Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , скоро се местим от Бургас към село Тръстиково (20 км до Бургас). 
Моля да ми препоръчате интернет доставчик , като цяло ползваме интернета основно за игри така , че огромна скорост не е нужна , но ни трябва постоянство във връзката и минимален лаг .
Бях звънял на телефони , СКАТ ми предложиха безжичен рутер скорост 25мб ми споменаха , ВИВАКОМ също имаха подобно пак безжичен рутер. Навремето като бях студент се ужасих от МАКСТЕЛЕКОМ във Варна със техния безжичен рутер , но се надявам че технологията е по-напред може би?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме съмнява, че тази оферта на виваком е като мобилен интернет(рутер със сим карта). Имаш няколко гигабайта и свършат ли става бавен нета.

Офертата на скат не знам какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ice_lion__01 написа:

Много ме съмнява, че тази оферта на виваком е като мобилен интернет(рутер със сим карта). Имаш няколко гигабайта и свършат ли става бавен нета.

Много точно си го казал.! 30 или 60 гига. Свърши за половин ден и си на 30 к,( написано е около 240 к в договора) без да мъркаш, щото си подписал договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ice_lion__01 написа:

Доколкото разбрах е същото . Единствено ми спомена безжична връзка и скорост от 25 мб/с. Ама как да съм сигурен , тоя на телефона направо баничката му изядох , много го притесних с 2 въпроса и ми затвори , какво да ви кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване