Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля да си закупя нов телефон, и се чудя между тези 3. Телефонът се използва главно за фейсбук, филмчета, ютуб, тук там някоя снимка. По принцип се чудех повече между P30 Pro и Айфонът, защото S10 ми се струва грозничък. Големи са ми и трите телефона, сега съм с S8 и затова реших да направя някакъв ъпгрейд. И да зна  че айфонът е от миналата година, но въпреки това ми харесва и мисля до 3 дни да си поръчам един от тях, но не искам да прибързвам. За това може да си дадете мнението, гледах доста ревюта и пак не мога да избера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тва, дет ше го ползваш, не ти тряа такъв скъп телефон. Иначе от тия Huawei-я е най.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И трите апараат ще свършат перфектна работа за това, което ще се ползват.
Остава да прецените първо сменя ли ви се ОС и второ да пробвате как стои и усещате в ръката всеки модел от трите.
За мен лично, ако няма да ползвате камерата често и не държите на нея, P30 Pro няма смисъл да е в списъка, но пък при него и батерията и двете сим карти са плюс, а не само камерата.
S10+ пък от трите, предполагам, ще стои най-компактно в ръката ви, което ще наклони везните към него в някаква степен.
XS Max пък печели преднина с оптимизираната ОС, добрата батерия и бързина.

Оставете сравненията и клиповете в тубата, а идете и си поиграйте с трите апарата в някой техно магазин.
Това ще е основен критейрий при избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, algor написа:

И трите апараат ще свършат перфектна работа за това, което ще се ползват.
Остава да прецените първо сменя ли ви се ОС и второ да пробвате как стои и усещате в ръката всеки модел от трите.
За мен лично, ако няма да ползвате камерата често и не държите на нея, P30 Pro няма смисъл да е в списъка, но пък при него и батерията и двете сим карти са плюс, а не само камерата.
S10+ пък от трите, предполагам, ще стои най-компактно в ръката ви, което ще наклони везните към него в някаква степен.
XS Max пък печели преднина с оптимизираната ОС, добрата батерия и бързина.

Оставете сравненията и клиповете в тубата, а идете и си поиграйте с трите апарата в някой техно магазин.
Това ще е основен критейрий при избора.

Добре благодаря! Това и ще направя, ще пробвам и трите, за да видя кой ми е по-удобен и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване