Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, бих се радвал на мнения и коментари относно посочените модели телефони. Особено държа на качеството на снимане, разговор, надеждна батерия, перспективна OS. Игри не играя. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перспективна ОС?!?!

Имаме Андроид, Андроид и Андроид - на кое казвате "перспективна ОС", че ми стана интересно?

Иначе от трите съм ползвал за 3 дни първия модел и...щях да го счупя в стената.
Е, моето натоварване на телефона в работни дни е брутално, да не говорим, че към 15.00 вече пищеше за контакт...
От камерата също хич не съм впечатлен, да си призная, но аз държа на качеството и може би затова не ми хареса.
Ако е за отбиване на номера и нещо да се вижда там, ще ви свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако харесвате чист Андроид, смятам че Nokia ще Ви допадне. Под "перспективна OS" предполагам искате да кажете, дълга поддръжка в бъдеще и получаване на най-новите версии Андроид. Ползвам Nokia 5 2107 и все още апарата получава обновления. През 2017 излезе с андроид 7, сравнително бързо получи 8-цата, а от края на Януари е с 9-ката. За такова бюджетно устройство бих казал че софтуерната поддръжка си е на ниво. Качеството на камерата е субективно, на едни им харесва едно, на други друго. Ето ви снимки и видео в оригинално качество правени с 

Nokia 7+  https://cloud.mail.ru/public/5JA6/wfU52yDDp

Huawei Mate 20 lite https://cloud.mail.ru/public/GRdG/D3XwZjWVs

Honor 8X https://cloud.mail.ru/public/4R8U/mNRFrVukf 

Само да вметна, че снимките са правени преди преди 6-12 месеца, за това време устройствата са претърпели доста софтуерни актуализации, вече са с нова ОС, и е напълно възможно качеството на снимките им в момента да е по-високо, отколкото бе преди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Перспективна ОС?!?!

Имаме Андроид, Андроид и Андроид - на кое казвате "перспективна ОС", че ми стана интересно?

Иначе от трите съм ползвал за 3 дни първия модел и...щях да го счупя в стената.
Е, моето натоварване на телефона в работни дни е брутално, да не говорим, че към 15.00 вече пищеше за контакт...
От камерата също хич не съм впечатлен, да си призная, но аз държа на качеството и може би затова не ми хареса.
Ако е за отбиване на номера и нещо да се вижда там, ще ви свърши работа.

Имам предвид продължителна поддръжка с обновени версии. При мен работата с телефони не е съвсем брутална. Знам че има доста по-добри модели, питам който има впечатление от тези. Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Valentini написа:

Имам предвид продължителна поддръжка с обновени версии. При мен работата с телефони не е съвсем брутална. Знам че има доста по-добри модели, питам който има впечатление от тези. Благодаря Ви.

Nokia 7+ е в програмата android one ,което гарантира най-нова версия андроид в продължение на поне 2 години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ценови клас може да разгледаш и Xiaomi redmi Note 7

Ако избора е между само тези 3 модела Nokia 7+  според мен е най-добрия избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистия андроид е рутнатия и изчистен от всекакви излишни боклуци :) .Всичко друго е ала-бала -портокала приказки за наивници дето нищо не вдяват .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei Mate20Lite - невероятни са в снимките особено сравнени с другите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...