Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И сега Кобрата ще го запомнят като Целувката!

То поне жената да си заслужаваше...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селянчето си мисли, че си е в тях (у нас в БГ) и всичко му е позволено. Сега ще си плати и за другия път ще знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Селянчето си мисли, че си е в тях (у нас в БГ) и всичко му е позволено. Сега ще си плати и за другия път ще знае.

може да  пледира невменяемост  много ме биха по главата и те така да отърве кожицата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Yvan Sergeеv написа:

да бе некъв курволяк  кой знае какви неща е правила с тая уста

Правила е много неща, но не и на теб. :(

преди 48 минути, klass написа:

То поне жената да си заслужаваше...

5 от 10 й давам аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искаше да подразни Андреята той - а се получи цирк ! 🤑

сега ще си плати и другият път ще знае ! 🤣🤣🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Деянчо написа:

Правила е много неща, но не и на теб. :(

от къде знаеш

може пък да пазя дискретност 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

от къде знаеш

Гледай само да не те осъди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудят се с какви глупости да си пълнят новините...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера какъв е този захлас по този боксъор преди всеки негов мач. Все едно е някакъв бог и се е появил на живо в някоя църква... Толкова грозен спорт, че просто нямам думи.... Къде ви е морала? Спечелил и какво? Компот ли да му отворя.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ice_lion__01 написа:

преди всеки негов мач

Които са през 2 години. Колко боксьори на такова ниво сме имали в историята?

преди 6 минути, ice_lion__01 написа:

Толкова грозен спорт

А футбол ли да коментираме? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DarkEdge написа:

А футбол ли да коментираме? 

Французите, дет са най големите дърводелци зеха купата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Французите, дет са най големите дърводелци зеха купата

Арее, почнА се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeеv написа:

от къде знаеш

Пернишко суши що е то, прясно загънат винкел в свежа мантинела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Raze написа:

Абсолютно споделям мнението ти.

И още нещо: каквато и да е жената (в случая репортерката), каквото и да са си говорили преди, дори да са правили нещо предната нощ или ден и без значение кой какъв е по душа,тяло и сексуална ориентация, такава интимна волност пред камера е не само недопустима, но и определено е подсъдна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е направо нагласено. Сега ще отнемат лиценза на Кобрата, защото явно поради някаква причина все още не готов да се бие. Да не говорим, че ще му направи и реклама. И ако някой се чуди за какво говоря нека да прегледа историята на Майк Тайсън. Колко дела имаше за побой, изнасилване и прочие, но все още си остава сред великите боксьори и даже се развива и в киното.

Да не говорим, че е една поредна тактика да се насочи вниманието на българина към клюкарските и дребнавите неща, за да може българинът да си стои по социалните мрежи и да не мисли да си оправя държавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ncl написа:

Чудят се с какви глупости да си пълнят новините...

И аз така викам - простотии. Голямото чудо дето е станало. Чудят се каква сензация да направят. Жалко за Кобрата - изяде дървото заради някаква си там... (хайде да не казвам каква). Първо му се натискаше, а после го води в съда. Такава постъпка обаче е напълно характерна за жените от тази категория. Казвам го и от личен опит. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, DarkEdge написа:

Което е жалко. Две години се подготвя за един мач и всички захласнати го имат за герой. Жалко е, всичко това е жалко.

Някои хора просто не могат да се "видят" отстрани колко грозно изглежда крещейки пред телевизорите подкрепяйки един бабаит да удря друг бабаит. Ако се замислите заради такива "фенове" се организират тези мачове. И от тези фенове цяла федерация е станала мултимилионна.

Момичетата от художествената гимнастика са донесли и носят десетки медали всяка година. Но за тях не съм чул да има такава еуфория както като видите този пишман спотрист пулев упулев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А защо не кажеш нещо за изгубеното време в гледане на футбол? 25 човека обикаля една топка. А да кажеш нещо за предизвиканите контузии по време на мач? Нима са по-хуманни от боксова среща?

на 30.03.2019 г. в 0:28, ice_lion__01 написа:

Момичетата от художествената гимнастика са донесли и носят десетки медали всяка година. Но за тях не съм чул да има такава еуфория

Всеки спорт си има аудиторията. А да не би да се тръби за постиженията на нашите олимпийци по математика, информатика, физика?
А за Григор Димитров що не казваш нищо? Нима около него няма еуфория?

на 30.03.2019 г. в 0:28, ice_lion__01 написа:

този пишман спотрист пулев

Колко низко отношение? Да не би да си експерт? Или просто си господин злобеещ никой. Не казваш нищо за положения труд! Даром не е постигнато това му положение.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъвто народа - такива и идолите му.

За тия братя Пулеви съм чела много неща и какви неща правели по БГ заведенията. Той вика: "Тя ме знае, че съм див." - за неговата Андреа. Под "див" се подразбира, че си прави квото си иска и с която си иска и даже ако тя не иска. 

Тая тяхната "любов" може да се опише с една песен на любимата ми група BTS - Fake Love

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Типичен пи-ар за щатите.
Айде разровете се коя е репотеката,и от кого е наета :)

преди 23 минути, Mediterranean написа:

Какъвто народа - такива и идолите му.

За тия братя Пулеви съм чела много неща и какви неща правели по БГ заведенията. Той вика: "Тя ме знае, че съм див." - за неговата Андреа. Под "див" се подразбира, че си прави квото си иска и с която си иска и даже ако тя не иска. 

Тая тяхната "любов" може да се опише с една песен на любимата ми група BTS - Fake Love

Чела...то това е достатъчно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Деянчо написа:

И аз така викам - простотии.

Простотии ли ?! Сексуално насилие ?! ........наивници в света на Големите Пари...... :lol6:

Не видях на репортерката да й е неприятно пред цялата зала.....и след това !  :nono:

Разкошна пиар акция !

Моите почитания към този който се е сетил да го организира . И към изпълнителя . Зад Кобрата стои екип от "свои и чужди" -

сигурно е на 100% !  :yanim:

От това какво по-голямо ШОУ ?!!! Хм ! Защо не и за доста повече.......:angry:

Дали има сега някой по планетата да не е чувал за Целувката на Кобрата (може да се разглежда и символично :)) ?! :) ....Даже да няма никакво причастие към бокса ! 

Ха-ха-ха ! Мен ме кефи от всякъде !:wors:..........очаквам , надявам се по темата за доста по-широка световна дискусия ......

Сексуално насилие !? В стремежа си към лесни пари и незаслужена слава - прекаляват с лиготиите , а не със същността на проблема.....! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Васето написа:

Типичен пи-ар за щатите.
Айде разровете се коя е репотеката,и от кого е наета :)

Чела...то това е достатъчно

Не е чела достатъчно .......! 

Някои просто са повече страстни и буйни (в рамките на допустимото) . За други това е един друг свят , а даже и немислимо .

Трудно е да сравняваш вътрешния свят на дива коза с рога и заспала костенурка с дебела черупка ! :lol6:

А иначе всичко си е нормално , допустимо , мислимо в света в който живеем...... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.