234.thumb.jpg.a49b44902307a8fcf9c028cf741751f1.jpg

Картата не вдигна повче от 70 градуса, процесора си е печка но тук се представи доста добре откъм градуси. Картата е супер тиха според мен. На фона на телевизора който гледа жена ми не се чу мрънкане пак ли ще излита компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

70 градуса не е лошо за картата . Даже съм учуден  .  Иначе резултата на графиката от 10474 е малко над стокова 1080ти (3-5%) .  Което е добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е добре според мен. Сега остава да си избие инвестицията, което ще стане скоро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти го да се случи най-скоро. Както и да смениш кутията при първа възможност.

edit: Процесора на тези тестове не играе почти никаква роля ,че да грее кой знае колко. Единствено на time spy последния тест е за него , така че тук изобщо не гледай неговите градуси. Целта на тези два теста беше да видим как се представя картата   .   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Кутията ми е страхотна и нямам намерение да я сменям, голяма е и има необходимите отвори за добър въздушен поток. Процесора го натоварвам рядко, но този модел на интел е доста горещ. За тежка и продължителна работа имам една двупроцесорна работна станция, която отнася основната работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв напредък? Картата е страхотна върши си перфектно работата за която е купена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.04.2019 г. в 13:33, Inno написа:

@Stoyan12

Да не си помислиш че те натискам - когато имаш време. По-добре си отдели времето за да предоставиш полезна информация за картата и работата й в твоята конфигурация. 

Ако не ти се занимава направо го кажи за да не си губим времето, аз както и ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувах няколко резултата от тестове на картата, ако искаш да тествам нещо конкретно пищи.

Аз картата я използвам за рендериране с vray gpu рендер и там се представя доста добре (резултатите са сходни с 1080 ти). Играх два три часа дота 2 с нея и не успя да вдигне повече от 58 градуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Stoyan12 написа:

Публикувах няколко резултата от тестове на картата, ако искаш да тествам нещо конкретно пищи.

Аз картата я използвам за рендериране с vray gpu рендер и там се представя доста добре (резултатите са сходни с 1080 ти). Играх два три часа дота 2 с нея и не успя да вдигне повече от 58 градуса.

Ок, явно съм писал напразно, жалко за което.

Ако имаш желание и време, чувствай се свободен да споделиш резултати. Аз не смятам мисля да си губя времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам споделени резултати горе в темата ако желаеш други тестове пиши. Не виждам смисъл от заяждане ако искаш да видиш конкретен резултат пиши тук или на лично и при първа възможност ще го тествам. Наистина не разбирам какъв точно тест на картата искаш да направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...