Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преди месец си купих телевизор arielli led -4328UHD има 3 извода HDMI преди ден си купих кабел с който да си звържа лаптопа към телевизора но когато ги свържа на телевизора ми изписва че няма сигнал и незнам как да го свържа можеби има някъкви настойки за който аз незнам ще съм благодарен ако някой успее да ми помогне благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС е компа? Всичко наред ли е с драйверите? Превключваш ли от менюта на ТВ на съответния HDMI порт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето! Тъкмо с такъв модел се занимавах в момента, само дето е 32 инча. Но това е без значение.

IMG_20190329_141946.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поема ли сигнал от друг външен източник? Цифров приемник или дори ефирен декодер? За пробата можеш да вземеш назаем от някъде.

Ако връзваш с компютър задължително в един разклонител. Иначе можеш да изгориш порта и гаранция няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, street racer написа:

С каква ОС е компа? Всичко наред ли е с драйверите? Превключваш ли от менюта на ТВ на съответния HDMI порт?

С уйндолс 7 и да превлючвам на дадения порт

преди 22 минути, street racer написа:

Ами незнам за драйварите но досега съм нямал проблем 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Владимир Митев написа:

Ами незнам за драйварите но досега съм нямал проблем

С какво не си имал проблем? Със свързване към друг ТВ или....?

Като включиш HDMI кабела и настроиш ТВ-то (верния порт), появява ли се като втори монитор телевизора в Control Panel>Appearanece.....>Dysplay?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не нямал съм проблем с драйварите а като свържа телевизора с кабела и с точния порт нищо не ми изписва както ти казваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Владимир Митев написа:

Ами не нямал съм проблем с драйварите а като свържа телевизора с кабела и с точния порт нищо не ми изписва както ти казваш

Кой и какво очакваш да изпише? Ако всичко по хардуера и драйверите е ОК, в контролния панел, секция дисплей, трябва да се появи телевизора, като втори монитор!

Пробвай този кабел с друг източник на сигнал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, street racer написа:

Включи компа и тв с кабела и дай снимка от контролния панел!

Ами в момента съм на работа по късно ако е удобно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

преди 4 часа, Владимир Митев написа:

С уйндолс 7

Десен клик по десктопа > Display settings - тук виждат ли се два монитора?
А в devmgmt.msc под Monitors колко монитора се виждат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Владимир Митев написа:

Не но стигнах до извода че явно седмицата е стара и ще си инсталирам десятка дано с нея да стане 

Версията/build на ОС не е от никакво значение, стига да е инсталиран правилния драйвер! Такава връзка може да се направи и под Windows XP. След като не даваш нужната информация, която искаме, няма как да ти помогнем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз писах че първо трябва да се провери порта и кабела. Ма някой тръгнал да преинсталира и да доомазва нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване