Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте:) Как да забраня на конкретен човек да ми харесва и коментира постовете, без да ги крия от него ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в настройки, след това вашата дейност.От там може да забраниш лицето да вижда публикациите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Slavyana Ivanova написа:

Здравейте:) Как да забраня на конкретен човек да ми харесва и коментира постовете, без да ги крия от него ? 

Омъжи се за него и ще престане да ги харесва :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Slavyana Ivanova написа:

Хахаа, ами ако е жена ? Само не ми казвай са се оженя за нея 😁😁😁

Ми.....то сега модерно.....:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, shaolin73 написа:

Отиваш в настройки, след това вашата дейност.От там може да забраниш лицето да вижда публикациите.

Да , аз знам за тази настройка, но въпросът ми е как да забраня на някой определен човек да ми коментира или харесва публикация, а не да не я вижда? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Slavyana Ivanova написа:

Да , аз знам за тази настройка, но въпросът ми е как да забраня на някой определен човек да ми коментира или харесва публикация, а не да не я вижда? 

Много искаш. Да му запушиш устата и да си вееш байрака! Като не искаш да ти диша във врата ще го махнеш от приятели и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Slavyana Ivanova написа:

Блокираш го/я и проблемът е решен.

преди 2 часа, Slavyana Ivanova написа:

Хахаа, ами ако е жена ? Само не ми казвай са се оженя за нея 😁😁😁

Може да те харесва. Сега са тотално изтрещели. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Бонбон с катран! написа:

Много искаш. Да му запушиш устата и да си вееш байрака! Като не искаш да ти диша във врата ще го махнеш от приятели и готово.

Как да ви обясня, че искам да разбера как става, понеже зная, че има такава опция, а не се отнася лично за мен 🤣🤣🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Slavyana Ivanova написа:

Няма такава възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Agentpat™ написа:

Няма такава възможност.

Няколко пъти ми се случва да се опитам да реагирам на коментар в една страница и ми изписва, че този потребител е забранил да харесвам коментарите му. Как става това ?  А той не ме е блокирал, защото му виждам коментарите, но не мога да реагирам на тях. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, ако той/тя администрира страницата има някакви права и възможност да ограничи твоите действия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване