Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора проблема е следният инсталирах си  драйверите за usb-връзка (всичко точно) след което реших да ги инсталирам и за wifi-връзка при което нещо не се получи (явно съм объркал нещо) и решиш да ги деинсталирам и инсталирам наново с usb-връзка отново (принтера си работи както трябва) но лампичката за wifi не спира да свети (явно се свързва към wifi) има ли начин да се премахне това.Моделът на устройството е HL-1223WE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://support.brother.com/g/b/faqend.aspx?c=eu_ot&lang=en&prod=hl1223we_eu&ftype3=2041&faqid=faq00100029_005

тук пише,че трябва да се натисне 7 пъти бутона за wi fi -то,за да се прекъсне връзката с рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emil644466 написа:

https://support.brother.com/g/b/faqend.aspx?c=eu_ot&lang=en&prod=hl1223we_eu&ftype3=2041&faqid=faq00100029_005

тук пише,че трябва да се натисне 7 пъти бутона за wi fi -то,за да се прекъсне връзката с рутера.

Благодаря ! Всичко е точно вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Carolina Carreras
      Здравейте,
      от известно време имам следният проблем с интернета - сигналът на wifi рутера изчезва и се появява отново през няколко минути/ секунди, понякога мрежата изчезва напълно за определено време. Опитах какво ли не - сменях различни канали, пробвах и 20 и 40 MHZ, рутерът дори беше връщан до фабрични настройки и пренастройван, но за съжаление проблемът продължава. Обикновено се появява през няколко месеца,  макар че последните дни стана наистина нетърпимо.
      Абонат съм на Vivacom и моделът на рутера е Nokia G-240W-A.
      Около мен има доста Wifi мрежи, но само 5 от тях са с по-силен сигнал. Първоначално предположих, че има силна интерференция, но никой от съседите ми няма такъв проблем. Чудя се дали самият рутер не е за подмяна? Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително :).

• от Goran Mitevski
      Здравейте,
      Не успях да намеря отговор на проблема ми, затова пиша нова тема.
      От 2-3 седмици имаме проблем с wifi-то вкъщи, но само на лап-топите, изчезва сигнала за 3-4 секунди мн често и след това се появява.
      Понеже работиме от вкъщи в момента и много често ползваме лап-топите и е адски дразнещо и тъпо.
      Интернета ни е към Vivacom, идваха 2 пъти сменяха рутера, няколко пъти сменяха настройките, името на рутера, паролата, какво ли не, но проблема все си го има.
      Утре идват да сложат трет рутер, по различен от предните да видиме дали ще се оправи проблема.
      Лап-топите (2 бр.) са с Windows 10.
      Преди бяхме на A1 и не сме забелязали такъв проблем.
      Ако сте имали подобен проблем, моля да споделите как да го реша.
      Благодаря предварително!
    • от Мартин Тонев
      Здравейте, принтерът ми е  Lexmark MB2200adw и е офлайн. Свързан е с Wi-F. Моля за помощ
    • от [email protected]
      Здравейте,
      Някога случвало ли ви се е USB Flash памет така да се повреди, че да не можете  нито да запишете нито да изтриете информацията от нея?
      С течение на годините на няколко пъти ми се случва такъв проблем.
      Предполагам, че тук има доста хора, които са в пъти по-наясно от мен от хардуера.
      Въпросyт ми е следния: Има ли начин хардуерно да се направи нещо с Flash памет така, че никога да не може да бъде нито изтрита, нито добавена нова информация в нея.
      Целта е да се запази информацията възможно най-дълго, защото съгласете се с мен при това разпространение на зловреден код, доста информация се губи безвъзвратно.
      А и предполагам и други имат информация като снимки, справочна литература и тн., която искат да запазят за възможно най-дълго време.
      Надявам се тук да има истински разбирачи, които да дадат компетентен отговор.
      ПП: Същевременно съм пуснал темата на още няколко места и при развитие ще ви дам информация.

• от GET_RIGHT
      Здравейте група! Искам да си закупя принтер, но не разбирам нищо от този вид устройство. Принтерът трябва да е цветен. Най-вече ще ми трябва за да си правя едни карти от една игра. Един приятел ходи във фотото, но там човека може да ги принтира само отпред, а аз искам да може и от двете страни и да си съвпадне всичко. Ще кача снимки на картите, които искам да принтирам за да ме разберете по лесно. Идеята ми е тези двете картинки да си съвпаднат при принтирането и да са както на последната снимка. Пробвали сме във фотото да ги напаснем по всякакви начини, но не става. Обръщали сме листовете след като сме направбили лицето, но гърба винаги се разминава със предната част около 1см. Човека каза че ми трябва по специялен принтер и ми каза да потърся в интернет. Успях да намеря този на който пише, че принтира двустранно и според мен май това ми трябва. Но ако греша ме поправете, както казах нищо не разбирам от принтери   Бюджета ми е от 100 до 200 лева, ако може да се намери принтер който да ми свърши работа за тази цена ще е супер.  Също така не разбирам и от мастила ще се радвам да ми пратите и комлпекти с мастило и кабели за свързване с компютъра и тн. Принтера ще се ползва и за други неща но най важно ми е тези карти да могат да се получават. Също така забравих да спомена че трябва да може да работи до 300грама хартия A4. Това е всичко. Ето и принтера който съм харесал. https://desktop.bg/printers-hp-DeskJet_Ink-hp_deskjet_ink_advantage_5075_allinone  Благодаря!  

• Дарение

• Добави ново...